Jan Sehnal a Lukáš Kalina proměnili čtvrtou penaltu v sezoně
Přinášíme statistiky po sedmnácti odehraných kolech Fincentrum krajského přeboru. Mezi střelci se na bohunického Vladimíra Bombicze dotáhl dvanáctou brankou v sezoně rousínovský Jiří Růžička, stále vede Tomáš Čožík, který už konto sedmnácti branek nerozšíří. Na devět tref už se zlepšil bzenecký Petr Kasala, po osmé se trefili Jan Sehnal, Rostislav Štork a Milan Macík, jenž už dal letos tři vítězné branky.
Mezi gólmany odchytali pátý zápas bez inkasované branky velický Tomáš Sládeček a ráječkovský Richard Rettegy, krumlovský Marek Elis a rájecký Karel Němeček mají na kontě čtyři nuly.
V počtu proměněných penalt vévodí Jan Sehnal z Ráječka a Lukáš Kalina z IE Znojmo. Sehnal proti Vracovu ještě navíc jeden pokutový kop neproměnil.
Tabulka
1. Tatran Brno Bohunice 17 11 3 3 51 : 27 36
2. FC Vracov 17 11 2 4 36 : 15 35
3. FC Ivančice 17 9 2 6 37 : 26 29
4. FC Boskovice 17 9 2 6 36 : 25 29
5. SK Olympia Ráječko 17 8 5 4 29 : 25 29
6. Slovan Bzenec 17 9 1 7 28 : 23 28
7. MKZ Rájec-Jestřebí 17 8 3 6 31 : 25 27
8. FK IE Znojmo 17 8 3 6 29 : 27 27
9. FC Moravský Krumlov 17 7 4 6 35 : 27 25
10. Framoz Rousínov 17 5 6 6 23 : 18 21
11. 1. SC Znojmo B 17 7 0 10 26 : 31 21
12. Baník Zbýšov 17 6 1 10 14 : 31 19
13. FC Kuřim 17 4 6 7 25 : 28 18
14. Sokol Novosedly 17 5 2 10 19 : 33 17
15. Kordárna Velká nad Veličkou 17 4 3 10 13 : 38 15
16. ČAFC Židenice Brno 17 3 1 13 18 : 51 10
Tabulka střelců
17 - Čožík (Ivančice - v KP už nehraje)
12 - Bombicz (Bohunice), Růžička (Rousínov)
10 - Loprais (Vracov)
9 - Kasala (Bzenec), Zýbal (Vracov - v KP už nehraje)
8 - Hudec (Bohunice), Štork (Ivančice), Macík (Rájec), Sehnal J. (Ráječko), Moniak (Kuřim - v KP už nehraje), Pavel (Boskovice)
7 - Kováč (Znojmo B), Procházka (Moravský Krumlov), Procházka (IE Znojmo), Beneš (Bohunice), Koudelka (Boskovice)
6 - Roszicska (Zbýšov), Štyks (Novosedly), Zelníček (Moravský Krumlov), Stehlík
5 - Tonev (Bohunice), Rolník (IE Znojmo), Ingr (Bzenec), Baláž (Znojmo B - v KP už nehraje), Anders, Staněk J. (Moravský Krumlov), Eliáš (Vracov), Ostrý
4 - Herman, Navrátil (Rájec), Mucala (Novosedly), Starý (Ráječko), Králíček, Klopar (Kuřim), Pekáč (Ivančice), Stehlík (Židenice), Kalina (IE Znojmo), Václavek
Vítězné branky
3 - Zýbal, Loprais (Vracov), Procházka (Mor. Krumlov), Růžička (Rousínov), Kováč (Znojmo B), Macík (Rájec), Beneš, Hudec (Bohunice)
2 - Václavek, Koudelka, Pavel (Boskovice), Štork, Pekáč, Čožík (Ivančice), Ostrý, Procházka, Rolník (IE Znojmo), Moniak (Kuřim), Kasala (Bzenec), Matouš (Zbýšov), Eliáš, Vybíral (Vracov), Zelníček (Moravský Krumlov), Sehnal J. (Ráječko), Bombicz
1 - Sczygiel, Frank, Stehlík (Bohunice), Kalina, Kapitán (IE Znojmo), Baláž, Alexa, Minarech, Látal (Znojmo B), Lejsal (Vracov), Kružica, Macko D., Horák, Macko L. (Velká), Koutný, Sehnal V., Badura, Bartoš, Neděla (Ráječko), Střelec, Holý, Němec (Ivančice), Roszicska, Havel Jos., Zavřel, Šauer (Zbýšov), Mucala, Juřena, Knee, Eliáš, Janůfka (Novosedly), Čuhel, Králíček (Kuřim), Mikšovský P., Beneš, Bělohlávek (Židenice), Škodík, Pyclík, Valenta, Hrotek, Ingr, Dulovecz M., Paták (Bzenec), Škvarenina, Sova, Opletal, Herman, Ostrý (Rájec), Preč, Ošlejšek, Přikryl (Boskovice), Anders, Staněk J. (Moravský Krumlov), Bárta, Dufek (Rousínov)
Gólmani s nulou
6 - Myšák (Vracov)
5 - Pelíšek (Bzenec), Sládeček (Velká), Prečan (Zbýšov), Zrzavý (Rousínov), Rettegy (Ráječko), Švéda (Boskovice)
4 - Štěpanovský (Znojmo B), Boreš (Ivančice), Tišnovský (Kuřim), Elis (Moravský Krumlov), Němeček (Rájec)
3 - Cífka (Bohunice)
2 - Šelc (Novosedly), Polášek, Vítámvás (IE Znojmo)
1 - Kukleta (Rousínov), Tůma (Židenice)
Návštěvnost
Ráječko - 2010, Moravský Krumlov - 1970, Vracov - 1970, Bohunice - 1850, Kuřim - 1450, Velká - 1450, Bzenec - 1410, Ivančice - 1320, Rájec - 1291, Boskovice - 1290, Zbýšov - 950, Rousínov - 910, IE Znojmo - 810, Novosedly - 790, Znojmo B - 716, Židenice - 400
Proměněné penalty
4 - Sehnal J. (Ráječko), Kalina (IE Znojmo)
3 - Čožík (Ivančice)
2 - Macík (Rájec), Procházka (Mor.Krumlov)
1 - Eliáš, Vybíral (Vracov), Baláž, Šplíchal (Znojmo B), Sládeček (Velká), Linhart (Bzenec), Bombicz (Bohunice), Polák (Židenice), Roszicska (Zbýšov)
Červené karty
2 - Kolář (Rájec), Helebrant (Znojmo B), Šifel (Bzenec), Szczygiel
1 - Masařík (Bohunice), Škodík, Ingr (Bzenec), Píšek, Skoupý, Kupský, Buršík (Rousínov), Zifčák (Znojmo B), Vítámvás, Ostrý (IE Znojmo), Kohůt M. (Velká), Mucala (Novosedly), Neděla (Ráječko), Hradil (Ivančice), Staněk, Kraus (Moravský Krumlov), Konečný (Židenice), Nedělník, Navrátil, Sova (Rájec), Maša, Havel Jos. (Zbýšov)