Soutěže

Příspěvky

Hasičská noc pod Ještědem 2017

7. 10. 2017

Dne 7.10.2017 se někteří členové naší jednotky zúčastnili hasičské soutěže HASIČSKÁ NOC POD JEŠTĚDEM.

Noční soutěž v Ploukonicích

18. 6. 2016

Třetí ročník noční soutěže v Ploukonicích v požárním útoku proběhl 18.06.2016. Šlo se na dva útoky, jednou na nástřikové terče a po druhé na sklopné terče. Opět naše sdružení reprezentovalo jedno družstvo žen a dvě mužů. Musíme ještě podotknout, že družstva byla rozdělena dle obsahu mašin. Družstvo žen s PS 12 osadilo 2 místo, družstvo starších mužů s PS 12 obsadilo 5 místo. Mladší muži vytáhli PS 8 se kterou obsadili 4 místo.

Okrsková soutěž v Olešnici

14. 5. 2016

Okrskovou soutěž tak jako loňský rok tak i letošní uspořádali hasiči v Olešnici. Datum připadl na 14.05.2016 a nástup družstev byl ve 14 hodin.  Za náš sbor se na start postavili dvě mužstva mužů a jedno žen.  Soutěžilo se ve štafetě a samozřejmě v požárním útoku. Družstvo žen obsadilo čtvrté místo, taktéž i druhé družstvo mužů – starších. Mladší muže obsadili šesté místo.

Soutěž - Hasičská noc pod Ještědem

3. 10. 2015

V sobotu odpoledne dne 3. října vyrazila čtveřice chlapů z naši jednotky na noční soutěž Hasičská noc pod Ještědem do Zdislavy. Byli to Josef Ječný ml, Martin Kočí, Petr Skupa a Karel Pelda. Soutěž začala od 17 hodin, kdy bylo několik ukázek a samotný start prvního družstva byl v 19 hod. Naši zástupci podporované svými drahými polovičkami vyrazili na start jako třetí a to v 19:20 hod. Během noci na ně čekalo 16 stanovišť s náročnými úkoly. Po cca 5 hodinách se vrátili zpět do Zdislavy, kde čekali do rána na dojezd posledního soutěžního družstva a na vyhlášení výsledků. A jak že naši chlapi skončili? Z 26 družstev byli na 8 místě.

Oslava 125-ti let všeňských hasičů

19. 9. 2015

Sobotní dopoledne dne 19. září patřilo přípravám na oslavu 125-ti let od založení dobrovolných hasičů na Všeni.  Oslava se konala na místním hřišti Kopanina. Než-li však samotná soutěž začala, tak se byly zástupci našeho sboru rozloučit  v místním kostele nejstarší členkou našeho sboru. Samozřejmostí byla čestná stráž, kterou tvořilo šest členů našeho sboru.

Další informace a odkaz na fotogalerii naleznete uvnitř příspěvku.

Noční soutěž v Ploukonicích 2015

20. 6. 2015

V sobotu 20. června 2015 pořádalo SDH Ploukonice noční soutěž v požárním sportu. Klání proběhlo ve dvou kolech, kdy byl proveden útok na sklopné a následně na nástřikové terče. Družstva byla rozdělena do kategorii dle obsahu mašin.

Této soutěže se za náš sbor zúčastnily čtyři družstva a to dvě ženská a dvě mužská.

Fotogalerie a bližší informace naleznete uvnitř příspěvku.

Okrsková soutěž v Olešnici 2015

16. 5. 2015

Dne 16. května 2015 uspořádalo  SDH Olešnice okrskovou soutěž v požárním sportu u příležitosti 125 let výročí založení tamního sboru.

Soutěž se skládala z požárního útoku a ze štafety 4x 100 m – 1. úsek okno, 2. úsek chlapi bariéra a ženy překážka, 3. úsek kladina s hadicemi a 4. úsek spojení čtyř C hadic a proskákání pneumatik.

Olešenští si objednali pěkné počasí a tak se soutěž vydařila, bohužel my jsme moc nezazářili: ženy 5 místo, mladší chlapi 11 a starší chlapi i přes třetí nejrychlejší útok obsadili 8 místo.

Odkaz na foto uvnitř článku.

Hasičská noc pod Ještědem 2014

4. 10. 2014

V sobotu 4. října se opět zúčastnili zástupci naší jednotky ve složení Josef Ječný ml., Martin Kočí, Petr Skupa a Karel Pelda na netradiční soutěž s názvem Hasičská noc pod Ještědem ve Zdislavě. Jednalo se o noční soutěž, a tak prezentace a následný začátek byl v podvečerních hodinách.

Podrobnosti naleznete uvnitř článku.

Okrsková soutěž v Kacanovech 2013

1. 6. 2013

Dne 1.6.2013 proběhla v Kacanovech okrsková soutěž v požárním sportu. Za všeňské hasiče jsme na soutěž vypravili vždy po jednom družstvu mužů a žen. Více informací včetně odkazu na fotogalerii naleznete uvnitř tohoto příspěvku.

Soutěž - Hasičská noc pod Ještědem 6. 10. 2012

6. 10. 2012

V sobotu 6. října jeli zástupci naší jednotky ve složení Josef Ječný ml., Martin Kočí, Petr Skupa a Karel Pelda na netradiční soutěž s názvem Hasičská noc pod Ještědem do Zdislavy. Jednalo se o noční soutěž, a tak prezentace a následný začátek byl v podvečerních hodinách. Nejdříve byla ukázka mistra Evropy Davida Síly v dřevorubeckém sportu a od 19:00 hod startovalo první družstvo. Nám bylo vylosováno startovní číslo 5 a tak jsme šli na start 19:40 hod. Soutěž se skládala ze třinácti stanovišť, kde se plnily různé úkoly týkající se hasičiny. Tyto byly rozsety v obcích na Českodubsku. Zpět jsme dorazili okolo jedné hodiny v noci, takže jsme krom řidiče mohli oslavit zdárný návrat zpět do Zdislavy, kde jsme čekali do cca 6 hod. na vyhlášení výsledků.
Vzhledem k našemu prvnímu startu na této soutěži jsme dopadli vcelku dobře. Z 27 družstev jsme se umístili na pěkném 8 místě. Především jsme rádi, že jsme jak soutěž, tak i čekání na výsledky přečkali bez úhony.

Fotogalerie: Hasičská noc pod Ještědem