Sestava: Mozi Libča Radek Chylda Davča Méďa Rejža Áda
Branky: Rejža 4 Áda 3 Davča 2 Méďa

V sobotu na domácí půdě jsme si uloupli další 3 bodíky do naší letošní sbírky. Do poločasu(3:0) se Tučín bránil, vyjma asi 15 - ti minut, kdy jsme ho nechali i tvořit a ohrožovat dnes opět skvělého Moziho. Stejně dobře pracovala obrana, nutno zmínit i Baggia, který stíhal vracet na plochu dalekonosné a stejně vysoké četné pokusy o střely soupeře a byl téměř nejvytíženějším hráčem i když nebyl dnes ani na lavce;-)) O branky se postaral (kdo jiný) Rejža.
       Do druhého poločasu jsme nastupovali s tím, že se nemůže nic stát a taky se nestalo. Soupeř sice zvedl hlavu a spřesnil hru, ale nechal se otrávit naším golmanem, Mozinek byl neprůstřelný, čaroval a branky přibývaly na druhé straně. K vidění bylo vše - prudké střely, narážečky, kombinace, technické finesy a mohl bych odříkat snad celou fotbalovou abecedu...
       Nelze nevzpomenout Libčovo sólíčko přes celé hřiště, balon mu ukradl brankař skokem pod nohy až za brankové území, než se přiznal, dostali jsme z protiútoku druhý gól, ale to už dávno bylo rozhodnuto. Nějak bych tento zápas nepřeceňoval, ale  chtěl bych  V Š E M  poděkovat hlavně za přístup a pokud bych tohle mohl napsat po každém zápase...(dosaďte si každý sám)

P.S. Snad jen Rooney by mohl zase začít pořizovat nějaké fotočky, zvlášť když na zápasy chodí a je připraven i zasáhnout do hry...