FŠ Velký Osek U9 – FK Kolín B 8:34 (3:8, 1:8, 3:6, 1:12) , FŠ Velký Osek U8 – FK Kolín C 14:10

18. 9. 2014

2.9.2014 Přípravný dvojzápas mladší a mini přípravky

FŠ Velký Osek U9 – FK Kolín B       8:34   (3:8, 1:8, 3:6, 1:12)

Sestava : Křička K. – Průcha M., Krucký A., Koška J., Mašek M. – Soboslai D., Türke D., Heřmánek V.

Branky : 4x Koška J., 2x Mašek M., 1x Heřmánek V., 1x Krucký A.

Přípravné utkání se hrálo nezvykle na čtyři čtvrtiny po 15 minutách. Na hráčích bylo vidět, že je to jejich první utkání v sezóně. Náš výkon měl do třetí čtvrtiny stoupající úroveň, bohužel ve čtvrté jsme se již přestali na utkání správně soustředit a darovali jsme soupeři spoustu laciných branek.

FŠ Velký Osek U8 – FK Kolín C      14:10

Sestava : Otta V. – Meloun L., Fisch J., Melichar J., Pospíšil M., Klouda T., Čáp Z.

Branky :  5x Pospíšil M., 4x Melichar J., 3x Meloun L., 2x Čáp Z.

Naši nejmladší si dokázali poradit se stejně starými hráči z Kolína a zvítězili o čtyři branky. Je vidět, že jejich práce na tréninku se zúročila. Jen tak dál a neusnout na vavřínech.