Pouť 2011

43. pouťový turnaj v Drnovicích 2011

V sobotu 6. srpna 2011 se uskutečnil tradiční pouťový turnaj, ve kterém se sestaví několik týmů z  současných a bývalých hráčů, kteří hrávali za Drnovice.

V tomto ročníku se sestavili tři týmy:

1.     Tým (mladí B) – byl složen z hráčů Drnovického B týmu a to jsou: L. Vrána, O. Bílek, P. Skácel, H. Hédl, L. Kolár, K. Kurka a Z. Burian

2.     Tým (mladí A) – byl složen z mladších hráčů Drnovického A týmu a bývalými hráči: J. Zouhar ml., Z. Synek, J. Kolmačka ml., J. Příborský, B. Řezníček, P. Zouhar

3.     Tým (staří) – byl složen ze starších hráčů Drnovického A týmu a bývalými hráči: J. Hudec, L. Kovačik, Z. Sýkora, P. Pospíšil, F. Smutnik, B. Burian, J. Kolmačka

Turnaj se hrál systémem každý s každým na dva vítězné sety a favoritem tohoto turnaje byli „staří“, kteří měli velmi silné bloky díky L. Kovačikovi a Z. Sýkorovi.

V prvním utkání se mezi sebou utkali mladí B a „staří“, bylo to velmi vyrovnané utkání, které se rozhodovalo až v tie-breku a v tom se projevili zkušenosti starších hráčů a dokázali tak tento zápas vyhrát. Do druhého utkání nastoupili mladí B a mladí A. První set byl velmi vyrovnaný a rozhodovala až koncovka setu ve kterém mladí A zlomili odpor protivníků a dokázali vyhrát tento set. V druhém setu se už mladí B nedokázali zkoncentrovat a tak tento zápas vyhráli mladí A.

V posledním utkání mezi mladými A a starými se rozhodovalo, kdo vyhraje celý turnaj. Toto utkání bylo velmi atraktivní byly zde vidět neuvěřitelné zákroky, ale i nečekané zvraty. První set byl velmi vyrovnaný, ale v koncovce se prosadila dravost mládí a došla si pro vítězství. Ve druhém setu se staří vzchopili a dokázali po těžkém boji vyhrát. Poslední set (tie-brek), byl velmi vyrovnaný a diváci mohli vidět krásné výměny. Tento set rozhodovala koncovka, když „staří“  už vedli 14: 11 a měli tak tři match bally, ale mladí se nevzdali a dokázali stáhnout tento propastný náskok a otočit tento set ve svůj prospěch a dojít si tak pro vítězství v zápase tak i v tomto turnaji. Druzí skončili staří a na třetím místě mladí B.