ADEK CUP 2014
Městský fotbalový klub Frýdek-Místek společně s městem Frýdek-Místek
pořádal v sobotu 14. června 2014
ADEK CUP
ROZLOSOVÁNÍ TURNAJE
SKUPINA A
1. MFK Frýdek-Místek bílí 4 4 0 0 17:1 12 (1.)
2. FK Dukla Praha 4 2 0 2 7:5 6 (3.)
3. Juventus Žilina (SK) 4 2 1 1 2:2 7 (2.)
4. Footbal Dreams Gliwice (PL) 4 0 2 2 1:5 2 (4.)
5. ŠSK Bílovec 4 0 1 3 0:14 1 (5.)
SKUPINA B
1. SK Líšeň 4 1 1 2 2:8 4 (4.)
2. MFK Vítkovice 4 4 0 0 11:1 12 (1.)
3. FK Senica (SK) 4 2 1 1 12:6 7 (2.)
4. MFK Frýdek-Místek U11 4 0 0 4 2:11 0 (5.)
5. SFC Opava 4 1 2 1 3:4 5 (3.)
SKUPINA C
1. MFK Frýdek-Místek modří 4 3 1 0 10:4 10 (1.)
2. Rozwój Katowice (PL) 4 2 2 0 5:1 8 (2.)
3. RSM Hodonín 4 0 1 3 2:7 1 (4.)
4. MŠK Žilina U11 (SK) 4 2 1 1 6:5 7 (3.)
5. Fotbal Třinec 4 0 1 3 1:7 1 (5.)
SKUPINA D
1. SK Hranice 4 2 0 2 5:5 6 (4.)
2. MŠK Námestovo (SK) 4 2 1 1 3:2 7 (2.)
3. Energetik Rów Rybnik (PL) 4 3 1 0 8:1 10 (1.)
4. FC Baník Ostrava 4 2 0 2 6:6 6 (3.)
5. FK Viktoria Žižkov 4 0 0 4 1:9 0 (5.)
Čtvrtfinále
MFK Frýdek-Místek B - MŠK Námestovo 3:0, MFK Vítkovice - Juventus Žilina 5:0, MFK Frýdek-Místek A - FK Senica 1:3, Rów Rybnik - Rozwoj Katowice 3:3 (pk 1:0).
Semifinále
FK Senica - MFK Frýdek-Místek B 1:0, MFK Vítkovice - Rów Rybnik 3:2.
O 1. místo: FK Senica - MFK Vítkovice 1:2, o 3. místo: MFK Frýdek-Místek B - Rów Rybnik 0:0 (pk 2:0), o 5. místo: MFK Frýdek-Místek A - Rozwoj Katowice 2:5, o 7. místo: MŠK Námestovo - Juventus Žilina 1:2, o 9. místo: SK Líšeň - SFC Opava 0:0 (pk 2:3), o 11. místo: SK Hranice - RSM Hodonín 1:2, o 13. místo: Dukla Praha - Baník Ostrava 0:3, o 15. místo: MŠK Žilina U11 - Gliwice 2:2 (pk 1:2), o 17. - 20. místo: ŠSK Bílovec - MFK Frýdek-Místek U11 0:0, Fotbal Třinec - Viktoria Žižkov 0:4, ŠSK Bílovec - Fotbal Třinec 1:1, MFK Frýdek-Místek U11 - Viktoria Žižkov 0:4, ŠSK Bílovec - Viktoria Žižkov 1:1, MFK Frýdek-Místek U11 - Fotbal Třinec 2:2.
Konečné pořadí ADEK CUPU
1. MFK Vítkovice, 2. FK Senica (SK), 3. MFK Frýdek-Místek B, 4. Rów Rybnik (PL), 5. Rozwoj Katowice (PL), 6. MFK Frýdek-Místek A, 7. Juventus Žilina (SK), 8. MŠK Námestovo (SK), 9. SFC Opava, 10. SK Líšeň, 11. RSM Hodonín, 12. SK Hranice, 13. FC Baník Ostrava, 14. FK Dukla Praha, 15. Footbal Dream Gliwice (PL), 16. MŠK Žilina U11 (SK), 17. FK Viktoria Žižkov, 18. ŠSK Bílovec, 19. Fotbal Třinec, 20. MFK Frýdek-Místek U11.
All stars turnaje: Patrik Opálek (Senica) - Oliver Plott (Senica), Adrian Manka (Rybnik), Erik Martas (Vítkovice), Samuel Šigut (FM A), Daniel Stach (Katowice), Jaroslav Harušťák (Vítkovice), Jakub Buchel (Senica).
Nejlepší hráč turnaje: Jaroslav Harušťák (MFK Vítkovice), nejlepší střelec: Vojtěch Wojatschke (FM A), nejlepší brankář: Lukáš Vlosinský (MFK Vítkovice).
Fotogalerie z turnaje: http://fotbalfm2002.rajce.idnes.cz/ADEK_CUP_2014/