Jarní závod 2008 - Josefov u Hodonína
Datum konání: 10.5.2008
Místo konání:areál KK Josefov u Hodonína
Kategorie: závodí se podle NZŘ
1) ZZO
2) ZM
3) ZVV1
4) ZVV2
5) kategorie štěňat od 6 do 12 měsíců -poslušnost podle ZM
Pes mladší 6ti let nesmí startovat v nižší kategorii než ze které má složenou zkoušku.
Časový program 7:15 -7:45 hod. – prezentace , 7:55h od nástup
8:00 hod. zahájení závodu
Rozhodčí Pavel Chaloupek
Startovné: 250,-Kč za psa , třída štěňat 100 Kč
Vet. podmínky: Očkovací průkaz s platným očkováním na vzteklinu a infekční choroby (ne starší 1 roku a ne mladší 1 měsíce)
Podmínky účasti:
-
Znát propozice závodu a zkušební řád a řídit se jimi.
-
Plnit příkazy rozhodčích a pořadatelů
-
Háravé feny hlásit pořadateli před zahájením závodu
-
Předložit očkovací průkaz s platným očkováním
Všichni účastníci obdrží diplom a věcné ceny, první tři v každé kategorii poháry či plakety.
Protest může být podán písemnou formou v kanceláři pořadatele před ukončením posuzování závodu současně se složením jistiny ve výši 500,-Kč, která při rozhodnutí v neprospěch stěžovatele propadne.
Dle zákona č.77/2004 Sb. platí zákaz účasti psů s kupírovanýma ušima na všech sportovních a veřejných akcích.
Pořadatel neodpovídá za škody způsobené psem nebo psovodem, ani za úhyn nebo ztrátu psa.
Občerstvení zajištěno, v areálu je možné přespat ve vlastních stanech .
Po skončení závodu možnost společného posezení a výcviku.
___________________________________________________________________________
Uzávěrka přihlášek : 1.4.2008
Přihlášky a informace:
Jurčeka Jaromír – kontakt : jurceka.j@seznam.cz mob. 605 159 869
A teď si můžete přečíst startovní listinu:
třída štěňat :
Zuzana Štachová Desiré Silva Tarok
Jana Breidlová Etoscha od Hanínského lomu
Květoslava Prucková Destino Silva Tarok
Alena Čapková Bentley Catley Ranch
ZZO
Lenka Klobásová Carmello Di Capo Rizzuto
Marie Vaňková Frída Bonoda
Nikol Pastorková Cany Prius
Nikol Pastorková Cairo Prius
Petra Landová Arwen Rose Natinor
Michaela Ondřichová Kürass z Josefovských bud
Petra Fialová Beretta z Podhabří
Jiří Ferenc Abba Vrá-Ji
Petra Bahníková Caliber z Modrého ráje
Monika Mikušová Arleta
ZVV 1
Tereza Panenková Ira z Josefovských búd
Josef Kudrna Ibekles z Josefovských búd
Renata Hálová Chad z Josefovských búd
Karel Dvořák Grigia cane Říčanská hvězda
Zuzana Žilková Dante Český Sirius