Jiskra Tanvald
Okresní přebor Autoškola Čičmanec
VÝSLEDKY
Kokonín A Josefův Důl 8: 0 ( 5: 0)
Rádlo Pěnčín B 2: 1 ( 1: 0)
Hodkovice A Tanvald 2: 4 ( 1: 2)
Lučany B Rychnov 5: 2 ( 0: 1)
Harrachov Kořenov 4: 1 ( 1: 0)
Velké Hamry B Smržovka 12: 1 ( 5: 1)
Železný Brod B Janov 4: 1 ( 0: 0)
NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Rychnov Železný Brod B 19.06. 17:00 SO
Janov Velké Hamry B 19.06. 17:00 SO
Smržovka Hodkovice A 19.06. 17:00 SO
Tanvald Kořenov 19.06. 17:00 SO
Harrachov Rádlo 19.06. 17:00 SO Kořenov
Pěnčín B Kokonín A 20.06. 10:30 NE
Josefův Důl Lučany B 19.06. 17:00 SO Albrechtice
TABULKA
1. Harrachov 24 17 2 5 71: 21 53 ( 20)
2. Kokonín A 24 15 2 7 66: 34 47 ( 8)
3. Velké Hamry B 25 13 7 5 71: 34 46 ( 7)
4. Železný Brod B 25 14 4 7 73: 50 46 ( 7)
5. Hodkovice A 24 14 2 8 73: 46 44 ( 8)
6. Tanvald 24 14 2 8 60: 40 43 ( 8)
7. Rychnov 24 11 3 10 52: 57 36 ( 3)
8. Pěnčín B 24 8 9 7 56: 43 33 ( -3)
9. Josefův Důl 24 10 1 13 47: 67 31 ( -5)
10. Kořenov 24 9 3 12 47: 74 30 ( -6)
11. Smržovka 24 8 2 14 43: 76 26 (-10)
12. Janov 24 7 2 15 42: 66 23 (-13)
13. Lučany B 24 4 4 16 42: 75 16 (-20)
14. Rádlo 24 3 1 20 33: 93 10 (-26)
Družstvu Pěnčín B bude odebráno bodů: 3
1.kolo
Josefův Důl Rychnov 1:0 (1:0) 100
Branky: Mucha Štěpán; Rozhodčí: Lejsek, Kořínek J., Hejcman; ŽK: Mucha Štěpán - Fabián Jakub, Fiala Ladislav, Bavlovič Petr; ČK: 0 - Hlubuček Jaroslav
Pěnčín B Lučany B 1:1 (0:1) 20
Branky: Šupík Marek - Mazánek Václav; Rozhodčí: Brožek, Černý P.
Kokonín A Harrachov 0:4 (0:0) 40
Branky: Chlup Robert 2, Veselý Václav, Šír Milan; Rozhodčí: Linhart P., Laik, Laik; ŽK: Winkler Michal - Chlup Robert
Tanvald Rádlo 1:1 (1:0) 60
Branky: Pohořalý Miroslav - Hruška Jakub; Rozhodčí: Novák, Neumann, Vasko; ŽK: Kristek Eduard - Lána Martin, Šarboch Jiří, Pešek Jan
Smržovka Kořenov 3:0 (1:0) 50
Branky: Picka Petr, Picka Jan, Kedroň Lukáš; Rozhodčí: Vasko, Štědrý, Neumann; ŽK: Patočka Jiří - Lacina Radek, Svoboda Marian, Kobr Martin
Janov Hodkovice A 1:3 (0:2) 40
Branky: Majer Pavel - Matějka Jan, Havel Martin, Šimek Martin; Rozhodčí: Albl, Laik, Laik
Železný Brod B Velké Hamry B 1:2 (1:2) 50
Branky: Hadač Lukáš - Miček Jakub, Miček David; ŽK: Hadač Pavel, Havrda Luboš, Šefr Karel, Mařík Zdeněk, Podstavek Martin - Miček Jakub, Kuželka Jakub, Prousek Vladimír, Titlbach Lukáš; ČK: Hadač Lukáš - Miček Jakub
2.kolo
Rychnov Velké Hamry B 2:1 (1:1) 100
Branky: Mahdal Petr, Pfeifer Martin - Prousek Vladimír ml.; Rozhodčí: Hušek, Barcuch, Mohr; ŽK: Černý Michal - 0; ČK: Fiala Ladislav - 0
Hodkovice A Železný Brod B 3:1 (1:0) 70
Branky: Hrubý Jindřich, Matějka Jan, Hradecký Michal - Halama David; Rozhodčí: Bukvic M., Albl, Navrátil ml.
Kořenov Janov 2:0 (1:0) 60
Branky: Malec Marek 2; Rozhodčí: Brožek, Fridrich, Štědrý; ŽK: 0 - Nitsche Marek
Rádlo Smržovka 3:5 (1:1) 50
Branky: Bendl Tomáš 2, Lednický Aleš - Kedroň Lukáš 3, Picka Petr, Kedroň Jakub; Rozhodčí: Brož, Novák, Černý P.
Kokonín A Tanvald 0:1 (0:1) 80
Branky: Svoboda Jiří; Rozhodčí: Novák, Vasko, Neumann
Lučany B Harrachov 2:1 (0:1) 100
Branky: Maňák Vlastimil, Sedlák Jakub - Chlup Robert; Rozhodčí: Novák, Nestler, Černý P.; ŽK: Svárovský Ota, Killian Radek, Andrš Martin - Fojtík Aleš, Rýdl Radek; ČK: Svárovský Ota - 0
Josefův Důl Pěnčín B 6:2 (5:1) 150
Branky: Böhm Pavel 3, Bártl Rostislav, Čvirk Petr, Bělohradský Jakub - Bukvic Petr, Bugár Martin; Rozhodčí: Linhart P., Laik, Laik; ŽK: Mucha Štěpán - Dvořák Boris
3.kolo
Pěnčín B Rychnov 1:1 (0:1) 50
Branky: Oleníček Jiří - Kubát Kamil; Rozhodčí: Brožek, Fridrich, Černý P.; ŽK: 0 - David Lukáš
Josefův Důl Harrachov 0:3 (0:0) 50
Branky: Chlup Robert 2, Kyncl Tomáš; Rozhodčí: Linhart P., Tomiška, Kořínek P.
Tanvald Lučany B 6:4 (5:3) 100
Branky: Prusík Pavel 3, Novák Jan, Poláček Jan, Svoboda Jiří - Andrš Martin 2, Majstorovič Ilija, Sedlák Jakub; Rozhodčí: Hušek, Barcuch, Mohr; ŽK: Svoboda Jiří, Kristek Eduard - Zogas Alekos
Smržovka Kokonín A 0:3 (0:2) 150
Branky: Svoboda Ivo, Tomiška Václav, Winkler Michal; Rozhodčí: Albl, Laik, Laik; ŽK: Jelínek Miroslav - Tomiška Václav
Janov Rádlo 3:2 (3:1) 50
Branky: Kittel Martin, Nitsche Marek, Habart Tomáš - Helm Miroslav, Obyt Daniel; Rozhodčí: Vasko, Novák, Neumann; ŽK: 0 - Lednický Aleš
Železný Brod B Kořenov 5:0 (4:0) 100
Branky: Kuhn Petr 2, Javůrek Alois 2, Havlíček Josef; Rozhodčí: Novák, Štědrý, Laik
Velké Hamry B Hodkovice A 1:0 (1:0) 60
Branky: Pelc Tomáš; Rozhodčí: Fridrich, Černý P.; ŽK: Tesar Radek, Titlbach Lukáš - Mlčoch Daniel
4.kolo
Rychnov Hodkovice A 3:5 (2:3) 100
Branky: Bavlovič Petr, Hromádko Radovan, Kubát Kamil - Havel Martin 2, Pavlík Lukáš, Hrubý Jindřich, Bouška Václav; ŽK: Hromádko Radovan, Drahoňovský Petr, Lumnitzer Zdeněk - Havel Martin, Vojtíšek Jaroslav; ČK: Lumnitzer Zdeněk - 0
Kořenov Velké Hamry B 4:4 (1:3) 30
Branky: Kobr Martin 3, Kohút Jan - Prousek Vladimír 2, Tasar Radek, Pelc Tomáš; Rozhodčí: Linhart P., Štědrý; ŽK: Kobr Martin - 0; ČK: Kovačík Milan - Titlbach Lukáš
Rádlo Železný Brod B 1:2 (1:2) 100
Branky: Šarboch Jiří - Kameník Filip, Šefr Karel; Rozhodčí: Brožek, Fridrich, Štědrý; ŽK: Pešek Jan - 0
Kokonín A Janov 4:1 (1:1) 100
Branky: Maixner František, Štryncl Pavel, Winkler Michal, Berndt Ondřej - Kittel Martin; Rozhodčí: Brožek; ŽK: Malý Milan - 0
Lučany B Smržovka 3:0 (2:0) 200
Branky: Andrš Martin, Brož Lukáš, Sedlák Jakub; Rozhodčí: Hušek, Černý P., Hnětýnka; ŽK: Vít Martin, Němeček Miroslav - 0
Josefův Důl Tanvald 1:0 (0:0) 120
Branky: Čvirk Petr; Rozhodčí: Albl; ŽK: 0 - Novák Jan
Pěnčín B Harrachov 1:0 (0:0) 50
Branky: Strnad Jaroslav; Rozhodčí: Vasko, Novák, Neumann; ŽK: Zajíc Martin - Horáček Vladimír, Grosberger Daniel, Fojtík Aleš
5.kolo
Rychnov Harrachov 0:5 (0:4) 100
Branky: David Martin 2, Veselý Václav, Kyncl Tomáš, Fojtík Aleš; Rozhodčí: Linhart P.; ŽK: David Lukáš, Mahdal Petr, Bavlovič Petr - Veselý Václav, Grossberger Daniel; ČK: 0 - Fojtík Aleš
Tanvald Pěnčín B 0:2 (0:1) 120
Branky: Beránek Jiří, Dvořák Boris; Rozhodčí: Lejsek, Nestler
Smržovka Josefův Důl 4:1 (3:1) 100
Branky: Kedroň Lukáš 2, Jelínek Miroslav, Červenka Lukáš - Jurák Petr; Rozhodčí: Novák, Neumann, Vasko
Janov Lučany B 5:2 (4:1) 60
Branky: Kittel Martin 2, Pilz Michal, Nitsche Marek, Habart Tomáš - Zogas Alekos, Hokeš Jiří; Rozhodčí: Brožek, Fridrich, Štědrý
Železný Brod B Kokonín A 2:1 (1:0) 50
Branky: Maryško Jan, Šimek Pavel - Štryncl Pavel; Rozhodčí: Brož, Paldus V., Neugebauer M; ŽK: Halama David - Svoboda Ivo, Paldus Aleš, Tomiška Václav, Winkler Michal
Velké Hamry B Rádlo 3:0 (1:0) 80
Branky: Sedlmajer Michal 2, Průcha David; Rozhodčí: Novák, Vasko, Neumann; ŽK: Tasar Radek, Kuželka Jakub, Pešek Jan - Hruška Jakub
Hodkovice A Kořenov 5:3 (2:2) 65
Branky: Havel Martin 2, Hrubý Jindřich, Bouška Václav, Charouz Tomáš - Kohút Jan 2, Malec Marek; Rozhodčí: Hušek, Barcuch; ŽK: Bouška Václav, Řepka Martin - Kohút Jan, Žilla Petr
6.kolo
Rychnov Kořenov 5:2 (1:1) 120
Branky: Vrběcký Martin, David Lukáš, Vondrák Lukáš, Kubát Kamil, Kalina Jakub - Ježek Jiří, Kohút Jan; Rozhodčí: Vasko
Rádlo Hodkovice A 0:5 (0:2) 100
Branky: Havel Martin 3, Bouška Václav, Bolard Tomáš; Rozhodčí: Albl, Lejsek
Kokonín A Velké Hamry B 3:0 (2:0) 30
Branky: Maixner František, Winkler Michal, Paldus Aleš; Rozhodčí: Hušek, Mohr
Lučany B Železný Brod B 3:5 (1:3) 80
Branky: Zogas Alekos, Němeček Miroslav, Patočka Ondřej - Burkoň Martin, Linka Jiří, Halama David, Kameník Filip, Šefr Karel; Rozhodčí: Novák, Štědrý, Černý P.; ŽK: Brož Marek, Nesvadba Petr - Linka Jiří, Kameník Filip
Josefův Důl Janov 3:2 (2:1) 120
Branky: Mucha Štěpán 2, Jurák Petr - Ducháček Jindřich, Svoboda Pavel; Rozhodčí: Fridrich, Štědrý; ŽK: 0 - Dejmek Jakub, Majer Pavel
Pěnčín B Smržovka 7:1 (2:0) 60
Branky: Chlomek Martin 5, Bém Jiří, vlastní - Jelínek Miroslav; Rozhodčí: Vasko, Černý P., Neumann; ŽK: 0 - Patočka Jiří
Tanvald Harrachov 2:1 (2:0) 20
Branky: Kristek Eduard 2 - Veselý Václav; Rozhodčí: Navrátil ml., Nestler; ŽK: Pohořalý Miroslav, Svoboda Jiří - Horáček Vladimír, Chlup Robert
7.kolo
Tanvald Rychnov 1:3 (1:2) 100
Branky: Svoboda Jiří - Bavlovič Petr, Pfeifer Martin, Kalina Jakub; Rozhodčí: Linhart P., Brožek, Laik; ŽK: Jodas Tomáš - Bavlovič Petr, Fabián Jakub
Smržovka Harrachov 0:4 (0:2) 120
Branky: Kyncl Tomáš 2, Chlup Robert, Veselý Václav; Rozhodčí: Albl, Nestler, Laik
Janov Pěnčín B 3:0 (2:0) 50
Branky: Majer Pavel, Nitsche Marek, Kovalda Petr; Rozhodčí: Fridrich, Laik; ŽK: Majer Pavel - Dvořák Boris, Zajíc Martin
Železný Brod B Josefův Důl 4:2 (0:1) 180
Branky: Maryško Jan 2, Vele Vladimír, Hadač Lukáš - Čvirk Petr, Jurák Petr; Rozhodčí: Lejsek, Kořínek J., Kořínek V.; ŽK: Ulrich Tomáš, Šefr Karel - Jurák Petr, Oberhofner Martin; ČK: 0 - Volek Tomáš
Velké Hamry B Lučany B 8:1 (5:0) 60
Branky: Pešat Lukáš 4, Sedlmajer Michal 2, Kuželka Jakub, Průcha David - Lejsek Lukáš; Rozhodčí: Fridrich, Barcuch; ŽK: 0 - Dítě Michal
Hodkovice A Kokonín A 4:1 (2:0) 65
Branky: Chlum Jiří 2, Řepka Martin, Havel Martin - Winkler Michal; Rozhodčí: Schröter
Kořenov Rádlo 3:0 (1:0) 70
Branky: Kobr Martin 2, Kohút Jan; Rozhodčí: Vasko, Neumann
8.kolo
Rychnov Rádlo 3:0 (1:0) 150
Branky: Vrběcký Martin 2, Kalina Jakub; Rozhodčí: Albl, Kořínek J., Kořínek V.; ŽK: 0 - Fořt Jaroslav, Sova Dušan
Kokonín A Kořenov 4:3 (2:2) 30
Branky: Winkler Michal 3, Maixner František - Kohút Jan 2, Kovačík Milan; Rozhodčí: Vasko; ŽK: Malý Milan - Věneček Jiří; ČK: 0 - Věneček Jiří
Lučany B Hodkovice A 0:6 (0:2) 60
Branky: Hradecký Michal 4, Chlum Jiří, Havel Martin; Rozhodčí: Brožek, Fridrich, Štědrý; ŽK: Killian Radek - Škeřík Alois; ČK: Killian Radek - 0
Josefův Důl Velké Hamry B 1:3 (1:1) 60
Branky: Jurák Petr - Prousek Vladimír st., Lála Michal, Kavan Radim; Rozhodčí: Novák; ŽK: 0 - Vít Josef
Pěnčín B Železný Brod B 2:2 (0:2) 70
Branky: Elgheriani Fahmi, Šilhán Miroslav - Hadač Pavel, Ulrich Tomáš; Rozhodčí: Novák, Vasko, Černý P.; ŽK: Pleštil Jan, Sekerák Jiří, Krátký Pavel - Hadač Lukáš, Havlíček Josef, Linka Jiří
Janov Harrachov 1:3 (0:2) 60
Branky: Svoboda Pavel - Veselý Václav 2, Židek Radek; Rozhodčí: Brožek; ŽK: Svoboda Pavel, Pilz Michal - 0
Tanvald Smržovka 8:1 (5:0) 90
Branky: Lorenc Tomáš 4, Novák Jan 2, Gombala Miroslav, Svoboda Jiří - Štěpánek Miroslav; ŽK: Novák Jan, Pohořalý Miroslav - Štěpánek Miroslav, Picka Jan, Hrabánek Jan
9.kolo
Smržovka Rychnov 1:2 (1:1) 100
Branky: Kedroň Lukáš - Levinský Tomáš, vlastní; Rozhodčí: Brožek, Štědrý, Navrátil ml.; ŽK: Štěpánek Miroslav, Hrabánek Jan - 0
Janov Tanvald 0:3 (0:1) 60
Branky: Kašpar Josef 2, Kristek Eduard; Rozhodčí: Vasko, Neumann; ŽK: Pilz Michal, Nitsche Marek - Jodas Tomáš
Železný Brod B Harrachov 1:3 (0:2) 50
Branky: Linka Jan - Veselý Václav 2, Kyncl Tomáš; Rozhodčí: Navrátil ml., Nestler, Albl; ŽK: Mařík Zdeněk - Veselý Václav, David Martin, Fojtík Aleš
Velké Hamry B Pěnčín B 1:1 (1:1) 50
Branky: Pelc Tomáš - Beránek Jiří; Rozhodčí: Vasko, Novák, Neumann; ŽK: Miček Jakub - Zajíc Martin, Chlomek Martin
Hodkovice A Josefův Důl 5:3 (3:2) 75
Branky: Havel Martin 3, Cihlář Tomáš, Košek Michal - Mucha Štěpán, Pracný Martin, Jurák Petr; Rozhodčí: Linhart P., Kadlec Š., Bukvic M.; ŽK: Cihlář Tomáš - 0
Kořenov Lučany B 7:2 (3:2) 20
Branky: Kobr Martin 3, Kohút Jan 2, Ježek Jiří, Kovačík Milan - Zogas Alekos, Miškech Petr; Rozhodčí: Albl, Hejcman; ŽK: Kobr Martin, Kovačík Milan, Lacina Radek, Doležal Jiří - Nesvadba Petr, Lejsek Lukáš, Ditě Jaroslav, Killian Radek; ČK: 0 - Killian Radek
Rádlo Kokonín A 1:3 (0:1) 50
Branky: Pešek Jan - Maixner František 2, Paldus Aleš; Rozhodčí: Lejsek, Kořínek, Kořínek
10.kolo
Rychnov Kokonín A 5:1 (3:0) 100
Branky: Bavlovič Petr 2, Pfeifer Martin 2, Kalina Jakub - Paldus Aleš; Rozhodčí: Kovařík, Linhart P., Štědrý; ŽK: Pfeifer Martin, Nosek Pavel - Paldus Aleš, Kumstát Pavel, Winkler Michal
Lučany B Rádlo 7:0 (3:0) 20
Branky: Maruška Jan 3, Andrš Martin 2, Cicvárek David, Ditě Jaroslav; Rozhodčí: Navrátil ml., Nestler, Albl
Josefův Důl Kořenov 6:0 (3:0) 60
Branky: Jurák Petr 2, Efenberk Bohuslav, Bártl Rostislav, Mucha Štěpán, Bělohradský Jakub; Rozhodčí: Novák, Neumann; ŽK: Mucha Štěpán - Břicháček Lukáš
Pěnčín B Hodkovice A 4:4 (3:2) 30
Branky: Elgheriani Fahmi 2, Dvořák Boris, Bugár Martin - Havel Martin 2, Hrubý Jindřich, Chlum Jiří; Rozhodčí: Albl, Brožek, Navrátil ml.; ŽK: Matějček Ivan, Pavelka David - Kvapil Tomáš, Bolard Tomáš
Velké Hamry B Harrachov 1:1 (0:0) 50
Branky: vlastní - Grossberger Daniel; Rozhodčí: Hušek, Kadlec Š., Černý P.; ŽK: Urbanec Matěj, Titlbach Lukáš, Pešat Josef, Miček Jakub - Jabálek Stanislav, Horáček Vladimír
Tanvald Železný Brod B 3:0 (1:0) 50
Branky: Kristek Eduard, Vaníček Jakub, Drábek Tomáš; Rozhodčí: Brožek; ŽK: Kristek Eduard, Drábek Tomáš - Halama David
Smržovka Janov 1:1 (1:0) 70
Branky: Kedroň Jakub - Svoboda Pavel; Rozhodčí: Novák, Neumann; ŽK: Picka Jan - Majer Pavel
11.kolo
Janov Rychnov 1:0 (0:0) 20
Branky: Nitsche Marek; Rozhodčí: Nestler, Černý P., Laik
Železný Brod B Smržovka 6:2 (4:2) 40
Branky: Šefr Karel 3, Tunka Jan 2, Linka Jan - Kedroň Lukáš, Kedroň Jakub; Rozhodčí: Hušek, Kadlec Š., Albl; ŽK: 0 - Navrátil Jaroslav
Velké Hamry B Tanvald 4:2 (1:0) 30
Branky: Miček Jakub 2, Sedlmajer Michal, Pešat Lukáš - Svoboda Jiří 2; Rozhodčí: Brožek, Nestler, Hejcman; ŽK: Miček Jakub, Prousek Vladimír - 0
Hodkovice A Harrachov 1:0 (1:0) 60
Branky: Hradecký Michal; Rozhodčí: Linhart P., Brožek, Laik; ŽK: Vojtíšek Jaroslav - 0
Kořenov Pěnčín B 3:0 kontumace
Rádlo Josefův Důl 1:3 (0:0) 20
Branky: Šmíd Miroslav - Jurák Petr 2, Böhm Pavel; ŽK: Fořt Jaroslav - 0
Kokonín A Lučany B 0:0 (0:0) 100
Rozhodčí: Vasko, Novák, Neumann; ŽK: Malý Milan, Firman Vlastimil, Šilhán Jiří - Šindelář Roman
12.kolo
Rychnov Lučany B 1:0 (1:0) 100
Branky: Bavlovič Petr; Rozhodčí: Albl, Nestler, Černý P.; ŽK: Chmelík Matěj - Šindelář Roman
Josefův Důl Kokonín A 1:3 (1:2) 30
Branky: Oberhofner Martin - Tomiška Václav, Čermák Jan, Bernát Ondřej; Rozhodčí: Albl, Nestler, Laik
Pěnčín B Rádlo 13:0 (5:0) 30
Branky: Nemyrovskyy Vysyl 3, Šilhán Miroslav 3, Elgheriani Fahmi 2, Šupík Marek 2, Dvořák Boris, Bukvic Petr, vlastní; Rozhodčí: Barcuch, Kadlec Š., Mohr; ŽK: 0 - Bendl Tomáš, Šarboch Jiří
Kořenov Harrachov 0:5 (0:5) 80
Branky: Chlup Robert 2, Kyncl Tomáš, Bergmann Roman, David Martin; Rozhodčí: Albl, Kořínek V., Hejcman
Tanvald Hodkovice A 6:2 (2:1) 66
Branky: Kořínek Jaroslav 2, Horák Vladimír, Prusík Pavel, Drábek Tomáš, Svoboda Jiří - Chlum Jiří, Havel Martin; Rozhodčí: Neugebauer M, Linhart M., Paldus ml.; ŽK: 0 - Matějka Jan
Smržovka Velké Hamry B 2:0 (1:0) 110
Branky: Picka Jan, Kedroň Lukáš; Rozhodčí: Diringer, Mohr, Barcuch; ŽK: Červenka Lukáš - Pešat Lukáš, Kuželka Jakub, Prousek Vladimír, Szirti Ondřej
Janov Železný Brod B 0:1 (0:0) 100
Branky: Maryško Jan; Rozhodčí: Černý P., Albl, Laik; ŽK: Ducháček Jindřich - Halama David, Podstavek Martin, Wanacki Andreas; ČK: Nitsche Marek - Wanacki Andreas
13.kolo
Železný Brod B Rychnov 3:1 (1:0) 40
Branky: Hartl Tomáš, Tunka Jan, Šefr Karel - Pfeifer Martin; Rozhodčí: Vasko, Neumann, Štědrý; ŽK: Šefr Karel, Linka Jan - Pfeifer Martin, Fiala Ladislav, Mahdal Petr
Velké Hamry B Janov 5:1 (2:1) 30
Branky: Prousek Vladimír 2, Szirti Ondřej, Průcha David, Pešat Lukáš - Svoboda Pavel; Rozhodčí: Brožek, Laik; ŽK: Szirti Ondřej, Titlbach Lukáš - 0; ČK: 0 - Ducháček Jindřich
Hodkovice A Smržovka 7:1 (2:0) 50
Branky: Havel Martin 2, Hradecký Michal, Bolard Tomáš, Chlum Jiří, Košek Michal, Šimek Martin - Jelínek Miroslav; Rozhodčí: Hušek, Nestler, Laik; ŽK: Charouz Tomáš - Červenka Lukáš, Štěpánek Miroslav, Hrabánek Jan; ČK: Charouz Tomáš - Hrabánek Jan
Kořenov Tanvald 1:1 (1:0) 50
Branky: Kohút Jan - Horák Vladimír; Rozhodčí: Bukvic M., Kořínek J., Kořínek V.; ŽK: Kohút Jan, Ježek Jiří, Doležal Jiří - Svoboda Jiří, Jodas Tomáš, Kristek Eduard; ČK: 0 - Kristek Eduard
Rádlo Harrachov 2:7 (0:4) 50
Branky: Lána Martin, Hruška Jakub - Chlup Robert 3, Veselý Václav 2, Bergmann Roman, David Martin; Rozhodčí: Brožek, Vasko, Laik
Kokonín A Pěnčín B 0:3 (0:2) 80
Branky: Nemyrovskyy Vysyl, Bukvic Petr, Bugár Martin; Rozhodčí: Lejsek, Hejcman; ŽK: Lhota Mirosůav - Bukvic Petr, Dvořák Boris, Kartouz Zdeněk; ČK: Kumstát Pavel - 0
Lučany B Josefův Důl 2:3 (0:1) 60
Branky: Zogas Alekos, Sedlák Jakub - Jurák Petr 2, Bělohradský Jakub; Rozhodčí: Novák; ŽK: Zogas Alekos, Šindelář Roman - 0
14.kolo
Velké Hamry B Železný Brod B 3:3 (3:1) 70
Branky: Miček Jakub, Mihálik Matěj, Szirti Ondřej - Kletečka Jaroslav, Šimek Pavel, Makula Štěpán; Rozhodčí: Albl, Lejsek; ŽK: Miček Jakub, Titlbach Lukáš - Halama David, Hadač Lukáš, Kuhn Petr
15.kolo
Velké Hamry B Rychnov 4:2 (0:1) 50
Branky: Prousek Lukáš, Mihálik Matěj, Kuželka Jakub, Pešat Lukáš - Bavlovič Petr, Kalina Jakub; Rozhodčí: Novák, Vasko, Štědrý; ŽK: 0 - Mahdal Petr
Železný Brod B Hodkovice A 5:3 (2:2) 80
Branky: Maryško Jan 2, Šefr Karel 2, Linka Jan - Hrubý Jindřich, Hradecký Michal, Škopan Martin; Rozhodčí: Novák, Vasko, Neumann; ŽK: Šefr Karel, Halama David - Hradecký Michal, Vojtíšek Jaroslav, Cihlář Tomáš, Charouz Tomáš, Chlum Jiří
Janov Kořenov 3:0 (0:0) 60
Branky: Nitsche Marek 3; Rozhodčí: Fridrich, Bukvic P., Laik; ŽK: 0 - Doležal Jiří, Věneček Jiří, Lacina Radek
Smržovka Rádlo 5:2 (2:2) 50
Branky: Hrabánek Jan 2, Jelínek Miroslav, Štěpánek Miroslav, Kedroň Jakub - Hejný Jakub, Vokatý Patrik; Rozhodčí: Vasko, Neumann, Štědrý; ŽK: Hrabánek Jan, Štěpánek Miroslav, Picka Petr - 0
Tanvald Kokonín A 1:4 (0:3) 30
Branky: Prusík Pavel - Šilhán Miroslav 2, Tomiška Václav 2; ŽK: Gombala Miroslav - 0
Harrachov Lučany B 3:0 kontumace
Pěnčín B Josefův Důl 5:2 (1:1) 50
Branky: Elgheriani Fahmi 3, Zajíc Martin 2 - Böhm Pavel, Jurák Petr; Rozhodčí: Brožek, Vasko, Bukvic M.
16.kolo
Rychnov Pěnčín B 2:2 (1:1) 80
Branky: Vrběcký Martin, Chmelík Matěj - Elgheriani Fahmi, Mastník Ondřej; Rozhodčí: Linhart P., Laik, Laik; ŽK: Chmelík Matěj, Janecký Jiří - Zajíc Martin
Harrachov Josefův Důl 3:2 (1:1) 50
Branky: Rýdl Radek, Hlava Lukáš, Vodseďálek Aleš - Čvirk Petr, Řeháček Lukáš; Rozhodčí: Lejsek, Nestler; ŽK: Kyncl Tomáš - Augsten Petr
Lučany B Tanvald 1:2 (1:0) 50
Branky: Zogas Alekos - Kořínek Jaroslav, Svoboda Jiří; Rozhodčí: Fridrich, Brožek, Štědrý; ŽK: 0 - Řezač Jan, Drábek Tomáš
Kokonín A Smržovka 4:0 (4:0) 30
Branky: Maixner František, Tomiška Václav, Berndt Ondřej, Šilhánek Pavel; Rozhodčí: Novák, Štědrý, Vasko
Rádlo Janov 2:6 (2:1) 60
Branky: Vepřovský Libor 2 - Majer Pavel 2, Zima Marcel 2, Huk Martin, vlastní; Rozhodčí: Hušek; ŽK: Helm Miroslav, Škoda Filip - Majer Pavel, Dejmek Jakub
Kořenov Železný Brod B 2:8 (1:3) 60
Branky: Posejpal Marek, Habr Jaromír - Šefr Karel 3, Vele Vladimír 2, Halama David 2, Novotný Jan; Rozhodčí: Nestler, Lejsek; ŽK: Habr Jaromír, Ježek Jiří - Vele Vladimír
Hodkovice A Velké Hamry B 2:0 (0:0) 60
Branky: rHrubý Jindřich, Mlčoch Daniel; Rozhodčí: Albl
17.kolo
Hodkovice A Rychnov 1:1 (1:0) 70
Branky: Havel Martin - Drahoňovský Petr; Rozhodčí: Brožek, Laik
Velké Hamry B Kořenov 5:1 (4:0) 110
Branky: Prousek Vladimír 2, Prousek Vladimír 2, Tesár Radek - Posejpal Marek; Rozhodčí: Lejsek, Kořínek J., Kořínek P.; ŽK: Pešat Josef - Doležal Jiří, Fichtner Miroslav
Železný Brod B Rádlo 7:2 (4:0) 50
Branky: Linka Jan 3, Šefr Karel 2, Tunka Jan, Hadač Lukáš - Rákay Viliam, Hejný Jakub; Rozhodčí: Vasko, Neumann; ŽK: Kuhn Petr - Hejný Jakub, Škoda Jan
Janov Kokonín A 0:4 (0:2) 80
Branky: Maixner František 2, Šilhán Miroslav, Čermák Jan; Rozhodčí: Černý P., Albl, Laik; ŽK: Ducháček Jindřich, Pilz Michal, Hrabánek Petr - Spanilý Vojtěch
Smržovka Lučany B 3:0 (1:0) 100
Branky: Červenka Lukáš 3; Rozhodčí: Lejsek, Hejcman, Hillebrand
Tanvald Josefův Důl 5:0 (1:0) 100
Branky: Kořínek Jaroslav 2, Svoboda Jiří 2, Pácal Milan; Rozhodčí: Linhart P., Kořínek V., Laik; ŽK: Borski Rudolf, Jodas Tomáš - 0
Harrachov Pěnčín B 1:0 (0:0) 80
Branky: Rýdl Radek; Rozhodčí: Hušek, Barcuch, Pavlata
18.kolo
Harrachov Rychnov 6:0 (3:0) 50
Branky: Židek Radek 2, Daněk Miroslav, Chlup Robert, Medal David, Bergmann Roman; Rozhodčí: Fridrich, Brožek, Kořínek P.; ŽK: Grossberger Daniel, Fojtík Aleš - Chmelík Matěj
Pěnčín B Tanvald 0:3 100 nedohráno
Rozhodčí: Navrátil ml., Nestler, Štědrý; ŽK: Jiskra Jiří, Dvořák Boris, Fišera Ondřej, Zajíc Martin - Pácal Milan, Svoboda Jiří, Prusík Pavel; ČK: Fišera Ondřej - 0
Josefův Důl Smržovka 0:0 (0:0) 300
Rozhodčí: Novák, Štědrý
Lučany B Janov 2:2 (0:2) 113
Branky: Ditě Jaroslav, Maruška Jan - Rájek Milan, Svoboda Pavel; Rozhodčí: Nestler, Navrátil ml., Štědrý; ŽK: Fedák Miroslav, Patočka Ondřej - 0
Kokonín A Železný Brod B 2:1 (1:0) 50
Branky: Šilhán Miroslav, Čermák Jan - Kletečka Jaroslav; Rozhodčí: Albl, Pavlata, Laik; ŽK: 0 - Linka Jan
Rádlo Velké Hamry B 4:0 (1:0) 40
Branky: Bendl Tomáš, Rákay Viliam, Škoda Jan, Škoda Filip; Rozhodčí: Linhart P., Laik, Laik; ŽK: Hejný Jakub - Titlbach Lukáš, Borčický David
Kořenov Hodkovice A 3:1 (1:1) 70
Branky: Kovačík Milan 2, Kohút Jan - Havel Martin; Rozhodčí: Brožek, Fridrich, Kořínek P.; ŽK: Kohút Jan - Bouška Václav
19.kolo
Kořenov Rychnov 3:1 (2:0) 50
Branky: Kohút Jan 2, Kovačík Milan - Mahdal Petr; Rozhodčí: Lejsek, Hejcman, Kořínek J.
Hodkovice A Rádlo 2:0 (0:0) 40
Branky: Škeřík Alois, Hradecký Michal; Rozhodčí: Novák, Brožek, Fridrich; ŽK: 0 - Helm Miroslav, Ticháček Roman
Velké Hamry B Kokonín A 1:1 (0:0) 100
Branky: vlastní - Šilhánek Pavel; Rozhodčí: Linhart P., Laik, Laik; ŽK: Titlbach Lukáš - Chuchla Josef, Šilhán Miroslav, Paldus Aleš, Tomiška Václav; ČK: 0 - Tomiška Václav
Železný Brod B Lučany B 2:2 (0:1) 50
Branky: Linka Jan 2 - Dítě Michal, Maruška Jan; Rozhodčí: Hušek, Pavlata, Laik; ŽK: Kordík Michal, Burkoň Martin, Šimek Pavel - Dítě Michal, Ditě Jaroslav, Podhradský Lukáš
Janov Josefův Důl 3:0 (2:0) 50
Branky: Dejmek Jakub, Svoboda Pavel, Martínek Radek; Rozhodčí: Hušek, Mohr, Pavlata
Smržovka Pěnčín B 5:0 (3:0) 250
Branky: Picka Petr, Jelínek Miroslav, Červenka Lukáš, Kedroň Lukáš, Hrabánek Jan; Rozhodčí: Černý P., Nestler, Šikl; ŽK: Štěpař Jan - Mastník Ondřej, Zajíc Martin, Bugár Martin
Harrachov Tanvald 2:3 (0:0) 80
Branky: Chlup Robert, David Martin - Kořínek Jaroslav, Svoboda Jiří, Deák Ondřej; Rozhodčí: Vasko, Štědrý, Neumann; ŽK: Rýdl Radek - Svoboda Jiří, Drábek Tomáš, Pácal Milan
20.kolo
Rychnov Tanvald 4:2 (1:0) 150
Branky: Chmelík Matěj 2, Mahdal Petr, Janecký Jiří - Drábek Tomáš, Běhal Ondřej; Rozhodčí: Nestler, Štědrý; ŽK: Chmelík Matěj, Janecký Jiří - Drábek Tomáš, Horák Vladimír, Poláček Jan, Prusík Pavel
Harrachov Smržovka 1:0 (1:0) 80
Branky: Medal David; Rozhodčí: Albl, Hejcman, Kořínek V.; ŽK: 0 - Picka Zdeněk, Picka Petr
Pěnčín B Janov 5:1 (4:0) 30
Branky: Bugár Martin 2, Oleníček Jiří, Nemyrovskyy Vysyl, Dvořák Boris - Dejmek Jakub; Rozhodčí: Fridrich, Brožek, Štědrý; ŽK: 0 - Pilz Michal
Josefův Důl Železný Brod B 5:1 (2:1) 100
Branky: Bártl Rostislav 2, Řeháček Lukáš 2, Jurák Petr - Mařík Zdeněk; Rozhodčí: Kořínek J., Lejsek; ŽK: Moudrý Jiří - Halama David
Lučany B Velké Hamry B 0:2 (0:1) 70
Branky: Sedlmajer Michal, Pešat Lukáš; Rozhodčí: Brožek, Fridrich, Štědrý; ŽK: Šindelář Roman, Zogas Alekos - Szirti Ondřej, Kuželka Jakub
Kokonín A Hodkovice A 2:4 (1:2) 100
Branky: Šilhán Miroslav, Paldus Aleš - Mlčoch Daniel 2, Hradecký Michal, Charouz Tomáš; Rozhodčí: Černý P., Kadlec Š.; ŽK: Winkler Michal - 0
Rádlo Kořenov 1:2 (0:1) 50
Branky: Škoda Jan - Ježek Jiří 2; Rozhodčí: Brožek, Albl, Šikl
21.kolo
Rádlo Rychnov 3:6 (2:2) 25
Branky: Pešek Jan, Lednický Aleš, Rákay Viliam - Bavlovič Petr 3, Drahoňovský Petr, Vondrák Lukáš, Pfeifer Martin; Rozhodčí: Fridrich, Kadlec Š., Mohr; ŽK: Hruška Jakub - Mahdal Petr
Kořenov Kokonín A 0:7 (0:2) 50
Branky: Šilhán Miroslav 2, Čermák Jan 2, Maixner František, Tomiška Václav, Paldus Aleš; Rozhodčí: Hušek, Černý P., Laik
Hodkovice A Lučany B 6:1 (2:1) 50
Branky: Havel Martin 3, Hradecký Michal 2, Matějka Jan - Zogas Alekos; Rozhodčí: Albl, Barcuch, Pavlata
Velké Hamry B Josefův Důl 7:0 (3:0) 50
Branky: Prousek Vladimír 3, Mihálik Matěj, Miček David, Szirti Ondřej, Pešat Lukáš; Rozhodčí: Vasko, Tomiška, Štědrý; ŽK: Prousek Lukáš - Volek Tomáš
Železný Brod B Pěnčín B 2:2 (1:0) 40
Branky: Havrda Luboš, Hadač Lukáš - Beránek Jiří, Zajíc Martin; Rozhodčí: Barcuch, Albl, Laik; ŽK: Hadač Lukáš - Zajíc Martin, Dvořák Boris, Bukvic Petr
Harrachov Janov 9:3 (3:2) 30
Branky: David Martin 3, Horáček Vladimír 2, Bergmann Roman 2, Kyncl Tomáš, Šír Milan - Svoboda Pavel 2, Martínek Radek; Rozhodčí: Šmíd, Šikl, Kořínek Pe.; ŽK: 0 - Zámečník Tomáš, Pilz Michal, Nitsche Marek
Smržovka Tanvald 0:2 (0:0) 70
Branky: Kořínek Jaroslav, Prusík Pavel; Rozhodčí: Linhart P., Kořínek V., Šikl; ŽK: 0 - Prusík Pavel
22.kolo
Rychnov Smržovka 4:2 (2:0) 150
Branky: Bavlovič Petr, Doubek Aleš, Kubát Kamil, Chmelík Matěj - Kedroň Lukáš, Patočka Jiří; Rozhodčí: Černý P., Kořínek Pe., Šikl; ŽK: Bavlovič Petr - Špírek David, Kedroň Jakub
Tanvald Janov 3:1 (3:0) 100
Branky: Řezač Jan, Drábek Tomáš, Van Bergen Petrus - Rájek Milan; Rozhodčí: Hušek, Hejcman, Laik; ŽK: 0 - Honzig Daniel, Zange Pavel, Hrabánek Petr
Harrachov Železný Brod B 3:1 (2:0) 60
Branky: Chlup Robert 2, David Martin - Havlíček Josef; Rozhodčí: Linhart P., Laik, Laik; ŽK: David Martin, Bergmann Roman, Horáček Vladimír - Halama David, Havrda Luboš
Pěnčín B Velké Hamry B 1:1 (0:1) 50
Branky: Nemyrovskyy Vysyl - Pešat Lukáš; Rozhodčí: Fridrich, Brožek, Neumann; ŽK: Nemyrovskyy Vysyl, Zajíc Martin - Prousek Lukáš, Prousek Vladimír, Szirti Ondřej, Urbanec Matěj; ČK: 0 - Urbanec Matěj
Josefův Důl Hodkovice A 2:1 (2:0) 70
Branky: Jurák Petr, Řeháček Lukáš - Bohouška Václav; Rozhodčí: Fridrich, Vasko, Štědrý; ŽK: Volek Tomáš - Kvapil Tomáš, Matějka Jan, Havel Martin, Vojtíšek Jaroslav
Lučany B Kořenov 1:2 (1:1) 50
Branky: vlastní - Ježek Jiří, Kovačík Milan; Rozhodčí: Brožek, Fridrich, Neumann; ŽK: Killian Radek, Dítě Michal - 0
Kokonín A Rádlo 1:0 (0:0) 70
Branky: Winkler Michal; Rozhodčí: Albl, Laik
23.kolo
Kokonín A Rychnov 7:1 (3:0) 100
Branky: Tomiška Václav 3, Šilhán Miroslav 2, Maixner František, Paldus Aleš - Bavlovič Petr; Rozhodčí: Vasko, Brožek, Fridrich; ŽK: 0 - Patka Petr
Rádlo Lučany B 5:2 (2:2) 70
Branky: Hruška Jakub 2, Helm Miroslav, Hejný Jakub, Škoda Jan - Fedák Miroslav, Sochůrek Luboš; Rozhodčí: Linhart P., Šikl, Hejcman; ŽK: Helm Miroslav - Fedák Miroslav, Ditě Jaroslav, Nesvadba Petr
Kořenov Josefův Důl 4:2 (1:1) 70
Branky: Kovačík Milan 2, Černý Ota, Habr Jaromír - Jurák Petr, Moudrý Jiří; Rozhodčí: Albl, Kořínek Jar., Kořínek Vrat.; ŽK: 0 - Jurák Petr
Hodkovice A Pěnčín B 1:2 (1:0) 65
Branky: Charouz Tomáš - Matějček Ivan, Pleštil Jan; Rozhodčí: Albl, Nestler; ŽK: Řepka Martin - Mastník Ondřej
Harrachov Velké Hamry B 0:0 (0:0) 50
Rozhodčí: Kořínek Jar., Albl, Kořínek Vrat.; ŽK: Bergmann Roman, Horáček Vladimír, Kyncl Tomáš - Kavan Denis
Železný Brod B Tanvald 3:1 (0:0) 50
Branky: Wanacki Andreas 2, Hadač Lukáš - Horák Vladimír; Rozhodčí: Hušek, Nestler, Laik; ŽK: Halama David, Havlíček Josef - Horák Vladimír, Drábek Tomáš
Janov Smržovka 3:5 (0:2) 110
Branky: Svoboda Pavel 2, Ducháček Jindřich - Kedroň Lukáš 2, Hrabánek Jan 2, Štěpánek Miroslav; Rozhodčí: Lejsek, Nestler, Laik; ŽK: Ducháček Jindřich - Hrabánek Jan
24.kolo
Rychnov Janov 3:0 Janov se nedostavil
Rozhodčí: Linhart P., Kořínek Jar., Kořínek Vrat.
Smržovka Železný Brod B 1:3 (0:2) 60
Branky: Kedroň Lukáš - Hadač Lukáš 2, Havrda Luboš; Rozhodčí: Brožek, Vasko, Neumann
Tanvald Velké Hamry B 0:3 (0:2) 80
Branky: Miček Jakub 2, Urbanec Matěj; Rozhodčí: Fridrich, Tomiška, Laik; ŽK: Horák Vladimír, Řezač Jan, Drábek Tomáš - 0
Harrachov Hodkovice A 2:0 (0:0) 120
Branky: Kyncl Tomáš 2; Rozhodčí: Hušek, Barcuch, Mohr; ŽK: Daněk Miroslav, Erlebach Zdeněk - Kvapil Tomáš, Řepka Martin, Bouška Václav, Škeřík Alois
Pěnčín B Kořenov 1:1 (1:1) 50
Branky: Matějček Jan - Kovačík Milan; Rozhodčí: Vasko, Novák, Neumann; ŽK: 0 - Bílý Josef, Habr Jaromír, Kohút Jan, Říha Matěj
Josefův Důl Rádlo 3:1 (1:1) 150
Branky: Mucha Štěpán, Jurák Petr, Řeháček Lukáš - Hruška Jakub; Rozhodčí: Lejsek, Nestler, Hejcman; ŽK: Moudrý Jiří, Oberhofner Martin - Hruška Jakub, Leitgeb Michal, Šarboch Jiří
Lučany B Kokonín A 1:3 (1:1) 60
Branky: Skalický Jan - Šilhán Miroslav 2, Maixner František; Rozhodčí: Novák, Vasko, Neumann; ŽK: Skalický Jan, Šindelář Roman - Spanilý Vojtěch
25.kolo
Lučany B Rychnov 5: 2 ( 0: 1)
Kokonín A Josefův Důl 8: 0 ( 5: 0)
Rádlo Pěnčín B 2: 1 ( 1: 0)
Harrachov Kořenov 4: 1 ( 1: 0)
Hodkovice A Tanvald 2: 4 ( 1: 2)
Velké Hamry B Smržovka 12: 1 ( 5: 1)
Železný Brod B Janov 4: 1 ( 0: 0)
Okresní přebor mladších žáků
VÝSLEDKY
Hodkovice Mšeno 2:0 (0:0) 20
Branky: Jáč Tomáš, Král Vítězslav; Rozhodčí: Brožek
Jenišovice Železný Brod 1: 1 ( 1: 1) 35
Branky: Linka Josef - Esselbach Daniel; Rozhodčí: Černý P.; ŽK: Linka Josef - Kučera Petr
Mšeno Tanvald 1: 8 ( 1: 2) 40
Branky: Hres Valeriy - Vaníček Jan 3, Rydval Jan 2, Bára Miloslav 2, Mevald Fiiip; Rozhodčí: Novák
Plavy Držkov 1: 2 ( 1: 1) 20
Branky: Kotlár Martin - Prousek Jan, Minařík Lukáš; Rozhodčí: Navrátil st.
Smržovka Rychnov 2: 3 ( 2: 1) 20
Branky: Klaus Jakub, Veselouš Tomáš - Vedral Jiří 2, Bartoš Vojtěch; Rozhodčí: Novák
NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Hodkovice Smržovka 12.06. 10:00 SO
Rychnov Plavy 12.06. 10:30 SO
Držkov Jenišovice 10.06. 17:00 ČT
Železný Brod Mšeno 08.06. 18:00 ÚT
TABULKA
1. Smržovka 15 12 1 2 70: 26 37 ( 13)
2. Železný Brod 15 11 2 2 64: 21 35 ( 14)
3. Tanvald 16 10 0 6 52: 33 30 ( 6)
4. Hodkovice 15 7 3 5 46: 30 24 ( 3)
5. Rychnov 15 6 3 6 31: 28 21 ( 0)
6. Jenišovice 15 6 2 7 40: 33 20 ( -4)
7. Držkov 15 5 1 9 31: 32 16 ( -5)
8. Mšeno 15 3 0 12 36: 83 9 (-15)
9. Plavy 15 2 0 13 15: 99 6 (-18)
1. kolo 12.09.2009
Tanvald Hodkovice 12.09. 10:30 SO
Držkov Mšeno 12.09. 10:00 SO
Rychnov Jenišovice 23.09. 17:00 ST
Smržovka Plavy 12.09. 10:30 SO
2. kolo 19.09.2009
Hodkovice Plavy 19.09. 09:00 SO
Jenišovice Smržovka 20.09. 10:30 NE
Rychnov Mšeno 19.09. 14:00 SO
Tanvald Železný Brod 19.09. 10:30 SO
3. kolo 26.09.2009
Železný Brod Hodkovice 26.09. 14:15 SO
Držkov Tanvald 26.09. 10:00 SO
Smržovka Mšeno 26.09. 10:30 SO
Plavy Jenišovice 27.09. 10:30 NE
4. kolo 03.10.2009
Hodkovice Jenišovice 03.10. 09:00 SO
Mšeno Plavy 04.10. 13:30 NE
Tanvald Rychnov 03.10. 10:30 SO
Železný Brod Držkov 04.10. 13:30 NE
5. kolo 10.10.2009
Držkov Hodkovice 10.10. 10:00 SO
Rychnov Železný Brod 11.10. 10:30 NE
Smržovka Tanvald 11.10. 10:30 NE
Jenišovice Mšeno 11.10. 10:30 NE
6. kolo 17.10.2009
Hodkovice Mšeno 01.06. 17:30 ÚT
Tanvald Plavy 25.05. 17:00 ÚT
Železný Brod Smržovka 11.11. 16:30 ST
Držkov Rychnov 26.05. 17:00 ST
9. kolo 21.10.2009
Smržovka Hodkovice 13.10. 16:30 ÚT
Plavy Rychnov 12.05. 17:30 ST
Jenišovice Držkov 27.10. 15:30 ÚT
Mšeno Železný Brod 17.11. 11:00 ÚT
7. kolo 24.10.2009
Rychnov Hodkovice 01.11. 14:00 NE
Smržovka Držkov 19.05. 17:00 ST
Železný Brod Plavy 25.10. 10:00 NE
Jenišovice Tanvald 25.10. 10:30 NE
8. kolo 31.10.2009
Tanvald Mšeno 28.09. 10:30 PO
Železný Brod Jenišovice 30.10. 16:30 PÁ UMT Žel.Brod
Držkov Plavy 31.10. 10:00 SO
Rychnov Smržovka 31.10. 10:30 SO
10. kolo 17.04.2010
Hodkovice Tanvald 17.04. 10:00 SO
Mšeno Držkov 18.04. 13:00 NE
Jenišovice Rychnov 17.04. 10:30 SO
Plavy Smržovka 18.04. 10:30 NE
11. kolo 24.04.2010
Plavy Hodkovice 28.04. 17:00 ST
Smržovka Jenišovice 24.04. 09:30 SO
Mšeno Rychnov 24.04. 13:00 SO
Železný Brod Tanvald 24.04. 10:30 SO
2. kolo 01.05.2010
Hodkovice Železný Brod 01.05. 10:00 SO
Tanvald Držkov 01.05. 10:30 SO
Mšeno Smržovka 29.04. 17:00 ČT UMT Břízky
Jenišovice Plavy 01.05. 12:30 SO
13. kolo 08.05.2010
Jenišovice Hodkovice 08.05. 15:00 SO
Plavy Mšeno 08.05. 10:30 SO
Rychnov Tanvald 08.05. 10:30 SO
Držkov Železný Brod 08.05. 10:00 SO
14. kolo 15.05.2010
Hodkovice Držkov 15.05. 10:00 SO
Železný Brod Rychnov 19.05. 18:00 ST
Tanvald Smržovka 16.05. 10:30 NE
Mšeno Jenišovice 16.05. 12:30 NE
15. kolo 22.05.2010
Mšeno Hodkovice 23.05. 13:00 NE
Plavy Tanvald 23.05. 10:30 NE
Smržovka Železný Brod 22.05. 09:30 SO
Rychnov Držkov 21.05. 17:00 PÁ
16. kolo 29.05.2010
Hodkovice Rychnov 29.05. 10:00 SO
Držkov Smržovka 29.05. 10:00 SO
Plavy Železný Brod 29.05. 10:30 SO
Tanvald Jenišovice 27.05. 16:30 ČT
17. kolo 05.06.2010
Mšeno Tanvald 05.06. 13:00 SO
Jenišovice Železný Brod 04.06. 17:00 PÁ
Plavy Držkov 06.06. 10:30 NE
Smržovka Rychnov 07.06. 17:30 PO
18. kolo 12.06.2010
Hodkovice Smržovka 12.06. 10:00 SO
Rychnov Plavy 12.06. 10:30 SO
Držkov Jenišovice 10.06. 17:00 ČT
Železný Brod Mšeno 08.06. 18:00 ÚT
Mikrokopaná
VÝSLEDKY
Desná Harrachov 0:3
Jablonec B Tanvald 1:3
Jablonec A Lučany 0:3
Smržovka Velké Hamry 7:0
Desná Pěnčín 5:0
Jablonec B Železný Brod 0:1
Harrachov Jablonec A 1:0
Tanvald Smržovka 0:3
Lučany Pěnčín 3:0
Velké Hamry Železný Brod 0:2
Desná Jablonec A 1:2
Jablonec B Smržovka 0:6
Harrachov Lučany 3:0
Tanvald Velké Hamry 2:2
Jablonec A Pěnčín 3:0
Smržovka Železný Brod 2:0
Desná Lučany 0:2
Jablonec B Velké Hamry 2:2
Harrachov Pěnčín 8:0
Tanvald Železný Brod 0:4
TABULKA
1. Jenišovice 36 31 3 2 113: 15 96 ( 36)
2. Harrachov 37 20 8 9 72: 35 68 ( 20)
3. Desná 41 20 4 17 65: 48 64 (-17)
4. Smržovka 29 20 1 8 74: 29 61 ( 7)
5. Lučany 35 13 11 11 41: 43 50 ( 5)
6. Tanvald 34 13 4 17 35: 51 43 ( 7)
7. Jablonec A 33 10 7 16 41: 59 37 (-38)
8. Železný Brod 17 4 6 7 11: 19 18 ( 3)
9. Jablonec B 32 1 4 27 14: 93 7 (-35)
10. Velké Hamry 4 0 2 2 4: 13 2 ( -1)
11. Pěnčín 18 0 2 16 0: 65 2 (-13)
1. kolo 14.09.2008
Jablonec A Smržovka 14.09. 10:00 NE
Jablonec A Jenišovice 14.09. 10:00 NE
Smržovka Harrachov 14.09. 10:00 NE
Jablonec A Lučany 14.09. 10:00 NE
Harrachov Lučany 14.09. 10:00 NE
Jenišovice Jablonec B 14.09. 10:00 NE
Harrachov Jenišovice 14.09. 10:00 NE
Smržovka Lučany 14.09. 10:00 NE
Smržovka Jenišovice 14.09. 10:00 NE
Harrachov Jablonec B 14.09. 10:00 NE
Lučany Jenišovice 14.09. 10:00 NE
Desná Harrachov 14.09. 10:00 NE
Lučany Jablonec B 14.09. 10:00 NE
Desná Jablonec B 14.09. 10:00 NE
Desná Jenišovice 14.09. 10:00 NE
Smržovka Jablonec B 14.09. 10:00 NE
Smržovka Desná 14.09. 10:00 NE
Jablonec A Jablonec B 14.09. 10:00 NE
Jablonec A Harrachov 14.09. 10:00 NE
Desná Lučany 14.09. 10:00 NE
Jablonec A Desná 14.09. 10:00 NE
2. kolo 20.09.2008
Jablonec A Jablonec B 20.09. 14:00 SO
Jablonec A Jenišovice 20.09. 14:00 SO
Jablonec A Desná 20.09. 14:00 SO
Jablonec A Tanvald 20.09. 14:00 SO
Jablonec A Harrachov 20.09. 14:00 SO
Jablonec B Jenišovice 20.09. 14:00 SO
Jablonec B Desná 20.09. 14:00 SO
Jablonec B Tanvald 20.09. 14:00 SO
Jablonec B Harrachov 20.09. 14:00 SO
Jenišovice Desná 20.09. 14:00 SO
Jenišovice Tanvald 20.09. 14:00 SO
Jenišovice Harrachov 20.09. 14:00 SO
Desná Tanvald 20.09. 14:00 SO
Desná Harrachov 20.09. 14:00 SO
Tanvald Harrachov 20.09. 14:00 SO
3. kolo 04.10.2008
Desná Jablonec A 04.10. 10:00 SO
Jablonec B Tanvald 04.10. 10:00 SO
Desná Pěnčín 04.10. 10:00 SO
Jenišovice Lučany 04.10. 10:00 SO
Jablonec A Jenišovice 04.10. 10:00 SO
Harrachov Smržovka 04.10. 10:00 SO
Lučany Pěnčín 04.10. 10:00 SO
Tanvald Smržovka 04.10. 10:00 SO
Desná Jenišovice 04.10. 10:00 SO
Jablonec A Lučany 04.10. 10:00 SO
Jablonec B Harrachov 04.10. 10:00 SO
Pěnčín Jenišovice 04.10. 10:00 SO
Harrachov Tanvald 04.10. 10:00 SO
Desná Lučany 04.10. 10:00 SO
Jablonec A Pěnčín 04.10. 10:00 SO
Smržovka Jablonec B 04.10. 10:00 SO
Desná Jablonec B 04.10. 10:00 SO
Lučany Tanvald 04.10. 10:00 SO
Jablonec A Harrachov 04.10. 10:00 SO
Jenišovice Smržovka 04.10. 10:00 SO
4. kolo 05.10.2008
Smržovka Tanvald 05.10. 13:00 NE
Harrachov Jablonec A 05.10. 13:00 NE
Harrachov Tanvald 05.10. 13:00 NE
Smržovka Jablonec A 05.10. 13:00 NE
Jablonec A Tanvald 05.10. 13:00 NE
Smržovka Harrachov 05.10. 13:00 NE
Jenišovice Jablonec B 05.10. 13:00 NE
Desná Lučany 05.10. 13:00 NE
Desná Jablonec B 05.10. 13:00 NE
Jenišovice Lučany 05.10. 13:00 NE
Lučany Jablonec B 05.10. 13:00 NE
Jenišovice Desná 05.10. 13:00 NE
Jablonec A Lučany 05.10. 13:00 NE
Tanvald Jablonec B 05.10. 13:00 NE
Smržovka Jenišovice 05.10. 13:00 NE
Harrachov Desná 05.10. 13:00 NE
Jablonec B Lučany 05.10. 13:00 NE
Jablonec A Tanvald 05.10. 13:00 NE
Smržovka Desná 05.10. 13:00 NE
Jenišovice Harrachov 05.10. 13:00 NE
5. kolo 11.10.2008
Lučany Jenišovice 11.10. 10:00 SO
Desná Pěnčín 11.10. 10:00 SO
Harrachov Jablonec A 11.10. 10:00 SO
Tanvald Jablonec B 11.10. 10:00 SO
Smržovka Lučany 11.10. 10:00 SO
Železný Brod Desná 11.10. 10:00 SO
Jenišovice Harrachov 11.10. 10:00 SO
Pěnčín Tanvald 11.10. 10:00 SO
Jablonec A Smržovka 11.10. 10:00 SO
Jablonec B Železný Brod 11.10. 10:00 SO
Lučany Harrachov 11.10. 10:00 SO
Desná Tanvald 11.10. 10:00 SO
Smržovka Jenišovice 11.10. 10:00 SO
Železný Brod Pěnčín 11.10. 10:00 SO
Jablonec A Lučany 11.10. 10:00 SO
Jablonec B Desná 11.10. 10:00 SO
Harrachov Smržovka 11.10. 10:00 SO
Tanvald Železný Brod 11.10. 10:00 SO
Jenišovice Jablonec A 11.10. 10:00 SO
Pěnčín Jablonec B 11.10. 10:00 SO
Jenišovice Tanvald 11.10. 10:00 SO
Smržovka Desná 11.10. 10:00 SO
6. kolo 19.10.2008
Tanvald Lučany 19.10. 10:00 NE
Pěnčín Lučany 19.10. 10:00 NE
Jablonec A Železný Brod 19.10. 10:00 NE
Smržovka Jablonec B 19.10. 10:00 NE
Jenišovice Desná 19.10. 10:00 NE
Lučany Harrachov 19.10. 10:00 NE
Pěnčín Jablonec A 19.10. 10:00 NE
Tanvald Jablonec B 19.10. 10:00 NE
Desná Smržovka 19.10. 10:00 NE
Jablonec A Lučany 19.10. 10:00 NE
Pěnčín Harrachov 19.10. 10:00 NE
Lučany Železný Brod 19.10. 10:00 NE
Harrachov Jablonec A 19.10. 10:00 NE
Jablonec B Jenišovice 19.10. 10:00 NE
Tanvald Desná 19.10. 10:00 NE
Jenišovice Smržovka 19.10. 10:00 NE
Desná Jablonec B 19.10. 10:00 NE
Smržovka Tanvald 19.10. 10:00 NE
Železný Brod Tanvald 19.10. 10:00 NE
Harrachov Desná 19.10. 10:00 NE
Jablonec A Jenišovice 19.10. 10:00 NE
Lučany Smržovka 19.10. 10:00 NE
7. kolo 26.10.2008
Desná Lučany 26.10. 10:00 NE
Jenišovice Železný Brod 26.10. 10:00 NE
Pěnčín Harrachov 26.10. 10:00 NE
Jenišovice Tanvald 26.10. 10:00 NE
Desná Tanvald 26.10. 10:00 NE
Jenišovice Lučany 26.10. 10:00 NE
Železný Brod Tanvald 26.10. 10:00 NE
Desná Pěnčín 26.10. 10:00 NE
Tanvald Pěnčín 26.10. 10:00 NE
Jenišovice Harrachov 26.10. 10:00 NE
Desná Harrachov 26.10. 10:00 NE
Pěnčín Železný Brod 26.10. 10:00 NE
Harrachov Tanvald 26.10. 10:00 NE
Lučany Pěnčín 26.10. 10:00 NE
Jenišovice Pěnčín 26.10. 10:00 NE
Desná Železný Brod 26.10. 10:00 NE
Železný Brod Harrachov 26.10. 10:00 NE
Lučany Tanvald 26.10. 10:00 NE
Lučany Železný Brod 26.10. 10:00 NE
Desná Jenišovice 26.10. 10:00 NE
Lučany Harrachov 26.10. 10:00 NE