Bohunice už inkasovaly čtyři červené karty, vyloučeného hráče neměly Boskovice, Kuřim a Vracov
Přinášíme tradiční statistiky Fincentrum krajského přeboru. Mezi střelci si už třináctou trefu připsal kanonýr Rousínova Jiří Růžička, naopak vůbec poprvé v sezoně se zapsali do statistik Vašíček (IE Znojmo), Reiter (Židenice, v soutěži až od jara), Voříšek (Vracov, v soutěži až od jara), Záviška (Moravský Krumlov, v soutěži až od jara), Kovář (Novosedly) a Kazár (Znojmo B), který dal hattrick Židenicím. Dvakrát v 19. kole skórovali Jiří Čepera z FCMK, Ivo Šauer ze Zbýšova a Tomáš Polák ze Židenic.
Nejvíce červených karet nasbíral doposud Rájec, jehož hráči museli předčasně do sprch pětkrát, už čtyřikrát byli vyloučeni hráči lídra tabulky Bohunic a také Bzence, Rousínova a Znojma B. Vracov, Boskovice a Kuřim zatím prochází sezonou bez vyloučení.
Tabulka
1. Tatran Brno Bohunice 18 11 3 4 51 : 28 36
2. FC Vracov 18 11 2 5 39 : 19 35
3. FC Boskovice 18 10 2 6 39 : 26 32
4. FC Ivančice 18 9 3 6 38 : 27 30
5. MKZ Rájec-Jestřebí 18 9 3 6 32 : 25 30
6. SK Olympia Ráječko 18 8 6 4 30 : 26 30
7. FC Moravský Krumlov 18 8 4 6 39 : 30 28
8. FK IE Znojmo 18 8 4 6 30 : 28 28
9. Slovan Bzenec 18 9 1 8 29 : 27 28
10. 1. SC Znojmo B 18 8 0 10 30 : 34 24
11. Baník Zbýšov 18 7 1 10 18 : 32 22
12. Framoz Rousínov 18 5 6 7 24 : 21 21
13. FC Kuřim 18 5 6 7 26 : 28 21
14. Sokol Novosedly 18 5 3 10 20 : 34 18
15. Kordárna Velká nad Veličkou 18 4 3 11 13 : 39 15
16. ČAFC Židenice Brno 18 3 1 14 21 : 55 10
Tabulka střelců
17 - Čožík (Ivančice - v KP už nehraje)
13 - Růžička (Rousínov)
12 - Bombicz (Bohunice)
10 - Loprais (Vracov)
9 - Kasala (Bzenec), Zýbal (Vracov - v KP už nehraje)
8 - Hudec (Bohunice), Štork (Ivančice), Macík (Rájec), Sehnal J. (Ráječko), Moniak (Kuřim - v KP už nehraje), Pavel, Koudelka (Boskovice)
7 - Kováč (Znojmo B), Procházka (Moravský Krumlov), Procházka (IE Znojmo), Beneš (Bohunice)
6 - Roszicska (Zbýšov), Štyks (Novosedly), Zelníček, Staněk J. (Moravský Krumlov), Ingr (Bzenec), Stehlík
5 - Tonev (Bohunice), Rolník (IE Znojmo), Baláž (Znojmo B - v KP už nehraje), Anders (Moravský Krumlov), Klopar (Kuřim), Eliáš (Vracov), Ostrý
4 - Herman, Navrátil (Rájec), Mucala (Novosedly), Starý (Ráječko), Králíček (Kuřim), Pekáč (Ivančice), Stehlík (Židenice), Kalina (IE Znojmo), Václavek, Preč (Boskovice), Žurovec, Vybíral (Vracov)
Vítězné branky
3 - Zýbal, Loprais (Vracov), Procházka (Mor. Krumlov), Růžička (Rousínov), Kováč (Znojmo B), Macík (Rájec), Beneš, Hudec (Bohunice)
2 - Václavek, Koudelka, Preč, Pavel (Boskovice), Štork, Pekáč, Čožík (Ivančice), Ostrý, Procházka, Rolník (IE Znojmo), Moniak (Kuřim), Kasala (Bzenec), Matouš, Šauer (Zbýšov), Eliáš, Vybíral (Vracov), Zelníček, Staněk J. (Moravský Krumlov), Sehnal J. (Ráječko), Bombicz
1 - Sczygiel, Frank, Stehlík (Bohunice), Kalina, Kapitán (IE Znojmo), Baláž, Alexa, Minarech, Látal, Šplíchal (Znojmo B), Lejsal (Vracov), Kružica, Macko D., Horák, Macko L. (Velká), Koutný, Sehnal V., Badura, Bartoš, Neděla (Ráječko), Střelec, Holý, Němec (Ivančice), Roszicska, Havel Jos., Zavřel (Zbýšov), Mucala, Juřena, Knee, Eliáš, Janůfka (Novosedly), Čuhel, Králíček, Klopar (Kuřim), Mikšovský P., Beneš, Bělohlávek (Židenice), Škodík, Pyclík, Valenta, Hrotek, Ingr, Dulovecz M., Paták (Bzenec), Škvarenina, Sova, Opletal, Herman, Ostrý, Sedlák (Rájec), Ošlejšek, Přikryl (Boskovice), Anders (Moravský Krumlov), Bárta, Dufek (Rousínov)
Gólmani s nulou
6 - Myšák (Vracov)
5 - Pelíšek (Bzenec), Sládeček (Velká), Prečan (Zbýšov), Zrzavý (Rousínov), Rettegy (Ráječko), Tišnovský (Kuřim), Němeček (Rájec), Švéda (Boskovice)
4 - Štěpanovský (Znojmo B), Boreš (Ivančice), Elis (Moravský Krumlov)
3 - Cífka (Bohunice)
2 - Šelc (Novosedly), Polášek, Vítámvás (IE Znojmo)
1 - Kukleta (Rousínov), Tůma (Židenice)
Návštěvnost
Vracov - 2220, Ráječko - 2160, Bohunice - 2100, Moravský Krumlov - 1970, Kuřim - 1650, Velká - 1450, Boskovice - 1420, Bzenec - 1410, Ivančice - 1320, Rájec - 1291, Zbýšov - 1200, IE Znojmo - 940, Rousínov - 910, Novosedly - 790, Znojmo B - 746, Židenice - 400
Proměněné penalty
4 - Sehnal J. (Ráječko), Kalina (IE Znojmo)
3 - Čožík (Ivančice)
2 - Macík (Rájec), Šplíchal (Znojmo B), Procházka (Mor.Krumlov), Vybíral
1 - Eliáš (Vracov), Baláž (Znojmo B), Sládeček (Velká), Linhart (Bzenec), Bombicz (Bohunice), Polák, Reiter (Židenice), Roszicska (Zbýšov), Růžička (Rousínov)
Červené karty
2 - Kolář (Rájec), Helebrant (Znojmo B), Šifel (Bzenec), Kupský (Ráječko, na podzim 1 v Rousínově), Szczygiel
1 - Masařík, Hanousek (Bohunice), Škodík, Ingr (Bzenec), Píšek, Skoupý, Buršík (Rousínov), Zifčák, Palička st. (Znojmo B), Vítámvás, Ostrý (IE Znojmo), Kohůt M. (Velká), Mucala (Novosedly), Neděla (Ráječko), Hradil (Ivančice), Staněk, Kraus (Moravský Krumlov), Konečný, Čempel (Židenice), Nedělník, Navrátil, Sova (Rájec), Maša, Havel Jos. (Zbýšov)
Týmy: 5 - Rájec, 4 - Bohunice, Bzenec, Rousínov, Znojmo B, 2 - Ráječko, Židenice, IE Znojmo, Moravský Krumlov, Zbýšov, 1 - Velká, Novosedly, Ivančice, 0 - Boskovice, Vracov, Kuřim