kanonýr Dáňa

7. 3. 2009

Dnes sehráli muži svůj poslední zápas na ZT v Líšni s týmem Tasovic, což je pro letošní sezonu nováček KP JmKfs.

VYŠKOV - TASOVICE 1:1 (0:0)

branky: 65. minuta - 1:0 J. DANĚK (odr. míč), 73. minuta - 1:1 P. DÍTĚ

sestava Vyškova: Kopáček J. - Baričák J., Hodinář D., Schindler J., Vágner L. - Tylšer L., Daněk J., Sigmund I., Kollár M. - Lička M., Mašlej M.

střídání:   41. minuta - odešel J. Schindler, nastoupil J. Gottvald

57. minuta - odešel I. Sigmund, nastoupil M. Žoček

57. minuta - odešel L. Vágner, nastoupil P. Hochman

60. minuta - odešel (byl odnesen) J. Baričák, zpět nastoupil L. Vágner

na lavičce lapěli: náhradní gólman L. Kollár, trenér P. Svoboda, as. trenéra L. Tylšer, nosič mrtvol R. Gottvald.

ŽK:   27. minuta - L. Vágner - sprosté skopnutí soupeře zezadu bez šance hrát míč

58. minuta - M. Kollár - hloupý faul

minuty šly takto:

16. minuta - po centru z pravé strany přiletěl míč na čelo tasovického forvarda, ale ten jej poslal z malého vápna cca půl metru nad břevno

20. minuta - uvolnění se I. Sigmunda cca 22 m od brány, z velkého vápna vystřelil do středu branky, kde již byly nachystány hbité ruce gólmana hostí

30. minuta - nad bránu hlavičkoval M. Lička - po centru L. Vágnera z trestného kopu

32. minuta - trestný kop L. Vágnera skončil home runem

56. minuta - J. Gottvald překopnul branku z tří metrů po centru z levé strany

65. minuta - J. Daněk levým nártem bez přípravy napálil míč do sítě. Je pravda, že balon byl během letecké přepravy do sítě tečován bránícím tasovickým hráče. Jiný bek "Tasek" se snažil cestu míči zkazit poskakováním na brankové čáře. Ačkoliv skákal jako bájní Gumídci, nepovedlo se mu to. VEDEME 1:0!!!

72. minuta - báječná akce M. Žočka. Ve skluzu vybojoval na útočné půlce balon, doslova obechcal tři protihráče, z mírného úhlu ve vzdálenosti cca 7 metrů cpal balon do brány, na přední tyč. Přízemní střelu gólman reflexivně vyrazil na roh.

73. minuta - po nenápadné akci přišlo vyrovnání Tasovic - po centru se střelou halfvolejem trefuje po zemi střílející tasovický záložník. Ačkoliv mu střela vůbec nesedla, měnil se stav na 1:1.