PLAY-OFF 2008 |
|
|
|
| Výsledek | Začátek |
|
čtvrtfinále |
|
|
|
|
|
|
|
pátek - 25.1.2008 | 1 | Javorník | 8 | Proseč | 9 : 0 | 19:30 hod | A |
pondělí - 28.1.2008 | 2 | Vysoké Mýto | 7 | Peaksport | 1 : 3 | 17:30 hod | B |
pátek - 1.2.2008 | 3 | Tygrteam | 6 | Osík | 3 : 2 | 19.30 hod | C |
sobota - 26.1.2008 | 4 | HC2006 | 5 | Makov | 5 : 4 | 19:30 hod | D |
sobota - 2.2.2008 | 4 | HC 2006 | 5 | Makov | 7 : 1 | 19:30 hod | D |
úterý - 5.2.2008 | 2 | VysokéMýto | 7 | Peaksport | 1 : 2 | 17:00 hod | B |
pondělí - 4.2.2008 | 3 | Tygrteam | 6 | Osík | 0 : 3 | 20:30 hod | C |
úterý - 5.2.2008 | 1 | Javorník | 8 | Proseč | 6 : 3 | 20:30 hod | A |
o umístění |
|
|
|
|
|
|
|
neděle - 27.1.2008 | 9 | Dolní Újezd | 12 | Dřevostavby | 3 : 0 | 19:00 hod | E |
pondělí - 28.1.2008 | 10 | Peklo | 11 | Janov | 3 : 2 sn | 20:30 hod | F |
úterý - 29.1.2008 | 13 | Příluka | 14 | V. Seč | 4 : 0 | 20:30 hod |
|
sobota - 10.2.2008 | 9 | Dolní Újezd | 12 | Dřevostavby | 4 : 1 | 9:00 hod | E |
pátek - 8.2.2008 | 10 | Peklo | 11 | Janov | 5 : 2 | 19:30 hod | F |
sobota - 9.2.2008 | 13 | Příluka | 14 | V. Seč | : | 20.30 hod |
|
neděle - 10.2.2008 | E | Dolní Újezd | F | Peklo | : | 9:00 hod |
|
semifinále |
|
|
|
|
|
|
|
sobota - 9.2.2008
| A | Javorník | D | HC 2006 | 2 : 1 | 16:00 hod | I |
neděle - 17.2.2008 | A | Javorník | D | HC 2006 | 8 : 3 | 9:00 hod | |
sobota - 9.2.2008 | B | Peaksport | C | Tygrteam | 2 : 3 | 18:15 hod | II |
pondělí - 18.2.2008 | B | Peaksport | C | Tygrteam | 1 : 2 | 20:30 hod | |
o 3. místo |
|
|
|
|
|
|
|
| I | HC 2006 | II | Peaksport | 1 : 4 |
|
|
finále |
|
|
|
|
|
|
|
| I | Javorník | II | Tygrteam | 3 : 4 |
|
|
Hrací systém |
1. část |
|
2.část PLAY-OFF |
Družstva, která po první části obsadí 13. a 14. místo sehrají dvě utkání o konečné pořadí. |
Družstva, která obsadila 9. až 12.místo sehrají systémem 9 – 12 , 10 – 11 - dvě utkání. |
Poražení končí, vítězové sehrají jedno utkání o konečné pořadí. |
Čtvrtfinále hrají družstva, která obsadila 1. až 8. místo (1 - 8, 2 - 7, 3 - 6, 4 - 5). |
Semifinále hraje vítěz 1-8 proti vítězi 4-5 (vítěz hraje finále, poražený o 3. místo). |
Vítěz 2-7 proti vítězi 3-6 (vítěz hraje finále, poražený o 3. místo). |
|
Hrací doba |
Čtvrtfinále a semifinále se hrají na dvě utkání 3 x 15 minut čistého času. |
Finále a o třetí místo se hraje na jedno utkání, také 3 x 15 minut čistého času. |
Postup |
V semifinále a finále musí být v každém zápase rozhodnuto. |
O vítězi rozhoduje: |
Při remíze se bude prodlužovat o 5.minut s pravidlem náhlé smrti,nebude-li rozhodnuto |
provádějí se samostatné nájezdy v jedné sérii po pěti. |
Nebude-li rozhodnuto - následují samostatné nájezdy vždy po jednom na každé straně |
(může provádět jeden hráč ). |