Remíza v Podluhách

SPARTA PODLUHY – CERHOVICE „B“  1 : 1

Cerhovické mužstvo odjíždělo do Podluh pouze s 12 hráči, a s novým stoperským tandemem Martin Švarc - Petr Kalivoda. Po několika minutách si obnovil zranění Zdeněk Hnízdil a do pole naskočil z lavičky jediný střídající hráč Petr Frei. V této chvíli již měly Cerhovice na hřišti 3 hráče starší 47 let a zůstaly bez možnosti dále střídat. Předzápasová strategie zněla jasně, zodpovědnou a defenzivní hrou co nejvíce narušovat hru mladého a útočného týmu  Podluh.  Cerhovice v první půli přestály počáteční tlak a několik šancí domácích, a postupně se dostávali do hry. Poločas však skončil 0:0. Po změně stran se situace opakovala a vyústila v první gól domácích, kdy brankář Cerhovic Radek Novák podklouzl při snaze chytit slabou střelu domácího útočníka a balón mu prošel nad rukama. Cerhovice se s prohrou nechtěly smířit a začaly i útočit. Výsledkem jejich snahy byl rohový kop, který i přes zranění žeber zatočil Jarda Wild přímo do branky. Borci z Podluh se poté více věnovali řečnění než hře a Cerhovice mohly z několika málo akcí strhnout vedení na svou stranu. Na závěr Cerhovice přečkali tlak domácích a udržely remízu 1:1. Poděkování patří všem cerhovickým hráčům za takticky povedený zápas, kdy si všichni plnili předzápasové defenzivní pokyny, zastupovali se navzájem a bojovali i přes zranění jako tým. Utkání s přehledem odpískal zkušený rozhodčí Vodička, kterému stačily pouze žluté karty za několik ostřejších zákroků hráčů z obou stran.

Sestava Cerhovic: Radek Novák, Martin Švarc, Petr Kalivoda, Jarda Wild, Dominik Procházka, Vilém Švejda, Tomáš Balej, Zdeněk Hnízdil/Petr Frei, Martin Vonásek, Aleš Ječmen, Pavel Alex.