Rozpis zápasů:
Pro r. 2010
Kadeti:
Pro r. 2010
Kadeti:
So
|
28.8
|
14:30
|
Milíčeves : Sobotka
|
So
|
4.9
|
14:30
|
Sobotka : Železnice
|
So
|
11.9
|
14:30
|
Žlunice : Sobotka
|
So
|
18.9
|
14:00
|
Sobotka : Chomutice
|
So
|
25.9
|
14:00
|
Lužany : Sobotka
|
Út
|
28.9
|
14:30
|
Sobotka : Podhradí
|
So
|
2.10
|
13:30
|
Sobotka : Libáň
|
So
|
9.10
|
13:30
|
Sobotka : Valdice
|
So
|
16.10
|
13:00
|
Kopidlno : Sobotka
|
So
|
23.10
|
13:00
|
Valdice : Sobotka
|
Čt
|
28.10
|
13:00
|
Sobotka : Kopidlno
|
So
|
30.10
|
12:00
|
Podhradí : Sobotka
|
Dorost :
Ne
|
29.8
|
10:00
|
Skřivany : Sobotka
|
Ne
|
5.9
|
13:00
|
Sobotka : Kobylice
|
Ne
|
12.9
|
14:45
|
Pecka : Sobotka
|
Ne
|
19.9
|
13:00
|
Sobotka: Podhradí
|
So
|
25.9
|
14:30
|
Lovčice : Sobotka
|
Út
|
28.9
|
16:30
|
Sobotka : Libáň
|
So
|
2.10
|
13:00
|
Sobotka : Kunčice
|
Ne
|
10.10
|
13:00
|
Sobotka : Nové Město n.C.
|
So
|
16.10
|
13:15
|
Myštěves : Sobotka
|
Ne
|
24.10
|
13:00
|
Sobotka : Hlušice
|
So
|
30.10
|
14:30
|
Smidary/Převýšov : Sobotka
|
Muži :
So
|
7.8
|
17:00
|
Sobotka : Opočno
|
Ne
|
15.8
|
17:00
|
Černilov : Sobotka
|
So
|
21.8
|
17:00
|
Sobotka : Slavia HK
|
Ne
|
29.8
|
17:00
|
Dvůr Králové¨B¨ : Sobotka
|
So
|
4.9
|
17:00
|
Sobotka : Vrchlabí
|
So
|
11.9
|
17:00
|
Jánské Lázně : Sobotka
|
So
|
18.9
|
16:30
|
Sobotka : Třebechovice
|
So
|
25.9
|
16:30
|
Červený Kostelec : Sobotka
|
So
|
2.10
|
16:00
|
Sobotka : Roudnice
|
So
|
9.10
|
16:00
|
Sobotka : Hořice
|
So
|
16.10
|
15:30
|
Libčany : Sobotka
|
So
|
23.10
|
15:30
|
Sobotka : Kostelec n.Orlicí
|
Ne
|
31.10
|
14:30
|
Jaroměř : Sobotka (hřiště Dolany)
|
So
|
6.11
|
14:00
|
Opočno : Sobotka
|
Mladší žáci – hráno turnajově :
Ne
|
5.9
|
Hráno v Libáni
|
10:15
|
Sobotka – Žlunice
|
11:30
|
Sobotka – Kopidlno
|
|||
Ne
|
12.9
|
Hráno v Miletíně
|
10:15
|
Bříšťany – Sobotka
|
12:25
|
Miletín – Sobotka
|
|||
Ne
|
19.9
|
Hráno v Sobotce
|
9:30
|
Sobotka – Lužany
|
12:25
|
Sobotka – Robousy
|
|||
Ne
|
26.9
|
Hráno v Milíčevsi
|
9:30
|
Milíčeves –Sobotka
|
11:30
|
Chomutice – Sobotka
|
|||
Ne
|
3.10
|
Hráno v Libáni
|
10:15
|
Sobotka – Železnice
|
11:30
|
Sobotka – Valdice
|
|||
Ne
|
10.10
|
Hráno v Podhradí
|
10:15
|
Jičíněves – Sobotka
|
12:25
|
Podhradí – Sobotka
|
|||
Ne
|
17.10
|
Libáň
|
10:00
|
Libáň - Sobotka
|
Mladší přípravka – hráno turnajově :
So
|
4.9
|
Hráno v Libáni
|
9:30
|
Libáň – Sobotka
|
11:30
|
Kopidlno – Sobotka
|
|||
So
|
11.9
|
Sobotka
|
10:00
|
Sobotka – Jičín
|
So
|
18.9
|
Hráno v Sobotce
|
9:30
|
Sobotka – Robousy
|
12:25
|
Sobotka – Lužany
|
|||
So
|
25.9
|
Hráno v Chomuticích
|
10:15
|
Miletín – Sobotka
|
12:25
|
Chomutice – Sobotka
|
|||
So
|
2.10
|
Hráno v
Jičíně |
10:15
|
Sobotka – Jičíněves A
|
11:30
|
Sobotka – Jičíněves B
|
|||
So
|
9.10
|
Hráno v Nové Pace
|
9:30
|
Nová Paka – Sobotka
|
11:30
|
Stará Paka – Sobotka
|
|||
So
|
16.10
|
Hráno v Sobotce
|
9:30
|
Sobotka – Žlunice
|
12:25
|
Sobotka - Milíčeves
|