Hrací systém

Bude se hrát ve středu od 19:00 do přibližně 22:00. Hrací časy: 19:00 - 19:40 / 19:45 - 20:25 / 20:30 - 21:10 / 21:15 - 21:55

Hrací čas je 3 x 10 minut hrubého, poslední minuta třetí třetiny čistého času. Pauzy mezi třetinami budou 3 minuty. Je přihlášeno 14 týmu, tudíž budou 2 základní skupiny po 7.

V základní části sehraje každý s každým jeden zápas. Do play-off postupují nejlepší 4 týmy z každé skupiny. Zbylých 6 týmů, kteří nepostoupí do play-off, sehrají mezi sebou turnaj o umístění.

Play-off bude tvořeno týmy, které v základní části obsadí 1-4 místo. Čtvrtfinálové duely pak budou vypadat následovně: 1Ax4B, 2Ax3B, 3Ax2B, 4Ax1B.

Hlavní čtvrtfinálové, hlavní + vedlejší semifinálové zápasy budou hrány na 2 zápasy (za stavu 1:1 na zápasy následují nájezdy, 5 nájezdů, poté náhlá smrt).

Finálové zápasy: o 7. místo, 5. místo, 3. místo a finále se budou hrát na 1 vítězné.

Zápas o 3. místo se hraje 3 x12 minut hrubého času, poslední dvě minuty třetí třetiny čistého.

Finále se hraje 3 x 15 minut, poslední dvě minuty třetí třetiny čistého času.

Turnaj o umístění: budou hrát týmy umístěné v tabulkách na 5.-7. místě. Turnaj se hraje stylem každý proti každému na jeden zápas, hrací čas 3 x 10 minut hrubého času.

V případě rovnosti bodů rozhoduje o pořadí: 1. vzájemný zápas, 2. skóre, 3. počet vstřelených branek. To platí pro všechny tabulky.

Pro letošní play-off budeme udělovat ceny nejlepšímu střelci a brankáři. Nejlepší brankář bude vyhlášen dle skóre: brankář, jehož tým obdrží nejméně branek za play-off (hlavní i vedlejší) vyhrává. Pro střelce je to snad jasné :D Po každé vstřelené brance nahlásit jméno střelce rozhodčímu. Za sdělení střelce si zodpovídá tým ihned po vstřelení branky. Na pozdější nahlášení nebude brán zřetel.