Muži:Mírov - So Jestřebí 1:5

29. 4. 2012

Povinné body si po zásluze odvážíme z Mírova, ale až zásluhou zlepšeného výkonu ve 2. poločase. Zápas se vyvíjel pro hosty dobře, do 10 minut jsme dali vedoucí branku po střele svátečního střelce Kuby Němce, zanedlouho Tomáš Němec profičel obranou a tvrdou střelou zvýšil na 2:0, zdálo se, že branky budou do sítě nalomeného Mírova padat, ale opak byl pravdou. Hosté se chytli po dobře zahrané standardce, kdy hlavou domácí hráč překonal stojící hráče Jestřebí. Po tomto gólu naše upadla do podprůměru, hráčům se nedařilo a byli jsme všichni rádi, že skončil první poločas. Do druhého poločasu jsme nastoupili mnohem lépe, hned na začátku šel David Pokorný sám na gólmana, který ho bohužel vychytal, ale další šanci se podařilo proměnit agilním Tomášem Němcem, pak se už hrálo lépe, soupeř se soustředil spíš na rozhodčího a v teplém počasí pomalu jeho starší hráči fyzicky "odcházeli". Naši převahu pak stvrdilli Lukáš Hýbl a ke konci nabuzený Michal Klimeš. Zaslouženě si tedy odvážíme všechny body a již se těšíme na příštího soupeře z Bohutína, se kterým se první květnovou neděli utkáme o 2. místo.