Soutěže

Příspěvky

5. a 6. kolo Brdské ligy 2019 ve Vranovicích

Druhý víkend v červenci patřil pro hasiče z Broum Brdské lize ve Vranovicích. Odehrávalo se zde 5. a 6. kolo v požárním útoku.

23. 7. 2019 | | Rubrika: Soutěže | Komentářů: 0

Žloukovické brodění 2019

V pátek 5.7. se konal 19. ročník Žloukovického brodění. Letos jsme přihlásili jedno družstvo mužů a jedno družstvo žen.

8. 7. 2019 | | Rubrika: Soutěže | Komentářů: 0

3. a 4. kolo Brdské ligy 2019 v Radíči

Naše první letošní účast na Brdské lize byla odsunuta až na druhé dvojkolo. Proto jsme po roce, poměrně natěšení, nastoupili do radíčského areálu.

4. 7. 2019 | | Rubrika: Soutěže

Krajská soutěž v požárním sportu v Kutné Hoře

Ve dnech 15. a 16. června 2019 proběhla v Kutné Hoře na stadionu Olympia Krajská soutěž v požárním sportu profesionálních a dobrovolných hasičů.

23. 6. 2019 | | Rubrika: Soutěže | Komentářů: 0

TFA Kosmonosy

Krajská kvalifikační soutěž na mistrovství České republiky v TFA

3. 10. 2018 | | Rubrika: Soutěže | Fotografie: TFA Kosmonosy | Komentářů: 0

Žloukovické brodění 2018

Letošní boj opět v ohrožení, nakonec jsme ale nějaké ty poháry přivezli.

17. 9. 2018 | | Rubrika: Soutěže | Komentářů: 0

3. kolo Brdské ligy Zalužany

V sobotu 30.6. jsme se sešli abychom vyrazili na 3. kolo Brdské ligy v Zalužanech. Jelikož tým žen nebyl v obvyklé sestavě, protože Míša má zraněný kotník z výpomoci na kraji, tak nám vypomohla jiná Míša ze Zaječova.

26. 7. 2018 | | Rubrika: Soutěže | Komentářů: 0

Krajská soutěž v požárním sportu Kladno

Na okresním kole v požárním sportu na Chyňavě naše mužské družstvo vybojovalo ve své kategorii 1. místo. A to znamená také postup na kolo krajské.

27. 6. 2018 | | Rubrika: Soutěže | Komentářů: 0

1. a 2. kolo Brdské ligy 2018 v Radíči

V tento náročný den, kdy jsme odstartovat Brdskou ligu museli s omluvenkou a jet rovnou z okresního kola, většina z nás při přejezdu sotva přimhouřila oka, už jsme byli dráze v Radíči.

21. 6. 2018 | | Rubrika: Soutěže | Komentářů: 0