Sokol K.Újezd B - Slovan Č.Dub 5-2 (2-1)

28. 8. 2010

Od první minuty jme začali hrát nátlakový kombinační fotbal.  Již ve 3. minutě zápasu se po vydařené střele M. Vavrocha dostal k dorážce M.Fousek a vedli jsme 1-0.

I nadále jsme hráli aktivně, ovládali  střed pole a rychlými akcemi po stranách jsme zatlačili soupeře na jeho polovinu a náš tlak vyvrcholil v 31. minutě, kdy po kombinaci na lévé straně hřiště V.Pouzar poslal ideální přihrávku na D.Průdka, který i přes šlapák hostujícího obránce dokázal vstřelit náš druhý gól! 2-0

Za celý první poločas jsme dobrou obrannou hrou a včasným pokrýváním hostujících útočníků a záložníků pustili soupeře k několika náznakům útočné akce. Ve 40. minutě se tak hosté dostali k rozehrávce rohového kopu, který svým důrazem a přesnou střelou z malého vápna dokázal zužitkovat Schneider . 2-1.  Tímto výsledkem také první poločas skončil.

Po prvním poločase jsme udělali dvě změny v sestavě a nadále jsme pokračovali v pěkném fotbale plným přihrávek po zemi  a  již v 51. minutě si krásně M.Matoušek do vápna naběhl na přihrávku V.Pouzara a dal pěkný gól na 3-1.

V 63. minutě se chtěl chytrou zasekávačkou ve velkém vápně uvolnit K. Vyžral, jenže hostující obránce ho nekompromisně skosil a následný pokutový kop s přehledem proměnil kapitán J. Šimek. 4-1

Ikdyž za tohoto stavu měli hosté míč časteji na svých kopačkách a celkem dobře ve středu hřiště kombinovali, do větších šancí se nedostávali. Naopak se v 68.minutě na rohu malého vápna krásně uvolnil Lukáš Fousek a přesnou střelou dal náš pátý gól. 5-1

v 83. minutě se po naší špatné rozehrávce autového vhazování u rohového praporku soupeře dostali do rychleho brejku hosté, který gólem zakončil Lomský. 5-2

Ke konci utkání ještě 80 diváků zatleskalo pěkné střele Kneifla, která skončila jen těsně nad břevnem hostující branky.

Tím utkání skončilo a domácí trenéři, hráči i diváci se mohli těšit nad první podzimní výhrou.

Sestava K.Újezdu: Atexinger - Krátký, Šimek, Vavroch, Babka - Kneifl, Pouzar, Vyžral, Průdek - Matoušek, Fousek M.

Střídání: 46. Hlach za Babku a L.Fousek za Průdka