Mše svaté v týdnu a jejich administrace
Bohoslužby 25.3. - 1.4
P. Jan
pondělí 25.3. Protivín 17:00
úterý 26.3. Protivín 17:00
středa 27.3. Protivín 17:00
Zelený čtvrtek Nákří 18:00
Velký pátek Protivín 14:30
Bílá sobota
neděle 31.3. Myšenec 8:00, Krč 11:00
pondělí 1.4. B.H. 8:00
P. Ján Štefan
úterý 26.3. Protivín 16:00-17:00 zpov.
středa 27.3. Protivín 16:00-17:00 zpov.
Zelený čtvrtek B.H. 16:00
Velký pátek B.H. 14:30 Bílá sobota Nákří 20:00 neděle 31.3. Nákří 9:45
pondělí 1.4. Protivín 9:30
P. Jaroslaw
pondělí 25.3. Krč 16:00-17:00 zpov.
úterý 26.3. Prot. 10:00-11:00; 18:00-20:00 zpov. zpov.; B.H. 15:00- 18:00 zpov.+mše sv.
středa 27.3. Prot. 10:00-11:00; 18:00-20:00 zpov. Dříteň mše sv. 16:00
Zelený čtvrtek ČB 10:00 hod., Protivín 18:00
Velký pátek Nákří 17:30
Bílá sobota B.H. 18:00; Protivín 21:00
neděle 31.3. B.H. 8:00, Protivín 9:30, Zahájí 11:00
pondělí 1.4. Nákří 9:45, Dříteň 11:00
Bohoslužby 18.3. - 24 3
P. Jan
pondělí 18.3. Protivín 17:00
úterý 19.3. Protivín 17:00
středa 20.3. Protivín 17:00
čtvrtek 21.3. Protivín 17:00
pátek 22.3. Protivín 17:00
sobota 23.3. Protivín 17:00
neděle 24:3. Krč 11
P. Ján Štefan
úterý 19.3. B.H. 16:00
středa 20.3. Dříteň 16:00
čtvrtek 21.3. B.H. 16:00
sobota 23.3. Dříteň 15:00 zpověď+ mše sv. 16:00
neděle 24.3 Myšenec zpověď 7:45 + mše sv. 8:00
Protivín 9:30
P. Jaroslaw
neděle 24.3. B.H. 8:00, Nákří 9:00 zpověď + 9:45 mše sv., Zahájí zpověď + mše sv. 11:00
Bohoslužby 11.3. - 17.3.
P. Jan
úterý 12.3. Protivín 17:00
čtvrtek 14.3. Protivín 17:00
sobota 16.3. Protivín 17:00
neděle 17.3. Myšenec 8:00, Krč 11:00
P. Ján Štefan
úterý 12.3. B.H. 16:00
neděle 17.3. Nákří 9:45, Zahájí 11:00
P. Jaroslaw
pondělí 11.3. Protivín 17:00
středa 13.3. Dříteň 16:00
čtvrtek 14.3. B.H. 16:00
pátek 15.3. Protivín 17:00
sobota 16.3. Dříteň 16:00
neděle 10.3. B.H. 8:00, Protivín 9:30
Bohoslužby 3.3. - 10.3.
P. Jan
neděle 3.3. Myšenec 8:00, Zahájí 11:00
pondělí 4.3. Protivín 17:00
úterý 5.3. Protivín 17:00
středa 6.3. Dříteň 16:00
sobota 9.3. Protivín 17:00
neděle 10.3. B.H 8:00, Nákří 9:45
P. Ján Štefan
neděle 3.3. B.H. 8:00, Nákří 9:45
úterý 5.3. B.H. 16:00
čtvrtek 7.3. B.H. 16:00
sobota 9.3. Dříteň 16:00
neděle 10.3. Myšenec 8:00, Zahájí 11:00
P. Jaroslaw
neděle 3.3 Protivín 9:30, Krč 11:00
středa 6.3. Protivín 17:00
čtvrtek 7.3. Protivín 17:00
pátek 8.3. Protivín 17:00
neděle 10.3. Protivín 9:30, Krč 11:00
Bohoslužby 3.3
(Hlavní duchovní: P. Jaroslaw. Výpomocní duchovní: P. Štefan, P. Jan)
Neděle: Bílá Hůrka 8:00 (Š) Myšenec 8:00 (Jn) Protivín 9:30 (Jr) Nákří 9:45 (Š) Krč 11:00 (Jr) Zahájí 11:00 (Jn)
Bohoslužby 5.2. - 25.2
(Hlavní duchovní: P. Jaroslaw. Výpomocní duchovní: P. Štefan, P. Jan)
(Jr) pracovní neschopnost z důvodu úrazu
pondělí: Protivín 17:00 (Jn)
úterý: Bílá Hůrka 16:00 (Š) Protivín 17:00 (Jn)
středa: Dříteň 16:00 (Š) Protivín 17:00 (Jn)
čtvrtek: Bílá Hůrka 16:00 (Š) Protivín 17:00 (Jn)
pátek: Protivín 17:00 (Jn)
sobota: Dříteň 16:00 (Š) Protivín 17:00 (Jn)
Neděle: Bílá Hůrka 8:00 (Š) Protivín 9:30 (Š) Nákří 9:45 (Jn) Zahájí 11:00 (Jn)
Bohoslužby 29.1. - 4.2.
P. Jan
pondělí 29.1. Protivín 17:00
úterý 30.1. Protivín 17:00
středa 31.1. Protivín 17:00
čtvrtek 1.2. Protivín 17:00
pátek 2.2. Protivín 17:00
sobota 3.2. Protivín 17:00
neděle 4.2. B.H 8:00, Nákří 9:45
P. Ján Štefan
úterý 30.1. B.H. 16:00
středa 31.1. Dříteň 16:00
čtvrtek 1.2. B.H. 16:00
pátek 2.2. Nákří 16:00
sobota 3.2. Záblatíčko 15:00
neděle 4.2. Protivín 9:30, Zahájí 11:00
P. Jaroslaw
Bohoslužby 22.1. - 28.1.
P. Jan
úterý 23.1. Protivín 17:00
čtvrtek 25.1. Protivín 17:00
sobota 27.1. Protivín 17:00
neděle 28.1. Myšenec 8:00, Krč 11:00
P. Ján Štefan
středa 24.1. Dříteň 16:00
neděle 28.1. Nákří 9:45, Zahájí 11:00
P. Jaroslaw
pondělí 22.1. Protivín 17:00
úterý 23.1. B.H. 16:00
středa 24.1. Protivín 17:00
čtvrtek 25.1. B.H. 16:00
pátek 26.1. Protivín 17:00
sobota 27.1. Dříteň 16:00
neděle 28.1. B.H. 8:00, Protivín 9:30
Bohoslužby 15.1. - 21.1.
P. Jan
úterý 16.1. Protivín 17:00
čtvrtek 18.1. Protivín 17:00
sobota 20.1. Protivín 17:00
neděle 21.1. Myšenec 8:00, Zahájí 11:00
P. Ján Štefan
středa 17.1. Dříteň 16:00
neděle 21.1. Protivín 9:30, Krč 11:00
P. Jaroslaw
pondělí 15.1. Protivín 17:00
úterý 16.1. B.H. 16:00
středa 17.1. Protivín 17:00
čtvrtek 18.1. B.H. 16:00
pátek 19.1. Protivín 17:00
sobota 20.1. Dříteň 16:00
neděle 14.1. B.H. 8:00, Nákří 9:45
Bohoslužby 8.1. - 14.1.
P. Jan
úterý 9.1. Protivín 17:00
čtvrtek 11.1. Protivín
sobota 13.1. Protivín 17:00
neděle 14.1. B.H. 8:00, Nákří 9:45
P. Ján Štefan
středa 10.1. Dříteň 16:00
sobota 13.1. Dříteň 16:00
neděle 14.1. Zahájí: 11:00
P. Jaroslaw
pondělí 8.1. Protivín 17:00
úterý 9.1. B.H. 16:00
středa 10.1. Protivín 17:00
čtvrtek 11.1. B.H. 16:00
pátek 12.1. Protivín 17:00
neděle 14.1. Myšenec 8:00, Protivín 9:30, Krč 11:00
Bohoslužby 2.1. - 7.1
P. Jan
úterý 2.1. Protivín 17:00
pátek 5.1. Protivín 17:00
neděle 7.1. Myšenec 8:00, + (ŘKF Písek)
P. Ján Štefan
středa 3.1. Dříteň 16:00
čtvrtek 4.1. Portivín 17:00
sobota 6.1. Záblatíčko 15:00 (Zjevení Páně)
neděle 7.1. Protivín 9:30, Krč: 11:00
P. Jaroslaw
úterý 2.1. B.H. 16:00
středa 3.1. Protivín 17:00
čtvrtek 4.1. B.H. 16:00
pátek 5.1. Nákří 16:00
sobota 6.1. B.H. 930h, Protivín 11h, Dříteň 16h
neděle 7.1 B.H. 8h, Nákří 945h, Zahájí 11h
Bohoslužby 27.12. - 1.1.24
P. Jan
středa 27.12. Protivín 17:00
čtvrtek 28.12. Protivín 17:00
sobota 30.12. Protivín 17:00
neděle 31.12. Myšenec 8:00, Krč 11:00
pondělí 1.1. Myšenec 8:00 (ŘKF Písek)
P. Ján Štefan
středa 27.12. Dříteň 16:00
sobota 30.12. Dříteň 16:00
neděle 31.12. B.H. 8:00, Protivín 9:30
pondělí 1.1. Nákří 9:45, Zahájí 11:00
P. Jaroslaw
čtvrtek 28.12. B.H. 12:00 pohřeb, B.H. 16:00
pátek 29.12. Protivín 17:00
neděle 31.12. Nákří 9:45, Zahájí 11:00
pondělí 1.1. B.H. 8:00, Protivín 9:30, Krč 11:00
Bohoslužby 18.12. - 26.12.
P. Jan
úterý 19.12. Protivín 17:00
středa 20.12. Protivín 17:00
čtvrtek 21.12. Protivín 17:00
sobota 23.12. Protivín 17:00
neděle 24.12. Zahájí 11:00 Krč 22:00
pondělí 25.12. Myšenec 10:00
úterý 26.12. Myšenec 8:00, Nákří 9:45
P. Ján Štefan
sobota 23.12. Dříteň 16:00
neděle 24.12. Myšenec 8:00, Protivín 9:30, BH 21:00
pondělí 25.12. Nákří 9:45
úterý 26.12. Protivín 9:30, Krč 11:00
P. Jaroslaw
pondělí 18.12. Protivín 17:00
úterý 19.12. BH 16:00
středa 20.12. Dříteň 16:00 zpověď od 15:00
čtvrtek 21.12. BH 16:00 zpověď od 15:00 do 18:00
pátek 22.12. Krč od 15:00 do 16:00 zpověď; Protivín 17:00 + zpověď od 16:00 do 21:00
neděle 24.12. BH 8:00, Nákří 9:45, Krč 11:00, Nákří 22:30, Protivín 24:00
pondělí 25.12. BH 8:00, Protivín 9:30, Zahájí 11:00
úterý 26.12. BH 8:00, Dříteň 11:00
Bohoslužby 11.12. - 17.12.
P. Jan
úterý 12.12. Protivín 17:00
středa 13.12. Dříteň 16:00
čtvrtek 14.12. Protivín 17:00
sobota 16.12. Protivín 17:00
neděle 17.12. BH 8:00, Krč 11:00
P. Ján Štefan
úterý 12.12. BH 16:00
sobota 16.12. Záblatíčko 10:30 – 11:30 zpověď
neděle 17.12. Myšenec 8:00, Protivín 9:30
P. Jaroslaw
pondělí 11.12. Protivín 17:00
středa 13.12. Protivín 17:00
čtvrtek 14.12. BH 16:00
pátek 15.12. Protivín 17:00
sobota 16.12. Zahájí 10:00 – 11:00 zpověd’
Dříteň 16:00
neděle 17.12. Nákří 9:00 zpověď + mše sv., Zahájí 11:00
Bohoslužby 4.12. -10.12.
P. Jan
úterý 5.12. Protivín 17:00
středa 6.12. Protivín 17:00 čtvrtek 7.12. Protivín 17:00 pátek 8.12. Protivín 17:00 sobota 9.12. Protivín 17:00 neděle 10.12. BH 8:00
P. Ján Štefan
středa 6.12. Dříteň 16:00 neděle 19.11. Nákří 9:45, Zahájí 11:00
P. Jaroslaw
pondělí 4.12 Protivín 17:00 úterý 5.12. BH 16:00 středa 6.12. Protivín 10:00 pohřeb čtvftek 7.12. BH 16:00 sobota 9.12. Dříteň 16:00 neděle 10.12. Myšenec 8:00, Protivín 9:30, Krč 11:00
Bohoslužby 27.11. - 3.12
P. Jan
úterý 28.11. Protivín 17:00 čtvrtek 30.11. Protivín 17:00 pátek 1.12. Protivín 17:00 sobota 2.12. Protivín 17:00 • neděle 3.12. Myšenec 8:00
P. Ján Štefan
středa 29.11. Dříteň 16:00 sobota 2.12. Záblatíčko 15:00 neděle 3.12. Protivín 9:30, Krč 11:00
P. Jaroslaw
pondělí 27.11. Protivín 17:00 úterý 28'.11. BH 16:00 středa 29.11. Protivín 17:00 čtvrtek 30.11. BH 16:00 pátek 1.12. Nákří 16:00 sobota 2.12. Protivín 17:00 neděle 3.12. BH 8:00, Nákří 9:45, zahájí 11:00
Bohoslužby 20.11. - 26.11.
P. Jan
pondělí 20.11. Protivín 17:00
úterý 21.11. Protivín 17:00
středa 22.11. Protivín 17:00
čtvrtek 23.11. Protivín 17:00
sobota 25.11. Protivín 17:00
neděle 26.11. Myšenec 8:00, Zahájí 11:00
P. Ján Štefan
středa 22.11. Dříteň 16:00
pátek 24.11. Protivín 17:00
sobota 25.11. Dříteň 16:00
neděle 19.11. BH 8:00, Nákří 9:45
P. Jaroslaw
neděle 26.11. Protivín 9:30, Krč 11:00
Bohoslužby 13.11. - 19.11.
P. Jan
pondělí 13.11. Protivín 17:00
úterý 14.11. Protivín 17:00
čtvrtek 16.11. Protivín 17:00
sobota 18.11. Protivín 17:00
neděle 19.11. Myšenec 8:00, Krč 11:00
P. Ján Štefan
středa 15.11. Dříteň 16:00
neděle 19.11. Protivín 9:30, Zahájí 11:00
P. Jaroslaw
úterý 14.11. BH 16:00
středa 15.11. Protivín 17:00
čtvrtek 16.11. BH 16:00
pátek 17.11. Protivín 17:00
sobota 18.11. Dříteň 16:00
neděle 19.11. BH 8:00, Nákří 9:45
Bohoslužby 6.11. - 12.11.
P. Jan
úterý 7.11. Protivín 17:00
čtvrtek 9.11. Protivín 17:00
sobota 11.11. Protivín 17:00
neděle 12.11. BH 8:00, Nákří 9:45
P. Ján Štefan
středa 8.11. Dříteň 16:00
neděle 12.11. Krč 11:00
P. Jaroslaw
pondělí 6.11. Protivín 17:00
úterý 7.11. BH 16:00
středa 8.11. Protivín 17:00
čtvrtek 9.11. BH 16:00
pátek 10.11. Protivín 17:00
sobota 11.11. Dříteň 16:00
neděle 12.11. Myšenec 8:00, Protivín 9:30, Zahájí 11:00
Bohoslužby 30.10. - 5.11.
P. Jan
úterý 31.10. Protivín 17:00
středa 1.11. Nákří 16:00
čtvrtek 2.11. Protivín 17:00
sobota 4.11. Protivín 17:00
neděle 5.11. Myšenec 8:00, Nákří 9:45
P. Ján Štefan
středa 1.11. Zahájí 15:00
neděle 5.11. Protivín 9:30, Krč 11:00
P. Jaroslaw
pondělí 30.10. Protivín 17:00
úterý 31.10. BH 16:00
středa 1.11. Protivín 17:00
čtvrtek 2.11.Myšenec dušičková pobožnost 9:30, Krč 10:30 dušičková pobožnost, BH 16:00
pátek 3.11. Protivín dušičková pobožnost 14:30 + mše sv. 17:00
sobota 4.11. Zahájí dušičková pobožnost 10:30, Záblatíčko 15:00 + dušičková pobožnost
neděle 5.11. BH 8:00 + dušičková pobožnost, Zahájí 11:00
Bohoslužby 23.10. - 29.10.
P. Jan
pondělí 23.10. Protivín 17:00
úterý 24.10. Protivín 17:00
čtvrtek 26.10. Protivín 17:00
sobota 28.10. Protivín 17:00
neděle 29.10. Zahájí 11:00
P. Ján Štefan
středa 25.10. Dříteň 17:00
sobota 28.10. Dříteň 17:00
neděle 29.10. BH 8:00, Nákří 9:45 + dušičková pobožnost
P. Jaroslaw
úterý 24.10. BH 16:00
středa 25.10 Protivín 17:00
čtvrtek 26.10. BH 16:00
pátek 27.10. Protivín 17:00
sobota 28.10. Nákří 10:00
neděle 29.10. Myšenec 8:00, Protivín 9:30, Krč 11:00
Bohoslužby 16.10. - 22.10.
P. Jan
úterý 17.10. Protivín 17:00
čtvrtek 19.10. Protivín 17:00
sobota 21.10. Protivín 17:00
neděle 22.10. Krč 11:00
P. Ján Štefan
středa 18.10. Dříteň 17:00
neděle 22.10. Myšenec 8:00, Protivín 9:30
P. Jaroslaw
pondělí 16.10. Protivín 17:00
úterý 17.10. BH 16:00
středa 18.10 Protivín 17:00
čtvrtek 19.10. BH 16:00
pátek 20.10. Protivín 17:00
sobota 21.10. Dříteň 17:00
neděle 22.10. BH 8:00, Nákří 9:45, Zahájí 11:00
Bohoslužby 9.10. - 15.10.
P. Jan
pondělí 9.10. Protivín 17:00
úterý 10.10. Protivín 17:00
středa 11.10. Protivín 17:00
čtvrtek 12.10. Protivín 17:00
neděle 15.10. Myšenec 8:00, Krč 11:00
P. Ján Štefan
sobota 14.10. Dříteň 16:00
neděle 15.10. Nákří 9:45, Zahájí 11:00
P. Jaroslaw
úterý 10.10. BH 16:00
středa 11.10. Dříteň 17:00
čtvrtek 5.10. BH 16:00
pátek 6.10. Protivín 17:00
neděle 8.10. BH 8:00, Protivín 9:30
Bohoslužby 2.10. - 8.10.
P. Jan
úterý 3.10. Protivín 17:00 čtvrtek 5.10. Protivín 17:00 sobota 7.10. Protivín 17:00 neděle 8.10. Myšenec 8:00, Krč 11:00
P. Ján Štefan
středa 4.10. Dříteň 17:00 pátek 6.10. Nákří 16:00 neděle 8.10. Protivín 9:30
P. Jaroslaw
pondělí 2.10. Protivín 17:00 úterý 3.10. BH 16:00 středa 4.10. Protivín 17:00 čtvrtek 5.10. BH 16:00 pátek 6.10. Protivín 17:00 sobota 7.10. Záblatíčko 15:00 neděle 8.10. BH 8:00, Nákří 9:45, Zahájí 11:00
Bohoslužby 25.9. - 1.10.
P. Jan
pondělí 25.9. Protivín 17:00 úterý 26.9. Protivín 17:00 sobota 30.9. Protivín 17:00 neděle 1.10. Nákří 9:45, Zahájí 11:00
P. Ján Štefan
středa 27.9. Dříteň 17:00 neděle 1.10. BH 8:00, Protivín 9:30
P. Jaroslaw
úterý 26.9. BH 16:00 středa 27.9. Protivín 17:00 čtvrtek 28.9. BH 9:00, Protivín 17:00 pátek 29.9. Protivín 17:00 sobota 30.9. Dříteň 17:00 neděle 1.10. Myšenec 8:00, Krč 11:00, Chvalešovice 14:00