Aktuality
Příspěvky
Vodňanští jednotlivci - 14.4. Vodňany
16. 4. 2024
Výsledky:
Dvouhra muži: 1 Michal Čepelák
Dvouhra ženy: 1. Nikola Pecková
Čtyřhra muži: 1. Michal Vojta / Josef Petrův
Čtyřhra ženy: 1. Barbora Bouberlová / Romana Kalčíková
Smíšená čtyřhra: 1. Michal Čepelák / Michaela Vazačová
Turnaj neregistrovaných hráčů. 6.4.
9. 4. 2024
Muži pokročilí1.Novák Martin 2.Náprstek Břetislav 3.Klucký Miroslav 4.Jelínek Zbyněk
Ženy pokročilé1.Pecková Nikola 2.Pšeničková Pavla 3.Petrůvová Michaela 4.Thammatorn Worrayanee
Muži začátečníci1.Turek Václav 2.Křišťan Zbyněk 3.Sivák Petr 4.Klucký Matyáš
Ženy začátečník1.Pecková Petra 2.Plachtová Petra 3.Pocherniaeva Ksenia 4.Kejšarová Štěpánka
Vyhlášení cen pro našeho Hlavního trenéra a Jakuba
23. 3. 2024
Našemu Hlavnímu trenéru Panu Pavlu Votavovi byla udělana cena starosty města Vodňan jako osobnost vodňanského sportu a Jakub Bouberle skončil na děleném 2.-9. místě jako jednotlivec v mládeži ve sportovci Strakonicka
GPC U15 a U19 16.3 České Budějovice
23. 3. 2024
Z našeho klubu se kategorie mladšího dorostu zúčastnili s o rok staršími Šimon Kalčík a Amálka Kapustů a s o dva roky staršími sbírala zkušenosti i Nancy Fárková.
V kategorii juniorů s o rok staršími startovala dvojčata Bouberlů.
Výsledky:
Smíšená čtyřhra:
3.Šimon s Amálkou
5.Nancy s Jiřím Šoberem (Český Krumlov) (prohra s Šimonem a Amálkou)
1.Bára s Jakubem
Dvouhra dívek:
7. Nancy
13. Amálka
1. Bára
Dvouhra chlapců:
5. Šimon
1. Jakub
Čtyřhra dívek:
3. Amálka s Michaleou Jersonů ( České Budějovice)
5. Nancy s Viktorií Pouzarů (České Budějovice)(po prohře s Amálkou a Michaelou)
3. Bára s Krystýnou Kozáků (Český Krumlov)
Čtyřhra chlapců:
3.Šimon s Davidem Štěrbou ( České Budějovice)
3. Jakub s Davidem Kadeřávkem (Tábor)
GPE U13 a GPE U15 - 9.3.2024 Plzeň
9. 3. 2024
Výsledky U13:
Dvouhra chlapci: 8. Šimeg, 11. Zima
Dvouhra dívky: 4. Fárková, 10. Kapustová S.
Čtyřhra chlapci: 4. Šimeg/Zima
Čtyřhra dívky: 5. Fárková/ Náprstková (Kladno), 7. Kapustová S./Justýna Sovová (Křemže)
Výsledky U15:
Dvouhra dívky: 5. Kapusová A.
Čtyřhra dívky: 4. Kapustová A./Barbora Sovová (Křemže)
Přípravka U11 - 17.2.2024 Dobrá Voda u ČB.
17. 2. 2024
Sofie, Kryštof, Jakub, Filip, Tereza, Lucie, Květa a Matylda. Super výkon na turnaji přípravek.
A taky dvě čtvrtá místa. Gratulujeme.
U13D - 17.2.2024 Mníšek pod Brdy
17. 2. 2024
Poprvé spolu hráli Nancy a Štěpán na turnaji mladších žáků.
Štěpán získal třetí místo ve čtyřhře.
KPDŽ – 11.2.2024 Český Krumlov
12. 2. 2024
V neděli se hrál turnaj, krajský přebor družstev žáků, na kterém startovalo také naše družstvo ve složení Šimon Kalčík, Jakub Beneš, Štěpán Manzyuk, Amálie Kapustová, Sofie Kapustová a Nancy Fárková.
Naše družstvo získalo krásné čtvrté místo.
Výsledky:
1. místo T.J. Sokol České Budějovice „A“ – 12 bodů
2. místo Sportovní klub badminton ČK „A“ – 10 bodů
3. místo T.J. Sokol České Budějovice „B“ – 8 bodů
4. místo TJ Sokol Vodňany – 6 bodů
5. místo TJ ČZ Strakonice – 4 body
6. místo Sportovní klub badminton ČK „B“ – 2 body
7. místo SK Badminton Tábor - 0 bodů