ST. ŽÁCI: Úkol splněn jen částečně!

Úkol splněn jen částečně!

TJ Vaňov – TJ Skorotice 7:1 (4:0)

V dalším mistrovském utkání jsme v domácím prostředí přivítali tým TJ Skorotice, který okupuje spodní příčky tabulky II. třídy.

Do zápasu jsme šli s tím, že se pokusíme zvítězit minimálně rozdílem pěti branek, což nám zajistí návrat na 5. místo v soutěži, budeme vysoko napadat a po zisku míče následnou kombinací půjdeme do zakončení. V případě zakládání útoku z naší poloviny hráči měli za úkol postupnou kombinaci založenou na aktivním pohybu hráčů bez míče.

V prvním poločase se nám poměrně dařil vysunutý pressing, znamenající poměrně velký zisk balónů a poločasové vedení 4:0.

Bohužel ve 2. poločase se hráči přestali 100% koncentrovat na hru a místo pohledných akcí předváděli kostrbatou hru plnou nepřesností.

Vítězstvím 7:1 jsme se tedy vrátili do horní poloviny tabulky, ale fotbalové fajnšmekry jsme rozhodně neoslovili a v případě podobných výkonů proti silnějším týmům si může nechat o bodovém zisku jen zdát!

sestava:                                         P. Traista

L. M. Berger       M. Novák           J. Souček ml.