Výsledky 8.CŽ,8.ZŽ, 9.9.2006, ADA, Adamov
H18A 9.40 km, 290 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------------
1. Chromý Adam ZBM8841 E SK Žabovřesky Brno 55.13
2. Kodeda Štěpán SSU8808 A SK Severka Šumperk 55.21 + 0.08
3. Král Vojtěch SSU8841 A SK Severka Šumperk 55.46 + 0.33
4. Cahel Marek LCE8803 A TJ Slovan Luhačovice 58.06 + 2.53
5. Panchártek Jan PHK8802 A OK 99 Hradec Králové 58.31 + 3.18
6. Hradec Pavel CHA8801 A OK Chrastava 59.16 + 4.03
7. Hájek Daniel ZBM8919 A SK Žabovřesky Brno 60.59 + 5.46
8. Zimmermann Jakub ZBM8928 A SK Žabovřesky Brno 61.56 + 6.43
9. Kubát Jan PHK8902 A OK 99 Hradec Králové 62.29 + 7.16
10. Pospíšek Marek TBM8907 A KOS TJ Tesla Brno 64.29 + 9.16
11. Klícha Martin SRK8801 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 65.14 +10.01
12. Slezák Zdeněk LCE8902 A TJ Slovan Luhačovice 67.00 +11.47
13. Hladík Jiří VIZ8901 A TJ Sokol Vizovice 67.23 +12.10
14. Nečas Tomáš TZL8801 A SKOB Zlín 67.41 +12.28
15. Vlažný Jan LCE8901 A TJ Slovan Luhačovice 68.00 +12.47
16. Pavlů Ondřej PGP8904 A SK Praga 69.18 +14.05
17. Sedláček Michal TRC8901 A SKOB BETA Třinec 69.42 +14.29
18. Müller Martin PHK8903 A OK 99 Hradec Králové 70.12 +14.59
19. Kučera Petr TUR8902 A OOB TJ Turnov 70.47 +15.34
20. Dusílek Adam SRK8902 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 70.56 +15.43
21. Rajnošek Matěj OSN8800 A SK Orientační sporty Nové Měst 70.58 +15.45
22. Jirásek Michal SHK8901 A TJ Slavia Hradec Králové 71.53 +16.40
23. Maliňák Štěpán KVS8801 A SKOB Kobra Vsetín 72.13 +17.00
24. Kunc Petr MLA8801 A MLOK Mariánské Lázně 72.21 +17.08
25. Lejsek Tadeáš PGP8903 A SK Praga 72.34 +17.21
26. Petr Jiří BFM8901 A SKOB Frýdek - Místek 74.04 +18.51
27. Jirčák Ondřej SRK8805 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 75.37 +20.24
28. Dědic Filip ZBM8836 A SK Žabovřesky Brno 76.00 +20.47
29. Pátek Lukáš SRK8905 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 76.12 +20.59
30. Šabatka Zdeněk SHK8902 A TJ Slavia Hradec Králové 84.30 +29.17
31. Konůpka Petr BFM8902 A SKOB Frýdek - Místek 101.58 +46.45
--------------------------------------------------------------------------------------
D12B 2.90 km, 80 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------------
1. Svobodová Radka BFM9451 B SKOB Frýdek - Místek 26.41
2. Hnilicová Šárka KSU9493 C Klub vytrvalostních sportů Šum 30.58 + 4.17
3. Kociánová Barbora TZL9454 C SKOB Zlín 32.13 + 5.32
4. Koláriková Lucie TZL9451 B SKOB Zlín 33.31 + 6.50
5. Chromá Kateřina ZBM9451 C SK Žabovřesky Brno 37.23 +10.42
6. Jeřábková Jitka TZL9453 B SKOB Zlín 38.44 +12.03
7. Kosová Štěpánka TRI9458 C TJ TŽ Třinec 39.36 +12.55
8. Kantorová Dorota TRI9452 B TJ TŽ Třinec 46.05 +19.24
9. Kovářová Veronika TRI9459 B TJ TŽ Třinec 53.53 +27.12
10. Končáková Klára HLV9557 C Sokol Holešov 62.17 +35.36
---------------------------------------------------------------------
H35B 10.10 km, 380 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------------
1. Novotný Milan PHK6502 C OK 99 Hradec Králové 66.03
2. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA Ursus Orienteering 67.38 + 1.35
3. Nečas Rudolf TZL5703 C SKOB Zlín 73.45 + 7.42
4. Petřivalský Marek STE6907 C SK SKI-OB Šternberk 74.14 + 8.11
5. Vavrys Petr LCE6413 C TJ Slovan Luhačovice 77.44 +11.41
6. Slezák Libor LCE6207 C TJ Slovan Luhačovice 78.25 +12.22
7. Hubáček Jaroslav LCE6311 C TJ Slovan Luhačovice 78.34 +12.31
8. Kunz Martin BBM7101 C BETA Ursus Orienteering 79.06 +13.03
9. Láznička Robert TZL6309 C SKOB Zlín 80.42 +14.39
10. Václavek Jiří STE5701 C SK SKI-OB Šternberk 83.10 +17.07
11. Klaška Jan XXX C 83.36 +17.33
12. Peřinka Jan AOP6301 C POBO Opava, Přátelé orientační 85.07 +19.04
13. Čechmánek Vladimír OKP5802 C SK OK 24 Praha 85.52 +19.49
14. Grulich Pavel JPV7117 C SK Prostějov 87.23 +21.20
15. Vrubel Karel TZL6401 C SKOB Zlín 88.19 +22.16
16. Jelínek Jan AOP6401 C POBO Opava, Přátelé orientační 89.19 +23.16
17. Čech Tomáš AOP7001 C POBO Opava, Přátelé orientační 90.57 +24.54
18. Szturc Radek TRC6800 C SKOB BETA Třinec 93.36 +27.33
19. Pavlík Radek KSU6849 C Klub vytrvalostních sportů Šum 97.54 +31.51
20. Žebrák Zbyněk MOV7105 C SKOB Ostrava 99.18 +33.15
21. Novotný Petr TZL6601 C SKOB Zlín 99.59 +33.56
22. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 102.41 +36.38
23. Valenta Jiří LCE6301 C TJ Slovan Luhačovice 110.56 +44.53
24. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 112.36 +46.33
25. Šamánek Petr ZVS6901 C TJ Zbrojovka Vsetín 113.43 +47.40