1. den - 3. srpna
- Plzeň ( 11:15 ) -> Příbram -> Tábor -> Telč
- sehnat lihovej vařič je fakt fuška, ale nabízí běžky v létě
- kemp Bítov ( stan stavíme ve 20:30 )
- " Máš klíče od stanu? "
2. den - 4. srpna
- kemp Bítov - vstáváme v 9:20
- vyrazili jsme poprvé v životě na lodičky, což samo o sobě byl zážitek na celej den, Péťa se vysvlíknul a spálil, viděli jsme zpívající parník, uvařili jsme si těstoviny a polévku, u čehož jsme strávili skoro celý odpoledne, byli jsme na vyhlídce, hráli ping-pong, nalili se koktejlama, poslouchali nočního trumpetistu na skále a hráli karty ve stanu za světla baterky
- "Jdi na autobus!", "Pomoc! Násilí !", "Neštvi mě nebo se mi splašej pádla!"
3. den - 5. srpna
- odjezd z Bítova - vstáváme v 8:00 ( óóóóóó lalá )
- vodní nádrž Vranov -> Znojmo (oběd) -> Mikulov -> Valtice
- camp Apollo u Lednice
- večeře uprostřed vinice, kde nás obsluhuje pantáta v trenkách a ožírají komáři
- a v noci je taková bouřka a slejvák, že jsem se málem posrala!!!
4. den - 6. srpna
- camp Apollo (stále prší) - nákup v Jednotě Lednice
- OBĚD: párky + mix leča a rizota na lihovým vařiči
WARNING: Nikdy to nezkoušejte!!!
- Břeclav -> Hodonín -> Bzenec -> Zlín
- kemp Dešná ( poslední záchrana, páč jízda Zlínem a následný hledání jakýhokoliv kempu uprostřed lesů ve tmě byl fakt děs! ) - když jsme dorazili, tak už samozřejmě nevařili, takže jsme byli štěstím bez sebe, že s sebou máme gulášovku v pytlíku a náležitě jsme si ji vychutnali
- "Naše dovolená je jupíland !!! "
5. den - 7. srpna
- Vizovice -> Vsetín -> Valašské Meziříčí -> Rožnov pod Radhoštěm (oběd)
- návštěva sochy Radegasta, co byla nečekaně daleko a my trubky si vyrazili jen tak na lehko a HLAVNĚ nečekaná potřeba jít na záchod, takže veverky v lese by mě ten den asi zrovna nepochválili Pardon, holky, ale jinak to nešlo
- Bystřice pod Hostýnem -> Přerov -> Prostějov (hrůza)
- 2 kempy u Mostkovic ( kemp Žralok + zámek, co vypadal jako továrna na mrtvoly!! RYCHLE PRYYYYYČ!! )
- cesta absolutní mlhou !! - nakonec kemp Relaxa u Sloupu - tady už samozřejmě taky nevařili, takže Bůh žehnej paprikovým brambůrkům!!
- " Vzteky snesu vejce! "
6. den - 8. srpna
- Macocha -> jeskyně jen zvenku -> Blansko -> Kuřim -> Veverská Bítýška -> Brněnská přehrada ( kemp Obora a Radka - příšernost ) -> Brno ( prokristapána - všechny nájezdy do všech možnejch prdelí a objížďky zase do jinejch prdelí a nájezdy zase zpátky a jízda centrem - nasrat! ) -> Bratislavská dálnice -> Hustopeče -> vodní nádrž Vodní mlýny ( paráda!! )
- kemp Merkur ( bomba kemp, kde máte naprosto všechno + vynikající pizza s Cuba Libre a vosím píchnutím )
7. den - 9. srpna
- odjezd z kempu Merkur
- část Lednicko-Valtického areálu -> kupování vínečka na památku -> cesta po D1 ( óóó, můj bože - McDonald´s!!!! ) -> Příbram ( návštěva Péťovo rodinky )
- najeto: 1550 km