KHL ročník 2011/2012
<< ROČNÍK 10/11 ROČNÍK 12/13 >>
VÝCHODNÍ KONFERENCE:
P. | MUŽSTVO: | V. | Vp. | Pp. | P. | SKORE: | B. |
1. |
TRAKTOR
ČELJABINSK
|
32 | 7 | 4 | 11 | 163:114 | 114 |
2. |
AVANGARD
OMSK
|
26 | 5 | 5 | 18 | 133:115 | 93 |
3. |
METALLURG
MAGNITOGO.
|
29 | 2 | 3 | 20 | 150:137 | 94 |
4. |
AK BARS
KAZAŇ
|
27 | 3 | 5 | 19 | 167:136 | 92 |
5. |
SALAVAT
JULAJEV UFA
|
23 | 7 | 7 | 17 | 173:152 | 89 |
6. |
BARYS
ASTANA
|
25 | 3 | 4 | 22 | 160:160 | 85 |
7. |
AMUR
CHABAROVSK
|
23 | 5 | 5 | 21 | 166:139 | 84 |
8. |
J. CHANTY
-MANSIJSK
|
19 | 10 | 6 | 19 | 139:134 | 83 |
9. |
METALLURG
NOVOKUZNĚCK
|
18 | 6 | 9 | 21 | 108:130 | 75 |
10. | NEFTĚCHIMIK NIŽNĚKAMSK | 20 | 5 | 4 | 25 | 142:165 | 74 |
11. |
SIBIR
NOVOSIBIRSK
|
12 | 6 | 9 | 27 | 132:154 | 57 |
12. | AVTOMOBILIST JEKATĚRIN. | 9 | 7 | 8 | 30 | 105:165 | 49 |
ZÁPADNÍ KONFERENCE:
P. | MUŽSTVO: | V. | Vp. | Pp. | P. | SKORE: | B. |
1. |
SKA
PETROHRAD
|
32 | 6 | 5 | 11 | 205:130 | 113 |
2. |
T. NIŽNIJ
NOVGOROD
|
24 | 6 | 7 | 17 | 157:132 | 91 |
3. |
OHK DYNAMO
MOSKVA
|
31 | 4 | 4 | 15 | 144:116 | 105 |
4. |
ATLANT
MYTIŠČI
|
20 | 11 | 4 | 19 | 130:134 | 86 |
5. |
SEVERSTAL
ČEREPOVEC
|
23 | 5 | 6 | 20 | 142:133 | 85 |
6. |
DINAMO
MINSK
|
21 | 7 | 6 | 20 | 158:148 | 83 |
7. |
DINAMO
RIGA
|
20 | 6 | 7 | 21 | 129:136 | 79 |
8. |
CSKA
MOSKVA
|
19 | 3 | 7 | 25 | 119:129 | 71 |
9. |
SPARTAK
MOSKVA
|
15 | 7 | 5 | 27 | 124:163 | 64 |
10. |
LEV
POPRAD
|
13 | 3 | 9 | 29 | 125:162 | 54 |
11. |
VIŤAZ
ČECHOV
|
10 | 6 | 2 | 36 | 108:193 | 44 |
TRAKTOR ČELJABINSK - ZÍSKÁVÁ ZA VÍTĚZSTVÍ V ZÁKLADNÍ ČÁSTI KONTINENTÁLNÍ POHÁR.
NA PRVNÍCH DVOU MÍSTECH JSOU VÍTĚZOVÉ JEDNOTLIVÝCH DIVIZÍ.
KAŽDÉ MUŽSTVO ODEHRÁLO 54 ZÁPASŮ.
STATISTIKY ZÁKLADNÍ ČÁSTI:
KANADSKÉ BODOVÁNÍ:
1. RADULOV (UFA) 63 BODŮ (25+38)
2. MARTENSSON (PETROHRAD) 59 BODŮ (22+37)
ŠIPAČEV (ČEREPOVEC) 59 BODŮ (22+37)
4. BOCHENSKI (ASTANA) 58 BODŮ (27+31)
5. DALLMAN (ASTANA) 54 BODŮ (18+36)
6. PETRUŽÁLEK (CHABAROVSK) 51 BODŮ (22+29)
7. MOROZOV (KAZAŇ) 50 BODŮ (21+29)
8. ŠIROKOV (CSKA MOSKVA) 48 BODŮ (18+30)
9. TARASENKO (PETROHRAD) 47 BODŮ (23+24)
10. VRÁNA (CHABAROVSK) 45 BODŮ (20+25)
17. IRGL (MINSK) 40 BODŮ (16+24)
20. ČERVENKA (OMSK) 39 BODŮ (23+16)
23. PRŮCHA (PETROHRAD) 39 BODŮ (14+25)
NEJLEPŠÍ STŘELCI:
27 GOLŮ - BOCHENSKI (ASTANA)
25 - RADULOV (UFA)
- ZARIPOV (KAZAŇ)
24 - PESTUŠKO (NIŽNĚKAMSK)
23 - TARASENKO (PETROHRAD)
- ČERVENKA (OMSK)
22 - RŮŽIČKA (SPARTAK M.)
- MARTENSSON (PETROHRAD)
- ŠIPAČEV (ČEREPOVEC)
- PETRUŽÁLEK (CHABAROVSK)
- AALTONEN (M. MAGNITOGORSK)
20 - VRÁNA (CHABAROVSK)
17 - NETÍK (LEV POPRAD)
BRANKÁŘI PODLE PROCENTA ÚSPĚŠNOSTI ZÁKROKŮ:
1. MURYGIN (CHABAROVSK) 93,0%
KOVAL (N. NOVGOROD) 93,0%
BIRJUKOV (JUGRA) 93,0%
4. AHONEN (M. MAGNITIGORSK) 92,9%
BARULIN (A. MYTIŠČI) 92,9%
21. ŠTĚPÁNEK (PETROHRAD) 91,5%
BRANKÁŘI PODLE PRŮMĚRU INKASOVANÝCH BRANEK NA ZÁPAS:
1. KOVAL (N. NOVGOROD) 1,75 GOLU
2. JERJOMENKO (D. MOSKVA) 1,91
3. RAMO (OMSK) 1,96
4. GARNETT (ČELJABINSK) 1,97
5. STAŇA (CSKA MOSKVA) 2,06
15. ŠTĚPÁNEK (PETROHRAD) 2,29
BRANKÁŘI PODLE POČTU VYCHYTANÝCH NUL:
6 NUL - KOŠEČKIN (ČEREPOVEC)
- JERJOMENKO (D. MOSKVA)
- BIRJUKOV (JUGRA)
5 - LACO (LEV POPRAD)
- HOLT (D. RIGA)
- RAMO (OMSK)
- BARULIN (A. MYTIŠČI)
OSMIFINÁLE PLAY-OFF:
VÝCHODNÍ KONFERENCE:
ČELJABINSK - JUGRA 4:1 na zápasy
(3:1,2:5,7:6,6:3,1:0)
OMSK - CHABAROVSK 4:0 na zápasy
(4:2,4:3,4:2,3:1)
MAGNITOGORSK - ASTANA 4:3 na zápasy
(3:2,1:4,2:3,1:4,4:3 pp,4:3 pp,2:1 pp)
KAZAŇ - UFA 4:2 na zápasy
(0:3,3:2 pp,4:3 pp,3:0,1:2,3:2)
ZÁPADNÍ KONFERENCE:
PETROHRAD - CSKA MOSKVA 4:1 na zápasy
(4:1,7:1,2:3 pp,2:1 pp,5:0)
N. NOVGOROD - D. RIGA 4:3 na zápasy
(7:3,1:2 pp,3:4 pp,4:1,4:3,1:3,2:0)
D. MOSKVA - D. MINSK 4:0 na zápasy
(2:1 pp,2:0,4:2,3:1)
A. MYTIŠČI - ČEREPOVEC 4:2 na zápasy
(1:0,3:1,1:2 pp,0:4,3:1,2:1)
ČTVRTFINÁLE PLAY-OFF:
VÝCHODNÍ KONFERENCE:
ČELJABINSK - KAZAŇ 4:2 na zápasy
(3:1,2:1,1:2 pp,3:2,1:2 pp,4:1)
OMSK - MAGNITOGORSK 4:1 na zápasy
(0:1 pp,5:2,3:1,5:3,3:2 pp)
ZÁPADNÍ KONFERENCE:
PETROHRAD - A. MYTIŠČI 4:2 na zápasy
(4:0,7:1,1:2 pp,5:1,1:3,4:0)
N. NOVGOROD - D. MOSKVA 2:4 na zápasy
(0:1,3:2 pp,4:3 pp,2:3,2:4,2:3)
SEMIFINÁLE PLAY-OFF:
FINÁLE VÝCHODNÍ KONFERENCE:
ČELJABINSK - OMSK 1:4 na zápasy
(3:1,2:3 pp,0:1,1:3,0:1)
FINÁLE ZÁPADNÍ KONFERENCE:
PETROHRAD - D. MOSKVA 0:4 na zápasy
(4:5 pp,1:2,1:3,1:6)
FINÁLE GAGARINOVA POHÁRU:
OMSK - D. MOSKVA 3:4 na zápasy
13.4. OMSK 2:1 D. MOSKVA
Branky a nahrávky: 5. Červenka, 44. Pěrežogin (Červenka, Pivcakin) - 31. Komarov.
15.4. OMSK 1:2 D. MOSKVA
Branky a nahrávky: 41. Perežogin (Škoula, Kalinin) - 8. Kokarev (Solovjov), 20. Komarov (Gorovikov).
17.4. D. MOSKVA 0:1 OMSK
Branka a nahrávky: 13. Pěrežogin (Červenka, Škoula).
19.4. D. MOSKVA 1:2 pp OMSK
Branky a nahrávky: 6. Černov (Jälasväära) - 33. Popov (Pěrežogin), 69. Pěrežogin (Červenka).
21.4. OMSK 2:3 D. MOSKVA
Branky a nahrávky: 32. Kurjanov (Pervušin, Škoula), 60. Alexandrov - 4. Anisin (Solovjov, Gorovikov), 10. Babenko (Kokarev), 25. Gorovikov (Anisin).
23.4. D. MOSKVA 5:2 OMSK
Branky a nahrávky: 1. Komarov (Anisin, Gorovikov), 16. Mosaljov (Kokarev, Babenko), 19. Novák (Anisin, Gorovikov), 33. Kvapil (Novák), 59. Kvapil - 9. Škoula (Kaljužny, Kurjanov), 52. Škoula (Ljamin).
25.4. OMSK 0:1 D. MOSKVA
Branka a nahrávka: 52. Klepiš (Kvapil).
HRÁČI OHK DYNAMO MOSKVA VYHRÁVAJÍ ČTVRTÝ ROČNÍK KONTINENTÁLNÍ LIGY. NAPOSLEDY SE DYNAMO RADOVALO Z VÍTĚZSTVÍ V ROCE 2005 JEŠTĚ V RUSKÉ SUPERLIZE. PODRUHÉ ZA SEBOU ZVEDÁ NAD HLAVU GAGARINŮV POHÁR ČESKÝ HRÁČ JAKUB KLEPIŠ, SPOLU S NÍM SE RADUJE I MAREK KVAPIL A FILIP NOVÁK. STŘÍBRNOU MEDAILI ZÍSKAVAJÍ ROMAN ČERVENKA A MARTIN ŠKOULA.
SESTAVA DYNAMA V ROZHODUJÍCÍM FINÁLOVÉM ZÁPASE:
Jerjomenko (Volkov A.) - Bojkov, Novák, Gorokov, Barancev, Jalasvaara, Graňák, Solovjov - Babenko, Kokarev, Mosajlov - Sojn, Pestunov, Tolpeko - Anisin, Klepiš, Kvapil - Komarov, Gorovikov, Volkov K.
SESTAVA OMSKU V ROZHODUJÍCÍM FINÁLOVÉM ZÁPASE:
Ramo (Kuzněcov) - Salmela, Pujacs, Ljamin, Škoula, Pivcakin, Alexandrov, Gusev - Pěrežogin, Popov, Červenka - Kurjanov, Kaljužny, Frolov - Averin, Volkov I., Nestěrov - Sjomin, Pervušin, Ivanov.
STATISTIKY PLAY-OFF:
KANADSKÉ BODOVÁNÍ:
1. ČERVENKA (OMSK) 21 BODŮ (11+10)
2. GOROVIKOV (D. MOSKVA) 20 BODŮ (6+14)
3. ANISIN (D. MOSKVA) 19 BODŮ (14+5)
4. TARASENSKO (PETROHRAD) 16 BODŮ (10+6)
5. KVAPIL (D. MOSKVA) 12 BODŮ (8+4)
6. PĚREŽOGIN (OMSK) 12 BODŮ (8+4)
7. POPOV (OMSK) 11 BODŮ (4+7)
8. GOROKHOV (D. MOSKVA) 11 BODŮ (3+8)
9. GRAŇÁK (D. MOSKVA) 11 BODŮ (2+9)
10. VARNAKOV (N. NOVGOROD) 10 BODŮ (6+4)
17. ŠKOULA (OMSK) 10 BODŮ (2+8)
NEJLEPŠÍ STŘELCI:
14 GOLŮ - ANISIN (D. MOSKVA)
11 - ČERVENKA (OMSK)
10 - TARASENSKO (PETROHRAD)
8 - KVAPIL (D. MOSKVA)
- PĚREŽOGIN (OMSK)
7 - ANTIPOV (ČELJABINSK)
- KUZNĚCOV (ČELJABINSK)
5 - KLEPIŠ (D. MOSKVA)
BRANKÁŘI PODLE PROCENTA ÚSPĚŠNOSTI ZÁKROKŮ:
1. MASALSKIS (JUGRA) 95,8%
2. KOŠEČKIN (ČEREPOVEC) 95,8%
3. VEHANEN (KAZAŇ) 94,3%
4. JERJOMENKO (D. MOSKVA) 94,3%
5. RAMO (OMSK) 94,0%
11. ŠTĚPÁNEK (PETROHRAD) 92,4%
BRANKÁŘI PODLE PRŮMĚRU INKASOVANÝCH BRANEK NA ZÁPAS:
1. KOŠEČKIN (ČEREPOVEC) 1,32 GOLU
2. MASALSKIS (JUGRA) 1,36
3. RAMO (OMSK) 1,54
4. JERJOMENKO (D. MOSKVA) 1,56
5. GARNETT (ČELJABINSK) 1,76
6. ŠTĚPÁNEK (PETROHRAD) 1,76
BRANKÁŘI PODLE POČTU VYCHYTANÝCH NUL:
3 NULY - ŠTĚPÁNEK (PETROHRAD)
- JERJOMENKO (D. MOSKVA)
- RAMO (OMSK)
1 - KOŠEČKIN (ČEREPOVEC)
- ERSBERG (UFA)
- BARULIN (A. MYTIŠČI)
- VEHANEN (KAZAŇ)
- AHONEN (M. MAGNITOGORSK)
- KOVAL (N. NOVGOROD)
- GARNETT (ČELJABINSK)
Komentáře
Přehled komentářů
Zatím nebyl vložen žádný komentář