účastníci:                                                                                    FK Lybar Rtyně,Sokol Suché,Baník Ohníč,Sokol Křemýž

od 9:00 hod

Rtyně - Křemýž 4:2 (2:0)

Domácí potvrdili roli favorita a bez větší problémů porazili neúplnou Křemýž.

od 11:00 hod

Ohníč - Suché 1:0 (0:0) V prvním půli měli ohníčští více ze hry a neproměnili několik dobrých příležitostí.Hlavně to byl pokutový kop,který skončil nad brankou.Duhá půle byla vyrovnanější a jedinou branku dal Ohníč opět z pokutového kopu Ungrem.

o 3. místo - od 13:00 hod

Suché - Křemýž 2:1 (0:1) První poločas jsme odehráli bez pohybu a obsazování,čeho využili hosté a po centru za obranu vedli 0:1.Druhou půli jsme se zlepšili a otočili brankami Fíly L. a Klotze.

finále – od 14:30 hod

Rtyně - Ohníč 3:2 (2:1) Utkání dobré úrovně,ve které byli nakonec šťastnější domácí,když těsně před konce rozhodli o vítězství.