Vaňovští žáci jsou mistrem okresu!!!

Vážení příznivci žákovského fotbalu,

v 8. jarním kole okresní soutěže starších žáků, jsme nastoupili za teplého sobotníhoodpoledne na domácím hřišti proti týmu z Chuderova, kterému zatím po odehraných utkáních patří až šesté místo v tabulce. Do konce naší soutěže chybí ještě poslední 4. kola.

Od úvodu zápasu oba týmy nasadily rychlé tempo. K vidění byl bojovný, rychlý a kombinační fotbal s řadou osobních soubojů. Hra se pohybovala především mezi velkými vápny, ale obě obrany své útočné soky k vážnému zakončení zatím nepouštěly a čekalo se na první gól.

V 8´po závaru před hostující brankou vstřelil úvodní gól zápasu 1:0 Vojta Štěrba!

Hosté se pouštěli do nebezpečných brejků a jejich šance vznikaly většinou po dlouhých nakopávaných balonech či hozených autech za domácí obranu. Domácí trpělivě kombinovali a další branky v hostující síti na sebe nenechaly dlouho čekat.

Do poločasu se domácím podařilo vstřelit další  tři branky a bylo téměř rozhodnuto!

V druhém poločase domácí postupem času přidali i další branky, když do střelecké listiny se postupně zapsala i řada svátečních střelců. Za zmínku u hostů stojí i pokutový kop, který si brankář Kalina svým faulem vykoledoval,  ale i sám chytil a tak si uchoval  další čisté konto!

Domácí byli jasně lepší, zaslouženě zvítězili a nemohou být již dostiženi! ! !

TJ VAŇOV vs. FK Chuderov  9:0 (4:0)

střelci: Černý st. -2x, Štěrba, Černý ml., Holvek, Šmejkal, Zeman, Zíma, vlastní - 1x

zahajovací sestava:                                     FOTO

Kalina

Pošík - Frank - Krýsl - Šimurda

Doskočil - Zeman - Černý st. - Novotný

Zíma - Štěrba

střídající: Šmejkal, Černý ml., Holvek

Zápas řídil delegovaný rozhodčí z OFS pan Zeman.

Následující mistrovské utkání  sehrajeme až ve čtvrtek 31.5., kdy  jedeme na hřiště 2. týmu soutěže FK ČL Neštěmice !

Zápas má plánovaný výkop zatím v 16:00  a sraz je v 15:15 před kabinami v Neštěmicích!

PŘÍPADNÁ ZMĚNA VÝKOPU UTKÁNÍ BUDE HRÁČŮM OZNÁMENA NA TRÉNINKU ! ! !