2. ročník 1995 zelený trikot
31.7.1995 - 1.den
mapy: Posázaví
Táborsko
Postupice - Chotoviny
44,5 km
-
Postupice - (směr Milovanice)
Milovanice
Čelivo
- (směr Louňovice)
Velíš sv. Josef - 5min
- (směr Čechtice)
Louňovice pod Blaníkem
- (směr Mladé Vožice)
Předbořice
Kamberk
Šebířov (směr Mladá Vožice) sv. Anna - vpravo na konci
- po modré na hrad Šelmberk
dále po červené a bez značení po cestě
-
Mladá Vožice (směr Tábor)
- (směr Stará Vožice)
Stará Vožice
- (směr Jistebnice, Jedlany)
Hlasivo
Jedlany
- Chotoviny
[1]Chotoviny - fara
1.8.1995 - 2.den
mapy: Táborsko
Chotoviny - České Budějovice
81 km
Chotoviny - , - (směr Jistebnice)
- (směr Votice)
- Jistebnice
- Aksamite
za mostem - po žluté
Liderovice
Radkov - (směr Tábor)
Balkova Lhota
- (směr Tábor)
- pod mostem
Dražice
na hlavní - , - pošta a ke kostelu
zpět na hlavní -
Drhovice
- (směr Řepeč)
Kášovice
Řepeč
Slavňovice
Stádlec - most
Dobřejice
Čenkov u Malšic -
Všechlapy
Bechyňská Smoleč
Sudoměřice
- (směr Bechyně)
- (směr Týn nad Vltavou)
Kamenný Dvůr
Židova Strouha
Nuzice
Netěchovice
- (směr Týn nad Vltavou)
Týn nad Vltavou
směr České Budějovice
Březí u Týna nad Vltavou
Nová Ves
Hluboká nad Vltavou%Sviny
52 km
- , - , semafory - , semafory - , za benzinkou -
směr Lipno, Česká Krumlov (E 55)
- (směr Rančice) po sjezdu
- a prudce - (směr Opalice)
Opalice
Radostice
-
Záluží (směr Štěkře)
Štěkře před koncem - po modré polní prašná cesta
po mostě -
Zlatá Koruna - klášter
a zpět na most -
Rájov
3.8.1995 - 4.den
mapy: Českobudějovicko
Pelhřimovsko
Trhové Sviny - Jindřichův Hradec
43 km
Trhové Sviny (směr Borovany)
Dvorec
Borovany - hřbitov
Jindřichův Hradec - fara
4.8.1995 - 5.den
mapy: Pelhřimovsko
Třebíčsko
Jindřichův Hradec - Moravské Budějovice
85 km
směr Nová Bystřice 128
Horní Pěna
Čiměř - Dobrá Voda
Dobrá Voda - Potočná
- Hůrky polní cesta
za rybníkem vidlička -
Hůrky
- Kunžak
- Landštejn
Blato
- Staré Město
Landštejn
Staré Město - Slavonice
Slavonice - Jemnice Jemnice
před lesem - po zelené směr Montserrat
Mutná
-
Staré Hobzí
Jemnice - (směr Moravské Budějovice)
Třebelovice
Rácovice
Dědice
Jackov
Moravské Budějovice - fara
5.8.1995 - 6.den
mapy: Třebíčsko
Pelhřimovsko
Moravské Budějovice - Telč
66 km
směr Jaroměřice nad Rokytnou
- Lukov
Lukov - (směr Šebkovice)
Vicenice
Dolní Lažany (blbá křižovatka - - )
Šebkovice (rotunda - - ) a zpět
- Moravské Budějovice
Nové Dvory (u křížku - ) polní cesta
Babice -,- polní cesta
Cidlina
v lese -
- Bítovánky
Želetava - Moravské Budějovice
- Dačice
Telč
Jindřichovice
Zdeňkov
Nová Říše - Dačice
- Dačice
Červený Hrádek
Hříšice
Dačice za mostem -
- směr Telč přes koleje
Kunžak
- u kostela
první odbočka k Vydří NE!
- Telč
Kostelní Vydří - , - (směr Telč)
u cedule okres Jihlava překvapení v lese -
- směr Telč
Telč cedule Potraviny Hudínek -
další - , [1]Zachariášova 34, Josef Truhlář
6.8.1995 - 7.den
mapy: Pelhřimovsko
Telč - Želiv
62 km
směr Horní Cerekev
- Jihlava (u Benzinky)
- Jihlava
- Pelhřimov
Vanůvek
Řídelov
Nová Ves - - směr Pelhřimov
Horní Cerekev - směr Pelhřimov
- směr Pelhřimov
- Černov, Nový Rychnov
Černov
Chrástov
Čejkov - Hasičská zbrojnice, po žluté
Sázava - u hospody
- Křemešník a zpět
- Pelhřimov
Putimov
Pelhřimov - Humpolec
Humpolec
- Radětín, Sedlice
za mostem -
Krasíkovice
Pobistrýce
Svépravice
Sedlice - Želiv
Želiv - klášter
7.8.1995 - 8.den
mapy: Pelhřimovsko
Žďárské vrchy
Želiv - Horní Krupá
51 km
z kláštera -
směr Humpolec -
bez značení za obcí
Vitice
Lhotice
Ledeč nad sázavou
Ledeč nad Sázavou
Koberovice
Hojanovice - Kaliště Humpolec
Kaliště - Dolní Město
Proseč
Záběhlice - Dolní Město
Bystrá - Světlá nad Sázavou - Lipice nad Sázavou
Lipice nad sázavou - Volichov - Volichov
Volichov
- Krásná Hora Okrouhlice Okrouhlice
- Havlíčkův Brod
Okrouhlice - OLešnice - Valečov
Valečov - Lučice
Lučice Světlá - Světlá - Skuhrov
Skuhrov - Olešná
Olešná
Horní Krupá u rybníka -
za hasičů -
a hned -
č.p. 41
8.8.1995 - 9.den
mapy: Žďárské vrchy
Posázaví
Horní Krupá - Kutná Hora
64 km
směr zpáteční ze včerejšího dne (Olešná)
Olešná - Habry - Leština, Tis
Tis Habry - Sázavka Sázavka
Sázavka Leština - Ovesná Lhota
Ovesná Lhota - Ledeč
Vlkanov - Ledeč Čihošť
Čihošť - Tunochody
Tunochody - Hlohov
Hlohov - Ledeč nad Sázavou
Hostkovice - Kutná Hora
Třebětín - Zbraslavice
Bohdaneč
Prostřední Ves Štipoklasy
Štipoklasy - Kutná Hora
- Kutná Hora
Černíny
Zavadilka
Bykáň Kutná Hora - Poličany
Poličany - Kutná Hora
Kutná Hora, fara u sv. Jakuba (štíhlá věž vpravo)
9.8.1995 - 10.den
mapy: Posázaví
Český ráj
Okolí Prahy
Kutná Hora - Hradešín
60 km
směr Praha
Přítoky
Miskovice
Suchdol
Bečváry
Zásmuky - Svojšice - Mlékovice
Mlékovice - Kouřim
Toušice - Kouřim
- Kouřim
Kouřim - Klášterní Skalice
Klášterní Skalice - Svojšice
a zpět
- Třebovle
Třebovle - Sadská - u transformátoru - u JZD
Borek
Lipany - k mohyle a zpět - -
Vitice - Kšely
Kšely Přistoupim
Přistoupim - Tuchoraz
Tuchoraz Přehvozdí - u transformátoru
a zpět - Český Brod (počervené)
Český Brod - u Samsona Tismice
Tismice - Přišimasy Přišimasy
Limuzy Přišimasy - Skřivany
Skřivany - do zákazu vjezdu
a zpět a dále
- kolem kostela a dále -
Hradešín - za zastávkou - u školy
Římsko-katolický farní úřad
10.8.1995 - 11.den
mapy: Okolí Prahy
Hradešín - Praha
35 km
směr Přišimasy -
Přišimasy - , Úvaly, - , Tuklaty
Tuklaty
Tuklaty - Tlustovousy
Tlustovousy - Horoušany
Horoušany - ,