Sezóna 2009-10

Příspěvky

Rozloučení se sezónou 2009-10

20. 6. 2010

Dnes se konala rozlučka. Meteorologům naštěstí předpověď nevyšla a tak bylo celkem dobré počasí. Rozlučku jsme zahájili zápasem rodičů proti mladším a starším žákům. Zápas skončil 6:3 pro rodiče. Potom jsme opékali špekáčky, klobásy, maso a také jsme měli řízky. Po celou dobu panovala veselá, uvolněná atmosféra. Teď už nás čekají jen dva poslední tréninky.

Celý příspěvek | Rubrika: Sezóna 2009-10 | Komentářů: 0

Konečná tabulka krajského přeboru SŽ

20. 6. 2010

Nakonec jsme se zachránili. Stoprocentní jistotu jsme získali, když jsme porazili 5:1 Králův Dvůr. Z přeboru postupuje SK Kladno "B" a Tn Sedlčany, naopak sestupuje FK Králův Dvůr, Tn RAKO Rakovník, Mnichovohradištský SK a AFK Kolín. UNION se umístil na 9.místě. Uvnitř si můžete prohlédnout celou tabulku.

Mladší žáci skončili na 11.místě s 34 body.

Skvělý závěr sezóny...

19. 6. 2010

K záchraně nám stačil bod. Hráli jsme s posledním Královým Dvorem, který má uplně nejhorší útok i obranu. Derniéru ve starších žákách si odbyli: kapitán Gaži, Petr Braniš, Dan Chudoba a Dan Sysel.

Jsme zachráneni...

13. 6. 2010

Dnes k nám zavítal Velký Borek. Mužstvo, které okupuje 7.místo tabulky. UNION v minulém zápase díky velké bojovnosti porazil Vlašim a dnes již mohl mít stoprocentní jistotu záchrany.

Z Vlašimi vezeme veledůležité 3 body

6. 6. 2010

Do konce zbývají tři zápasy a UNION zavítal do Vlašimi - našeho soupeře v boji o záchranu. Miinulý týden jsme remizovali 1:1 s Kolínem. Vlašim porazila Brandýs 5:4 v zápase, ve kterém rozhodčí předvedl neskutečný výkon a stal se "12. hráčem" Graffinu. Dnes za slunečného počasí na nádherném trávníku se mohlo rozhodnout o záchraně.

22. 5. 2010

Starší žáci získali v posledních dvou zápasech dva body. Dnes jsme zavítali do Mělníka. Potřebujeme získat 3 body. Od začátku jsme bojovali a bylo hodně vidět že chceme vyhrát.

Druhá výhra v řadě...

22. 5. 2010

Dnes jsme se vydali hrát zápas do Mělníka. Tam nás čekal tým Pšovky. My jsme byli v plné sestavě, posíleni ještě o Dosoudila, který pravidelně nastupuje za starší žáky. Domácí nastoupili pouze v 10-ti. I přesto jsme se celý zápas trápili. Hráli jsme hodně špatně, soupeř naštěstí ještě hůř.

První jarní vítězství

19. 5. 2010

Dnes k nám přijel tým z města stříbrných dolů - Kutné Hory, tým, kterému patří 14.pozice tabulky přeboru. Od začátku jsme byli aktivnější. Hned ve druhé minutě jsme si vybojovali roh a z něj skŕoval kapitán Holzman. Dále jsme pokračovali v aktivní hře. Měli jsme hodně šancí, ale žádnou jsme nedokázali využít. Oba útočníci - Dozorec i Koš - šli sami na brankáře, ale nedali. Po poločase 1:0. Druhý poločas se odehrával podobně jako první, tempo hry jsme určovali my a také jsme měli více šancí. A také jsme skórovali a to když se Dozorec vydal skoro od půlky a překonal brankáře. Všechny šance soupeře zneškodnil náš brankář a šance našeho týmu zase brankář hostí. Zvítězili jsme tak 2:0. Soupeř měl ve svém týmu dva hráče ročníku 2000 a brankář byl z přípravky. To ovšem nic nemění na tom, že vítězství bylo po bojovném výkonu zasloužené.

SK UNION - FC Sparta ČKD Kutná Hora   2:0 (1:0)

Branky: Holzman, Dozorec