Soutěžní ročník 1982/1983
====================
Družstvo mužů
--------------------
Trenér: Dlouhý Karel
Sestava družstva: Škabrada Bohumil, Michna Pavel, Janda Bohumil, Kindl František, Blažek Václav, Kaur Slavomír, Zuska Vlastimil, Dlouhý Karel, Fiala Milan, Kyselka Stanislav
podzim jaro
Výsledky: VTJ most – Baník Louka 6:0 kont. 6:0 kont.
Baník Louka – Loko Chomutov 17:15 5:17
Sokol Hřivčice – Baník Louka 15:16 16:13
VTŽ Chomutov – Baník Louka 20:13 29:15
Baník Louka – Šroubárna Žatec 18:15 11:14
Baník Louka – Jiskra Hejnice 32:16 17:11
Baník Souš – Baník Louka 18:10 25:10
Baník Louka – CHZ Litvínov 7:26 3:22
Celkové umístění: 7. místo body: 10 skóre: 187:271
Družstvo žen
-----------------
Trenér: Dlouhý Karel
Sestava družstva: Škabradová Dobromila, Kratochvílová Ivana, Portešová Ivana, Weicheltová Eleonora, Strejcová Eva, Kestnerová Romana, Srbecká Alena, Druxová Alena
podzim jaro
Výsledky: Baník Louka – Šroubárna Žatec“B“ 16:7 10:9
Sokol Ruprechtice“B“-Baník Louka 2:15 3:11
CHZ Litvínov – Baník Louka 3:16 6:13
Baník Louka – Sokol Ruprechtice“A“ 9:10 7:12
Baník Louka – Loko Chomutov“B“ 11:13 4:17
Celkové umístění: 2. místo body: 12 skóre: 112: 79
Družstvo dorostenců
---------------------------
Trenér: Dlouhý Karel
Sestava družstva: Hájek Ota, Honzajk Radek, Gajarský Radek, Smolka Pavel, Musial Klaus, Sackl Vlastimil, Jonáš Stanislav, Plaček Martin, Kounovský Karel
podzim jaro
Výsledky: Jiskra Raspenava – Baník Louka 25:9 17:16
VTŽ Chomutov – Baník Louka 17:21 16:21
Baník Louka – Jiskra Hejnice 26:8 18:17
Baník Souš – Baník Louka 14:17 21:18
Baník Louka – CHZ Litvínov 19:17 19:20
Celkové umístění: 3. místo body: 12 skóre: 184:172
I přes celkové třetí místo se po odstoupení družstva CHZ Litvínov naše družstvo dorostenců zúčastnilo Poháru ČR v Žeravicích u Přerova. Na tomto turnaji družstvo jednou remizovalo, ostatní zápasy však prohrálo a celkově se umístilo na posledním 6. místě.
Družstvo dorostenek
---------------------------
Trenér: Škabrada Bohumil
Sestava družstva: Kestnerová Romana, Kestnerová Jaroslava, Panenková Alena, Albertová Dana, Timurová Jana, Kokyová Pavlína, Vopelková Lenka, Břízová Zdena
podzim jaro
Výsledky: VTŽ Chomutov – Baník Louka 14:15 13:2
Sokol Ornice – Baník Louka 21:3 22:1
Baník Louka – Šroubárna Žatec 8:14 11:19
Baník Souš – Baník Louka 9:11 9:2
Jiskra Raspenava – Baník Louka 24:3 20:1
Baník Louka – Sokol Ruprechtice 5:13 6:13
Baník Louka – Loko Chomutov 4:26 3:37
Celkové umístění: 8. místo body: 4 skóre: 75:254
Družstvo žáků
-------------------
Trenér: Škabrada Bohumil
Sestava družstva: Musial Pavel, Skaliz Robert, Tůma Václav, Hrubý Jiří, Musial Klaus, Vlček Jaroslav, Čajka Antonín, Plaček Martin, Dub Roman
podzim jaro
Výsledky: CHZ Litvínov“B“ – Baník Louka 2:8 8:13
Baník Louka – CHZ Litvínov“A“ 27:3 9:8
Baník Louka – Loko Chomutov 7:7 5:10
Baník Souš – Baník Louka 23:18 8:8
VTZ Chomutov – Baník Louka 1:20 6:23
Celkové umístění: 2. místo body: 11 skóre: 133:81
Družstvo žáků postoupilo do finále kraje, kde se umístilo na 4. místě s nulovým počtem bodů a skóre 19:55.
Družstvo žaček
--------------------
Trenér: Škabrada Bohumil
Sestava družstva: Škabradová Dobromila ml., Škabradová Andrea, Ullmannová Martina, Chaloupková Petra, Kundrtová Milena, Konvalinková Romana, Gaalová Andrea
podzim jaro
Výsledky: CHZ Litvínov“B“ – Baník Louka 25:0 20:7
Baník Louka – VTŽ Chomutov 12:17 0:21
Loko Chomutov“A“ – Baník Louka 34:0 23:1
Loko Chomutov“B“ – Baník Louka 19:1 9:0
Baník Louka – Sokol Ornice 2:20 0:29
Šroubárna Žatec – Baník Louka 44:0 24:0
Celkové umístění: 8. místo body: 0 skóre: 24: 302