Oblastní přebor dorostenců

Oblastního přeboru v naší "Bublině" se zúčastnilo 32 hráčů od Klášterce nad Ohří až po Jablonec nad Nisou.

První kola nepřinesla žádné překvapení a favorité postupovali jak měli. V 16- náctce už pár hráčů muselo zabrat, aby se dostali do dalšího kola. Mezi ně patřil zápas Petr Podolan z Mostu proti domácímu Tomáši Maxovi. Ten v prvním setu měl 5:4 a 40:0 při vlastním podání ! Bohužel ... prohrál ho a tak začátek druhého setu měl špatný, ale i přesto druhý set vyhrál 7:5 a šlo se do třetího. Tam už se projevila menší fyzická připravenost a hlavně chybějící zápasy z turnajů!!!

Turnaj byl jasnou záležitostí Honzy Plevy, ten ostatní přehrával zcela jasně. Výkony byly tak jednoznačné, že byla škoda přebory hrát. V této formě na tyhle turnaje Honza nepatří.

Jsem rád, že se turnaje zúčastnili téměř všichni domácí hráči.