Na této stránce uvádím zvířata chovaná členy klubu , vyjma vodní drůbeže, která je na samostatné stránce. Ne všichni členové mi zaslali podklady, takže informace jsou poněkud kusé.
Barcuch Dušan
Drůbež:
hamburčanky zlaté černě páskované
zdrobnělé vyandotky stříbrné černě lemované
zdrobnělé vyandotky stříbrně koroptví vlnité
Holubi:
rakovnický kotrlák bílý
rakovnický kotrlák červený sedlatý
modenka gazzi modré černopruhá
modenka gazzi tmavá bronzovokapratá
modenka gazzi tmavá bronzovošupinatá
modenka schietti černá
modenka schietti modrá bronzovopruhá
slezský voláč červený bělouš
Baťha Lukáš
Drůbež:
australka černá
leghornka bílá
zdrobnělá bojovnice indická bílá
zdrobnělá bojovnice indická bažantí
zdrobnělá bojovnice indická bíle bažantí
bojovnice ko šamo zlatě pšeničná
Baudyš Josef
Drůbež:
amroksky krahujcovité
Brdička Václav
Drůbež:
plymutka žíhaná
Králíci:
kastorex
Brídl Antonín
Drůbež:
minorka černá
zdrobnělá faverolka lososová
Králíci:
kuní modrý
Dvorský Václav
Drůbež:
česká slepice zlatě kropenatá
Králíci:
vídeňský modrý
Ovce:
merino
Dvořák Pavel
Drůbež:
zakrslá kočinka černá
zakrslá kočinka žlutá
zdrobnělá paduánka žlutě plavá bíle lemovaná
křepelka japonská masná divoká, zlatá, platinová, skořicová, mahagonová, bílá a straka
Holubi:
rakovnický kotrlák
Exoti:
papoušek vlnkovaný
Dziak Jan
Drůbež:
perlička divoká
perlička bílá
brabantka zlatá bíle lemovaná
brabantka zlatá tečkovaná
maranska měděněčerná
Psi:
alpský jezevčíkovitý brakýř
Herynek Jiří
Drůbež:
bantamka černá
bantamka porcelánová
Hlava Luděk
Drůbež:
vlaška koroptví
barneveldka dvojlemovaná
Javůrek Miloslav
Drůbež:
araukána modrá, bílá, divoká a černá
Holubi:
koburský skřivan
říman
Kočica Štefan
Drůbež:
zdrobnělá vyandotka černá
zdrobnělá vyandotka žlutá černě kolumbijská
zdrobnělá orpingtonka černá
zdrobnělá orpingtonka modrá
Kozy:
koza hnědá krátkosrstá
Kohout Pavel
Drůbež:
plymutka modrá
zdrobnělá plymutka černá
krůta česká divoká bíle lemovaná
Moravec Lukáš
Drůbež:
amrokska krahujcovitá
australka černá
Rezek Ladislav
Drůbež:
vlaška rodobarvá
bojovnice ko šamo pšeničná
Králíci:
vídeňský šedý
vídeňský černý
Rousek Jaroslav
Drůbež:
krůta standardní černá
Škoda Josef
Drůbež:
krůta standardní červenokřídlá
krůta standardní bourbonská
bojovnice madraská bílozlatá
bojovnice staroanglická zlatokrká
bojovnice šamo černá
bojovnice brugská modrá
bojovnice falcká zlatokrká
kokrháči koejoši
araukana modrá
breda modrá
breda černá
bojovnice ko šamo pšeničná
zdrobnělá langšanka červená
zdrobnělá malajka zlatokrká
zdrobnělá bojovnice novoanglická černá
zdrobnělá bojovnice novoanglická bílá
zdrobnělá bojovnice novoanglická černá oranžovoprsá
zdrobnělá bojovnice novoanglická černá stříbroprsá
zdrobnělá bojovnice novoanglická modrá oranžovoprsá
zdrobnělá bojovnice novoanglická krahujcovitá
Škoda Miroslav
Drůbež:
hempšírka
zdrobnělá vyandotka černá
Velebil Jiří
Drůbež:
araukany modré
Holubi:
římani
Veselý Petr
Drůbež:
perlička divoká
australka černá
vlaška rodobarvá
Vrončová Irena
Drůbež:
plymutka žíhaná
Králíci:
belgický obr divoce zbarvený
belgický obr černý
belgický obr železitý
německý obrovitý strakáč černý