Od ledna 2000 vytvořila v Městském divadle v Mladé Boleslavi následující role:
Gabriela (Bláznivá ze Chaillot - Jean Giraudoux) režie: Jaroslav Dudek
Karola Cutrerová (Sestup Orfeův - Tennessee Williams) režie: Ladislav Vymětal
Lavínie (Stará historie - Julius Zeyer) režie: Josef Kettner
Slávka Hlubinová (Měsíc nad řekou - F. Šrámek - J. Krejčík) režie: Jiří Krejčík
Dorotea (Zahradníkův pes - Lope de Vega) režie: B. A. Erzrumský
Ona (Mandarínkový pokoj - Robert Thomas) režie: Pavel Háša
Zdena (Strom až do nebe - Markéta Zinnerová) režie: Josef Kettner
Lucie (Rytíř hořící paličky - Beaumont - Fletcher) režie: Pavel Řezníček
Monika Stettlerová (Fyzikové - Friedrich Durrenmatt) režie: František Miška
Stella (Tramvaj do stanice Touha - Tennessee Williams) režie: Jan Novák
Vévodkyně Josiana (Lofter aneb Ztracená tvář - V. Hugo - G. Weisenborn) režie: Miloš Horanský
Elvíra (Rozmarný duch - Noel Coward) režie: Rudolf Felzmann
Emílie (Othello - William Shakespeare) režie: Miloš Horanský
Genoveva (Dům se sedmi balkóny - A. Casona) režie: Jan Novák
Viola (Večer tříkrálový - William Shakespeare) režie: Josef Kettner
Ruth Kellyová (Můj přítel Harvey - Mary Chasenová) režie: Roman Štolpa
Miranda - Miranda,dcera (Stará láska nerezaví - Bernard Slade) režie: Ondřej Kepka
Elmíra (Tartuffe - Moliére) režie: Miloš Horanský
Žena - Luzná vidina - Prodavačka preclíků - Číšnice (Hello, Dolly! - M. Stewart - J. Herman) režie: Radek Balaš
Aldonza - Dulcinea (Dobrodružství dona Quijota - Cervantes - Bulgakov - Skřípek) režie: Josef Kettner
Amélie (Dům Bernardy Alby - Federico García Lorca) režie: Petr Mikeska
Filumena Marturano (Manželství po italsku - Eduardo De Filippo) režie: Josef Kettner
Gabriela (Anatol - Arthur Schnitzler) režie: Ondřej Kepka
Curleyová (O myších a lidech - John Steinbeck) režie: Josef Kettner
Rosaura (Benátská dvojčata - Carlo Goldoni) režie: Štefan Capko /převzetí role/
Marianne (Scény z manželského života - Ingmar Bergman) režie: Josef Kettner
Hester Salomonová (Equus - Peter Shaffer) režie: Josef Kettner
Hana, opérka (Strážný anděl aneb Vídeňská opérka - Vlastimil Venclík) režie: Rudolf Felzmann
Rosava (Strakonický dudák - Josef Kajetán Tyl) režie: Josef Kettner
Flora (Tetovaná růže - Tennessee Williams) režie: Jan Novák
Raisa Filippovna (Sebevrah - N. Erdman - P. Mikeska - P. Khek) režie: Petr Mikeska a Pavel Khek
Třetí Tereza (Druhý břeh - Michaela Gubelová) režie: Josef Kettner
Paní Soamesová (Naše městečko - Thornton Wilder) režie: Petr Mikeska
Hraběnka (Ostře sledované vlaky - Bohumil Hrabal) režie: Ivo Krobot
Ilona (Kočičí hra - István Orkeny) režie: Josef Kettner
Nerinna (Scapinova šibalství - Moliére) režie: Jan Novák
Eleonora de Canterville (Cantervillské strašidlo - O. Wilde - J. Z. Novák) režie: Petr Mikeska
Ředitelka Domova s pečovatelskou službou (Marvinův pokoj - Scott McPherson) režie: Helena Glancová