Výběrové závody a MISTROVSTVÍ 2010
Výběrové soutěže ČR IPO 2010
Výběrové závody pro M MSKS dle IPO3 2010
Břeclav | rozh.: Bořuta, Oliva, Mnich, Vávra |
Termín: 10.-11.4.2010 | fig.: Liška, Mencer, Konečný |
Robert Klepáč | Rybářská 12, 690 02 Břeclav |
Ostrava-Poruba | rozh.:Strach, Venhauer, Matula (Kašpar) |
Termín: 15.-16.5.2010 | fig.:Meszaros, Tomšík, Polzer |
Dagmar Exnerová | Chrudimská 47, 747 64 Ostrava |
Mistrovství MSKS stopařů dle FH2 se bude konat na podzim, akce bude dvoudenní.
Mistrovství MSKS dle IPO 3 se bude konat v říjnu 2010
SE ZADÁNÍM CACT a CACIT
Zbraslav, termín bude upřesněn.
Mezinárodní M MSKS mládeže v kategoriích ZVV 1, IPO 1
Zbraslav, termín bude upřesněn
M MSKS mládeže stopařů – termín i místo bude upřesněno.
VS na Mistrovství ČR mládeže
Ústí nad Orlicí | rozh.: |
Termín: 1.5.10 | fig.: |
Jaroslav Kovář | Za Vodou 36, 562 01 Ústí nad orlicí |
Jablonec n. Nisou – Lukášov | rozh.: |
Termín: 8.5.10 | fig.: |
Elena Susková | ČSA 41, 466 05 Jablonec n. Nisou |
Opava | rozh.: |
Termín: 29.5.10 | fig.: |
PhDr. Jiřina Halátková | Šeděnkova 11, 747 07 Opava |
Mistrovství ČR mládeže
Jablonec n. Nisou – Lukášov | rozh.: |
Termín: 21. - 22.8.10 | fig.: |
Elena Susková | ČSA 41, 466 05 Jablonec n. Nisou |
TTM
Starý Plzenec | rozh.: |
Termín: 18.7 - 31.7.10 | fig.: |
Josef Zábranský | Dvořákova 759, 33202 Starý Plzenec |
VS na M ČR IPO a MS FCI
Územní pobočka BK ČR Staňkov | rozh.:Košťál, Ťujík, Krajčí |
Termín: 3. - 4.4.10 | fig.:Vyhnal, Mach, (Brunovský) |
Antonín Karban | Trnkova 332/1, 345 61 Staňkov |
Roudnice n. Labem | rozh.: Košťál, Ťujík, Krajčí |
Termín: 10. - 11.4.10 | fig.:Labík, Svoboda, (Šíma) |
Václav Kejř | Poděbradova 325, 413 01 Roudnice n/L |
Česká Třebová | rozh.: Košťál, Ťujík, Krajčí |
Termín: 17. - 18.4.10 | fig.:Vyhnal, Šíma, (Kubec) |
Iveta Skalická | U Starého hřbitova 151, 560 02 Č. Třebová |
Třinec | rozh.: Košťál, Ťujík, Krajčí |
Termín: 24. - 25.4.10 | fig.:Kubec, Konečný, (Meszáros) |
Miroslav Lorek | Oldřichovice 726, 739 61 Třinec1 |
Czech Malinois Club Třebíč | rozh.: Košťál, Ťujík, Krajčí |
Termín: 1. - 2.5.10 | fig.:Labík, Meszáros, (Konečný) |
Jiří Čejka | Svatoslav 7, 675 07 Čechtín |
Mistrovství ČR IPO
Raspenava | rozh.: Košťál, Ťujík, Krajčí |
Termín: 12. - 13.6.10 | fig.: |
Ing. Milan Drbohlav | Staškova 296, 460 14 Liberec 14 |
VS na M ČR ZVV3
Žatec v Ráji | rozh.: |
Termín: 27.3.10 | fig.: |
Rožmitál p. Tř. .(Volenice) | rozh.: |
Termín: 17.4.10 | fig.: |
Rokycany č.278 | rozh.: |
Termín: 24.4.10 | fig.: |
Praha Hostivař | rozh.: |
Termín: 24.4.10 | fig.: |
Liberec Arnema | rozh.: |
Termín: 8.5.10 | fig.: |
Česká Třebová č.143 | rozh.: |
Termín: 15.5.10 | fig.: |
Hluboká n. Vlt. Falco | rozh.: |
Termín: 22.5.10 | fig.: |
M ČR ZVV3
rozh.: | |
Termín: | fig.: |
IPO 3 - CACIT
Dobříš | rozh.: |
Termín: 31.7. - 1.8.10 | fig.: |
Ing. Jaroslav Kratochvíl | Voznice 165, 26301 Dobříš |
VS pro M ČR stopařů
rozh.: | |
Termín: |
|
rozh.: | |
Termín: | |
rozh.: | |
Termín: |
|
rozh.: | |
Termín: |
|
rozh.: | |
Termín: |
|
MR stopařů
rozh.: | |
Termín: |
|
Klub chovatelů kníračů - MR stopařů
ZKO Horní Bříza | rozh.: |
Termín: 25.4.10 |
|
Jiří Škubal | Lipová 607, 330 12 Horní Bříza |
Klub chovatelů kníračů - MR Agility
ZKO Louny | rozh.: |
Termín: 7. - 8.8.10 | fig.: |
Zuzana Rozová | Petrohradská 25, 101 00 Praha 10 |
Klub chovatelů kníračů - MR ve výkonu
Šluknov – Císařský (Jiřetín pod Jedlovou) | rozh.: |
Termín: 27. -29.8.10 | fig.: |
Jitka Hanousková | Mírová 6, 408 01 Rumburk |
RTW klub - RTW Cup
Chrudim | rozh.: |
Termín: 19.4.10 | fig.: |
Rostislav Šťastný | Rosice 212, 538 34 Rosice u Chrasti |
RTW klub - MČR
Plzeň – Tlučná | rozh.: |
Termín: 16.10.10 | fig.: |
Hynek Procházka | Vejprnice 22, 330 27 |
Český klub německých ovčáků - Mezinárodní mistrovství ČR
Suchdol n. Odrou | rozh.:MVDr.Vodička, Jánský, Heyvaert BE |
Termín: 9. - 11.7.10 | fig.:Kubec, Willems BE, (Konečný) |
Ing. Karel Černoch | Malá Strana 22, 742 01 Suchdol nad Odrou |
Český klub německých ovčáků - Mistrovství mládeže ČKNO
Zbraslav u Brna | rozh.: |
Termín: 17. - 19.9.10 | fig.: |
Miroslava Tichá | Malá Strana 13, 747 70 Opava Komárov |
MS Flanderských bouvierů
Česká Třebová | rozh.: |
Termín: 1. - 3.10.10 | fig.: |
kontakt a info: www.bouvier.cz |
M ČR Fr. ovčáků a Flanderských bouviérů
Česká Třebova | rozh.: |
Termín: 4.9.10 | fig.: |
Iveta Skalická |
U Starého hřbitova 151, 560 02 Česká Třebová |
Klub belgických ovčáků - M ČR
Horní Bříza | rozh.:Ševčík, Pejša, Krajčí |
Termín: 2. - 3.10.10 | fig.:Labík, Kubec, (Vyhnal) |
Jiří Škubal | Lipová 607, 330 12 Horní Bříza |
Dobrman klub ČR - M ČR
Jihlava | rozh.: Veselka, Hodek Ševčík, Pejša, Krajčí |
Termín: 2. - 3.10.10 | fig.: Liška, Meszáros Labík, Kubec, (Vyhnal) |
Zdeněk Saska | Přehvozdí 59, 281 63 Kostelec n/ Č. Lesy |
Boxer klub ČR - M ČR BK + Stříbrný obojek
Staňkov | rozh.: |
Termín: 28.8.10 | fig.: |
Antonín Karban | Trnkova 332, 345 61 Staňkov |
Boxer klub ČR - Morava Cup
... | rozh.: |
Termín: 18.9.10 | fig.: |
Jiří Šimara | Kovalovice 66, 664 06 Viničné Šumice |
Boxer klub ČR - VS a Justitzův memoriál
... | rozh.: |
Termín: 16.10.10 | fig.: |
ing. Jiří Kneidl | Strážovská 19, 153 00 Praha 5 |
DiscDog klub ČR 2010
Akce Obedience
• Mistrovství světa v obedience 2010 • 3. Mistrovství České republiky v obedience 2010
|
Agility 2010
10. – 11. 7. 2010 Junior European Cup Gelsenkirchen (D) 23. - 25. 7. 2010 European Open Liberec (CZ) 1. – 5. 9. 2010 IMCA + PAWC Frachels (CH) 1. - 3. 10. 2010 MS FCI Rieden ( D) 17. – 19. 9. 2010 M ČR Juniorů ? 23. – 24.10. 2010 M ČR Ostrava |
Mistrovství světa 2010
14. – 18. 4. 2010 | MS stopařů | Slovinsko- Grosuplje |
24. – 27. 6. 2010 | MS Obedience | Dánsko - Herning |
16. – 19. 9. 2010 | MS FCI | Finsko - Hämeelinna |
1. - 3. 10. 2010 |
MS Agility |
Německo - Rieden |
Květen 2010 | ATIBOX | Maďarsko |
20. – 23. 5. 2010 | MS BO | Cottbus (Německo) |
10. - 12. 9. 2010 | MS RTW | Copenhagen (Dánsko) |
1. – 3. 10. 2010 | MS fland. bouvierů | Česká Třebová |
22. – 24. 10. 2010 | MS WUSV | Sevilla (Španělsko) |
29. – 31. 10. 2010 | MS ISPU velkých kníračů | Haren (Německo) |
1) 3.4. - 4.4.10 Územní pobočka BK ČRStaňkov
2) 10.4. - 11.4.10 Roudnice/Labem
3) 17.4. - 18.4.10 Česká Třebová
4) 24.4. - 25.4.10 Třinec
5) 1.2 - 2.5.10 Czech Malinois Club Třebíč
- uzávěrka přihlášek na VS je 15.1.2010
- Mistrovství ČR IPO Raspenava 12.6. - 13.6.2010
- MM ČKNO Suchdol/Odrou 9.7. - 11.7.2010