Skupina 1-JKY-D
p. | družstvo | utkání | V | P | S | sety | míče | body |
1. | PSK Přímětice | 8 | 7 | 1 | 0 | 21:7 | 651:564 | 15 |
2. | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 8 | 6 | 2 | 0 | 20:7 | 644:527 | 14 |
3. | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | 8 | 4 | 4 | 0 | 17:13 | 683:648 | 12 |
4. | TJ OA Envinet Třebíč | 8 | 3 | 5 | 0 | 9:19 | 563:640 | 11 |
5. | Volejbal Tábor | 8 | 0 | 8 | 0 | 3:24 | 489:651 | 8 |
1. kolo | ||||||
1 | 27.09. 12:00 | Havlíčkův Brod | - | Zruč nad Sázavou | 1:3 (19,-18,-21,-19) | |
2 | 27.09. 10:00 | Tábor | - | Třebíč | 1:3 (-18,14,-25,-21) | |
2. kolo | ||||||
3 | 27.09. 15:30 | Havlíčkův Brod | - | Zruč nad Sázavou | 3:1 (21,-23,22,19) | |
4 | 27.09. 13:45 | Tábor | - | Třebíč | 2:3 (20,21,-21,-17,-8) | |
3. kolo | ||||||
5 | 04.10. 10:00 | Zruč nad Sázavou | - | Tábor | 3:0 (11,27,19) | |
6 | 04.10. 10:00 | Přímětice | - | Havlíčkův Brod | 0:3(-13,-15,-15) | |
4. kolo | ||||||
7 | 04.10. 14:00 | Zruč nad Sázavou | - | Tábor | 3:0 (19,13,23) | |
8 | 04.10. 14:00 | Přímětice | - | Havlíčkův Brod | 3:1(-24,20,20,22) | |
5. kolo | ||||||
9 | 11.10. 10:00 | Tábor | - | Přímětice | 0:3 (-17,-23,-22) | |
10 | 11.10. 10:00 | Třebíč | - | Zruč nad Sázavou | 0:3 (-17,-17,-19) | |
6. kolo | ||||||
11 | 11.10. 13:45 | Tábor | - | Přímětice | 0:3 (-9,-12,-16) | |
12 | 11.10. 14:00 | Třebíč | - | Zruč nad Sázavou | 3:1 (20,15,-19,19) | |
7. kolo | ||||||
13 | 18.10. 10:00 | Přímětice | - | Třebíč | 3:0 (24,17,9) | |
14 | 18.10. 12:00 | Havlíčkův Brod | - | Tábor | 3:0 (18,9,15) | |
8. kolo | ||||||
15 | 18.10. 14:00 | Přímětice | - | Třebíč | 3:0 (23,21,14) | |
16 | 18.10. 15:30 | Havlíčkův Brod | - | Tábor | 3:0 (18,19,14) | |
9. kolo | ||||||
17 | 01.11. 10:00 | Třebíč | - | Havlíčkův Brod | 0:3 (-16,-15,-20) | |
18 | 01.11. 12:00 | Zruč nad Sázavou | - | Přímětice | 2:3 (24,-17,20,-21,-13) | |
10. kolo | ||||||
19 | 01.11. 14:00 | Třebíč | - | Havlíčkův Brod | 0:3 (-23,-20,-17) | |
20 | 01.11. 14:00 | Zruč nad Sázavou | - | Přímětice | 1:3 (-25,-22,22,-20) | |
11. kolo | ||||||
21 | 08.11. 10:00 | Zruč nad Sázavou | - | Havlíčkův Brod | Rejnek J. | |
22 | 08.11. 10:00 | Třebíč | - | Tábor | Uher V. | |
12. kolo | ||||||
23 | 08.11. 14:00 | Zruč nad Sázavou | - | Havlíčkův Brod | Rejnek J. | |
24 | 08.11. 14:00 | Třebíč | - | Tábor | Uher V. | |
13. kolo | ||||||
25 | 22.11. 10:00 | Tábor | - | Zruč nad Sázavou | Švehla J. | |
26 | 22.11. 12:00 | Havlíčkův Brod | - | Přímětice | Hajn L. | |
14. kolo | ||||||
27 | 22.11. 13:45 | Tábor | - | Zruč nad Sázavou | Švehla J. | |
28 | 22.11. 15:30 | Havlíčkův Brod | - | Přímětice | Hajn L. | |
15. kolo | ||||||
29 | 29.11. 10:00 | Přímětice | - | Tábor | Všetečka P. | |
30 | 29.11. 10:00 | Zruč nad Sázavou | - | Třebíč | Vyhnánek M. | |
16. kolo | ||||||
31 | 29.11. 14:00 | Přímětice | - | Tábor | Všetečka P. | |
32 | 29.11. 14:00 | Zruč nad Sázavou | - | Třebíč | Vyhnánek M. | |
17. kolo | ||||||
33 | 06.12. 10:00 | Třebíč | - | Přímětice | Nejedlý L. | |
34 | 06.12. 10:00 | Tábor | - | Havlíčkův Brod | Hanzlík V. | |
18. kolo | ||||||
35 | 06.12. 14:00 | Třebíč | - | Přímětice | Nejedlý L. | |
36 | 06.12. 13:45 | Tábor | - | Havlíčkův Brod | Hanzlík V. | |
19. kolo | ||||||
37 | 13.12. 12:00 | Havlíčkův Brod | - | Třebíč | Ježek J. | |
38 | 13.12. 10:00 | Přímětice | - | Zruč nad Sázavou | Hajn L. | |
20. kolo | ||||||
39 | 13.12. 15:30 | Havlíčkův Brod | - | Třebíč | Ježek J. | |
40 | 13.12. 14:00 | Přímětice | - | Zruč nad Sázavou | Hajn L. |
Další skupiny:
Skupina 1-JKY-A
Skupina 1-JKY-B
Skupina 1-JKY-C
Skupina 1-JKY-E
Skupina 1-JKY-F
Skupina 1-JKY-G
Skupina 1-JKY-H
Zdroj: www.cvf.cz