17. kolo DOROST: FC Ivančice - Čechie Zastávka 5:3 (2:3)

Ambrož R, Ryšavý, Nešpůrek, Ambrož O

Bartošek, Vaněk, Maňásek (55. Blažejovský), Chačatrjan D

Reich, Chačatrjan Vahe (44. Navrátil) (75. Koželuha)

Trenér Radek Tribula řekl po zápase:

Do zápasu jsme vstoupili se snahou přerušit osmi zápasovou výherní sérii Ivančic. Ale zápas jsme začali jsme ustrašeně. Domácí kopali už v 5. minutě penaltu po naší ruce, kterou ovšem nedali. Poté jsme se zvedli a po pěkné akci jsme šli do vedení 0:1 brankou Martina Maňáska. Ovšem domácí za 5 minut po naší hrubé chybě srovnali - 1:1. Ve 20. minutě jsme se dostali opět do vedení, z přímého kopu se trefil opět Maňásek - 1:2. Ivančice opět  po 5. minutách vyrovnaly na 2:2. Poslední slovo v prvním poločase jsme měli ale my. Když jsme se ve 44. minutě dostali opět do vedení, branku vstřelil kdo jiný než Martin Maňásek - 2:3. Před koncem prvního poločasu se nám zranil v této době utkání  velmi dobře hrající Vahe Chačatrjan a byli jsme nuceni střídat.

Ve druhém poločase nás domácí jasně přehrávali a po odchodu Maňáska kvůli nataženému svalu v 55. minutě byla hra už jen na jednu branku. Naše obrana se sesypala a hrála katastrofálně. "Musím doufám, že se do domácího utkání dáme dohromady a uděláme první  jarní body."